KONI Sportovní tlumič Sport zadní pro BMW řady 5 (E34) Sedan 518i, 520i, r.v. 08/90-08/92

Značka: KONI Náš kód: 100010597789

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

KONI Sportovní tlumič Sport zadní pro BMW řady 5 (E34) Sedan 518i, 520i, r.v. 08/90-08/92

Legendární tlumiče KONI z kategorie Sport & Tuning a kategorie Classic jsou vyráběny a testovány individuálně pro každý konkrétní typ vozu. Lze je kombinovat jak se sériově montovanými, tak sportovními pružinami, dle Vaší volby. Celý popis

4330

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100010597789

Popis

Popis produktu

Parametry a specifikace:

Značka vozu: BMW
Model: řady 5 (E34) Sedan 518i, 520i
Rok výroby: 08/90–08/92
Typ: KONI Sport
Umístění: zadní
Technické poznámky: Pouze pro vozy s krytem (uvozovky)cover cap(uvozovky) horního uložení o průměru 72 mm. Mimo vozy s podvozky M-suspension a elektronickými tlumiči EDC (Electronic Damper Control).

Logo KONIŽluté sportovní tlumiče KONI se stavitelnou tuhostí jsou ve světě motoristického sportu a tuningu opravdovou legendou! Nabízí sportovní jízdu a až neuvěřitelnou ovladatelnost vozu na silnici. Jsou vyvinuty tak, aby je bylo možné kombinovat jak se sériovými, tak se sportovními pružinami. Záleží tak jen na Vás, jestli vůz necháte v sériové výšce, nebo ho pomocí sportovních pružin ještě snížíte.

Tlumič KONI sport

KONI Sport

Sportovní tlumiče KONI jsou určeny pro řidiče, kteří hledají sportovní zážitek z jízdy. Tyto tlumiče jsou zaměřené na výbornou přilnavost vozu k silnici v kombinaci s přijatelnou mírou komfortu. Charakteristika sportovních tlumičů KONI Sport zahrnuje vylepšenou odezvu řízení, redukci naklánění vozu a omezenou tendenci k vybočování vozu za jízdy. Všechny tlumiče KONI Sport mají nastavitelnou tuhost a u většiny je možné změnit nastavení tuhosti přímo na voze, bez nutnosti jejich demontáže. Tyto tlumiče tak mohou být přizpůsobeny stylu vaší jízdy a silničním podmínkám do několika vteřin.

Graf KONI Sport


Společnost KONI se sídlem v Nizozemí je jedním z předních výrobců tlumičů na světě již od roku 1857! Jejich produkty jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálu. Prozkoumejte svět KONI online a objevte širokou škálu tlumičů pro automobily, autobusy, kamiony, přívěsy, vlaky a dokonce i obranné průmyslové aplikace.Parametry

Parametry produktu %1% %2%