Delimano Pojízdný truhlík Grow

Delimano Pojízdný truhlík Grow

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Připravte si domácnost na pěstění vlastního jídla, či dekorativních rostlin s tímto elegantním truhlíkemDejte domov rostlinám, rajčatům a bylinkám v tomto truhlíku. Celý popis
790 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma

Skladem u partnera 5+ kusů

3.11.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Studio Moderna s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100056194233

Popis

Připravte si domácnost na pěstění vlastního jídla, či dekorativních rostlin s tímto elegantním truhlíkem
Dejte domov rostlinám, rajčatům a bylinkám v tomto truhlíku. Je dostatečně velký a elegantní, Delimano Grow truhlík vás podpoří v pěstování vašich vlastních potravin v malém místě, klidně i na balkóně vašeho bytu.

Věděli jste, že rajčata, salát, papriku, cuketu, mrkev a různé druhy bylin můžete pěstovat i na vašem balkóně? Můžete mít zahrádku na velmi malém prostoru a pěstovat 100% bio potraviny zcela sami. Není třeba kupovat venkovní zahradu pro pěstování vlastních potravin – proměňte každý kout v útulnou zahradu a přispějte k zelenému městskému prostředí a také dobře prospějte planetě.

Výhody truhlíku:
- Méně plevele – vysoké truhlíky mohou pomoci udržet dál plevel i škůdce od vašich rostlin.
- Dobrá stabilita – květinový/bylinkový/zeleninový truhlík má univerzální strukturu.
- Vyšší okraj truhlíku a velká kapacita umožňuje také pěstování rostlin, které potřebují více hlíny (např. kořenová zelenina).
- Delší pěstitelská sezóna a lepší podmínky pro pěstování.
- Už žádná bolest zad a kolenou, protože teď můžete pracovat především ve stoje.
- Vaše domácí zelenina je silnější, zdravější a má lepší poměr živin.

Odolný vůči vlivům počasí a plně recyklovatelný
Tento kousek, který je stejně vhodný k vylepšení míst uvnitř vašeho bydliště nebo venku, je vyroben z PP plastu, který je odolný vůči rzi, hmyzu, plísním a počasí, bez nutnosti údržby, takže se můžete soustředit na péči o vaše rostliny.

Jeho neutrální hnědý odstín a ratanové linie mu dodávají moderní nádech a zároveň zajišťují, že je dostatečně univerzální, aby se dal kombinovat s řadou barevných palet a stylů. Vysoké okraje chrání rostliny před různými povětrnostními podmínkami a poskytují více tepla, pomáhají lépe pěstovat plodiny a prodlužují vegetační období.

Truhlík z řady Delimano Grow je ekologický produkt, jelikož díky své soběstačnosti přispívá k zelenému prostředí. Všechny plastové části mohou být také plně recyklované.

Samozavlažovací systém
S tímto truhlíkem už nebudou mít vaše rostliny nikdy žízeň. Truhlík má dvojité dno pro vodní zásobu, které odděluje vodu od zeminy, takže si rostlina vezme pouze tolik, co potřebuje.

Na druhou stranu zabraňuje přelití rostliny a prodlužuje vlhkost v půdě.

Po stranách truhlíku jsou vodní špunty, které zabraňují protečení, zároveň ale také zajišťují odtok přebytečné vody, takže půda zůstává perfektně vlhká.

Jeden truhlík je jen začátek vašich zahradnických dobrodružství
Truhlík Delimano Grow je sice jen jeden, ale pokud si zakoupíte dva, nebo více, můžete je umístit do tvaru čtverce, či obdelníku.

Tuhlík z řady Delimano Grow nabízí snadnou konstrukci, je robustní, stylový a pohodlně se používá, jeho instalace je snadná a rychlá, v řádech minut.