Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Široká nabídka produktů z kategorie Tripody na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás zboží od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, a tak bude vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes., nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 6 500 výdejních míst..
  • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží z kategorie Tripody nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní..
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora..
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Hama STAR 75 Peak Design Travel tripod - karbonový, TT-CB-5-150-CF-1, černá
Hama STAR 75

Lehký a kompaktní stativ včetně hlavy s rychloupínací destičkou, maximální výškou 125 cm a nosností 2,5 kg.

můžete mít DNES

MALL
Peak Design Travel tripod - karbonový, TT-CB-5-150-CF-1, černá Peak Design Travel tripod - karbonový, TT-CB-5-150-CF-1, černá
Peak Design Travel tripod - karbonový, TT-CB-5-150-CF-1, černá

Profesionální cestovní stativ v kompaktním provedení. Peak Design Travel tripod – karbonový nabízí rychloupínací mechanismus, pákové zámky nohou pro rychlé odjištění a integrovaný držák na telefony. Polstrované přepravní pouzdro na zip. Hmotnost pouhých 1,29 kg.

můžete mít DNES

MALL
Peak Design Travel tripod - hliníkový, TT-CB-5-150-AL-1, černá Peak Design Travel tripod - karbonový, TT-CB-5-150-CF-1, černá
Peak Design Travel tripod - hliníkový, TT-CB-5-150-AL-1, černá

Profesionální cestovní stativ v kompaktním provedení. Peak Design Travel tripod – hliníkový nabízí rychloupínací mechanismus, pákové zámky nohou pro rychlé odjištění a integrovaný držák na telefony. Polstrované přepravní pouzdro na zip. Hmotnost pouhých 1,29 kg.

můžete mít DNES

MALL
tectake Sada 2 studiových světel se softboxem, stativem a brašnou tectake Sada 2 studiových světel se softboxem, stativem a brašnou
tectake Sada 2 studiových světel se softboxem, stativem a brašnou

Jedno, jestli jste amatér nebo profesionál… Každý chce mít dobré snímky! Se sadou foto-reflektorů tectake budou Vaše fotografie ještě dokonalejší. I bez předchozích zkušeností můžete korigovat hru světla a podřídit ji Vašemu záměru.

můžete mít 5.4. - 11.4.

Velbon CV-3 Blue tectake Sada 2 studiových světel se softboxem, stativem a brašnou
Velbon CV-3 Blue

Lehký cestovní tripod je ideální pro použití v terénu. Velbon CV-3 Blue je vybavený stabilními 3sekčními nohami a panoramatickou hlavou pro rychlé a snadné používání. Maximální výška 146 cm a nosnost až 1 kg umožňuje variabilní využití. Použitý hliník je pevný, ale lehký.

můžete mít DNES

MALL
Hama stativ STAR BR, 160 tectake Sada 2 studiových světel se softboxem, stativem a brašnou
Hama stativ STAR BR, 160

Hliníkový stativ s nosností až 4 kg. 3D hlava, rychlo-upínací destička pro rychlou a snadnou výměnu zařízení, 2× vodováha, klička pro plynulé nastavení výšky středového sloupku, středová vzpěra a gumové nožky pro lepší stabilitu, rychloupínací svorky pro nastavení délky nohou, plastová rukojeť.

můžete mít 31.3.

Hama STAR 63 Rollei cestovní stativ se závitem pro fotoaparáty a držákem pro mobilní telefony
Hama STAR 63

Robustní a lehký stativ se zatižitelností až 4kg

můžete mít DNES

MALL
Rollei cestovní stativ se závitem pro fotoaparáty a držákem pro mobilní telefony Rollei cestovní stativ se závitem pro fotoaparáty a držákem pro mobilní telefony
Rollei cestovní stativ se závitem pro fotoaparáty a držákem pro mobilní telefony

Velmi lehký a flexibilní cestovní stativ Rollei s hmotností 600 g a s nosností až 2 kg. Stativ je vybaven univerzálním 1/4" závitem pro fotoaparáty a praktickým držákem pro mobilní telefony. Součástí balení je také Bluetooth ovládač k bezdrátovému ovládání focení nebo natáčení videa.

můžete mít 31.3.

Hama Star BR 166 - 3D Black/Red (4599) Hama Multi 4v1, pro fotoaparáty, GoPro kamery, smartphone a selfie (4601)
Hama Star BR 166 - 3D Black/Red (4599)

Praktický stativ je určený pro fotoaparáty a videokamery a osvědčí se i v horších podmínkách. Hama Star BR 166 – 3D Black/Red (4599) je opatřený 1/4″ stativovým závitem a ze základních 66 cm jej lze prodloužit až na 166 cm. Díky nosnosti 4 kg snadno unese potřebné vybavení. Součástí balení je brašna.

můžete mít DNES

MALL
Rollei Stativ Compact Traveler Star S1, černá Hama Multi 4v1, pro fotoaparáty, GoPro kamery, smartphone a selfie (4601)
Rollei Stativ Compact Traveler Star S1, černá

Kompaktní a lehký stativ z hliníku, vybaven hlavou s rychloupínací destičkou, gumové nožičky pro stabilní polohu, pevná a odolná konstrukce, maximální výška 125 cm, stativ unese zátěž až 2 kg, černá barva, součástí balení je praktická brašna.

můžete mít 31.3.

Hama Multi 4v1, pro fotoaparáty, GoPro kamery, smartphone a selfie (4601) Hama Multi 4v1, pro fotoaparáty, GoPro kamery, smartphone a selfie (4601)
Hama Multi 4v1, pro fotoaparáty, GoPro kamery, smartphone a selfie (4601)

Multifunkční stativ je určený pro kompaktní fotoaparáty, GoPro kamery a smartphone a funguje i jako selfie tyč. Hama Multi 4v1, pro fotoaparáty, GoPro kamery, smartphone a selfie (4601) je opatřený 1/4″ stativovým závitem a ze základních 20 cm jej lze prodloužit až na 90 cm. Vhodné pro chytré telefony o šířce 5,5 – 7,8 cm.

můžete mít DNES

MALL