Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3039088

Candy truhlicový mrazák CCHH 145 + záruka 11 let na kompresor

Candy truhlicový mrazák CCHH 145 + záruka 11 let na kompresor

Truhlicový mrazák v energetické třídě F a bílém provedení s objemem 137 l a mechanickým ovládáním. Candy CCHH 145 disponuje statickým chlazením a kontrolkami provozu a zvýšené teploty. Integrované madlo na boku mrazáku a 1 drátěný koš. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
5 490 Kč
Zboží od: MALL
5 490 Kč
S novou kartou za

7.10.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
7.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
K doručení lze objednat výnos až do bytu, zapojení a odvoz starého spotřebiče
Jednotlivé služby si budete moci zvolit během vytváření objednávky v kroku Doprava a Platba.

Prodlužte si zákonnou záruku o 1, 2 nebo 3 roky.

Případné opravy řešíte přímo s námi, platí pro elektronické i mechanické poruchy po vypršení zákonné záruky. Všechny potřebné informace rychle zjistíte zde.

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

Kompresor se zárukou 11 let

 • Registrace musí být provedena do 14 kalendářních dnů od data zakoupení spotřebiče. K registraci potřebujete platný nákupní doklad (pokladní lístek nebo fakturu) s čitelnými údaji o výrobku.
 • Více informací a registrační formulář naleznete zde: https://www.registrace-zaruka.cz/
11 let záruka na kompresor

Klíčové vlastnosti Candy CCHH 145

 • Inteligentní technologie mrazení
 • Ekologický provoz
 • Dlouhá akumulační doba
 • Mechanické ovládání
 • Kompaktní tvar
 • Výkon mrazáku 4 hvězdičky
Mrazák Candy CCHH 145

Candy CCHH 145

Teplota pod kontrolou

Díky Inteligentní technologii je mraznička ekologická a úsporná. Navíc pečuje o vaše potraviny tak, aby vydržely co nejlépe a nejdéle uchované. Teplota uvnitř mrazničky je soustavně monitorována a při jejím poklesu pod stanovenou úroveň se automaticky zvýší intenzita mrazení.

Candy CCHH 145

Dokonalé mrazení

Intenzitu mrazení je možné nastavovat v 5 krocích. Silně a intenzivně na nejvyšší výkon pro rychlejší zmrazení a pro zachování všech vlastností potravin nebo naopak střední výkon pro dlouhodobé a ekologické skladování bez zbytečných energetických ztrát.

Candy CCHH 145

Přehledné uspořádání potravin

Pultová mraznička je vybavena jedním drátěným košem, který napohá udržet vnitřní prostor přehledně srovnaný, a to i pokud skladujete drobné potraviny jako nanuky nebo zmrzlinu. Tak je možné ochránit malá množství mražených potravin a oddělit je od ostatních.

Candy CCHH 145

Dlouhá akumulační doba

V případě výpadku proudu udrží mraznička zmrzlé potraviny po dobu dalších 13 hodin. Budete tak mít dost času potraviny přemístit, pokud by výpadek trval déle nebo jednoduše bude dodávka elektrického proudu obnovena dříve a potraviny tak ani nezaznamenají problém.

Candy CCHH 145

Mechanické ovládání

Ovládací panel zajišťuje dobrou viditelnost a ovládání bez námahy. O zbytek se postará Inteligentní technologie mrazení. Zvolit si můžete z 5 výkonů + Maximální nastavení, které slouží k rychlému nástupu teploty. Kromě otočného termostatu je ovládací panel doplněn také o 2 světelné LED kontrolky, které signalizují správný chod a případný výpadek proudu.

Candy CCHH 145

Ideální rozměry

Truhlicová mraznička je díky kombinaci šířky, hloubky a výšky vhodná pro každou místnost, kde díky inteligentně zvoleným parametrům bude v souladu s okolím. Integrovaná rukojeť do boční strany víka navíc působí čistě, jednodušše a nikde nepřekáží.

Candy CCHH 145

Tichý chod

Mraznička Candy je silná v mrazení a navíc má téměř nepostřehnutelnou hlučnost. Ta činí pouhých 39 dB, takže vás nebude svým provozem rušit.

Candy CCHH 145

Manuální odmrazování

Mraznička se odmrazuje ručně. Před odmrazováním odpojte mrazničku od napájení a vyjměte potraviny a úložný koš. Námraza uvnitř přirozeně roztaje; vytřete vodu po odmrazování suchou, měkkou látkou. Na tající námrazu lze použít škrabku na led, aby se urychlilo odmrazování.

Candy CCHH 145

Výkon mrazáku 4 hvězdičky

Hvězdičky mrazáku slouží k označení minimální zaručené teploty a účelu, pro který je označený mrazící prostor konstruován. Mrazák Candy umožňuje dlouhodobě skladovat potraviny při teplotě nižší než –18 °C.

Vlastnosti

 • Statické chlazení
 • Mechanické ovládání
 • Červená světelná kontrolka zvýšené teploty
 • Zelená světelná kontrolka provozu
 • 1 drátěný koš
 • Integrované madlo na boku mrazáku ​
 • Ekologické chladicí médium R 600a
 • 1 kompresor

Technické parametry

Energetická třída F
Spotřeba el. energie 226 kWh/rok
Užitný objem 137 l
Hlučnost 39 dB
Výška 84,5 cm
Šířka 63 cm
Hloubka 55,5 cm
Třída mrazení ****
Doba skladování při výpadku 13 h

Odkazy