KONI Sportovní tlumič STR.T zadní pro Volkswagen Golf IV GTi, r.v. 10/97-03

Značka: KONI Náš kód: 100010592001

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

KONI Sportovní tlumič STR.T zadní pro Volkswagen Golf IV GTi, r.v. 10/97-03

Legendární tlumiče KONI z kategorie Sport & Tuning a kategorie Classic jsou vyráběny a testovány individuálně pro každý konkrétní typ vozu. Lze je kombinovat jak se sériově montovanými, tak sportovními, dle Vaší volby. Celý popis

1430

1 430 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100010592001

Popis

Popis produktu

Parametry a specifikace:

Značka vozu: Volkswagen
Model: Golf IV GTi 1.8T, 2.3 V5, 1.9 TDI
Rok výroby: 10/97–03
Typ: KONI STR.T
Umístění: zadní
Technické poznámky: Pouze pro vozy bez automatického nastavení výšky.

Logo KONIJste připraveni na silnici? Na zatáčky? Na adrenalin? My víme, co Vás vzrušuje. Tlumiče KONI řady STR. T. dávají každému maximální pocit z jízdy. Dokonce, i když jsou podmínky posouvány až na hranice možností, můžete se na tyto tlumiče plně spolehnout. Extrémně rychlá reakční doba této řady sportovních tlumičů Vám to zajistí.

Tlumič KONI STR.T

KONI STR.T

Oranžové sportovní tlumiče KONI řady STR. T Vám poskytnou skvělý zážitek z jízdy, perfektní přilnavost na silnici a optimální ovladatelnost vozu. Jsou vyvinuty tak, aby je bylo možné kombinovat jak se sériovými, tak i se sportovními pružinami řady SRT.T. Záleží tak jen na Vás, jestli vůz necháte v sériové výšce, nebo ho pomocí pružin ještě snížíte.

Graf KONI Sport


Společnost KONI se sídlem v Nizozemí je jedním z předních výrobců tlumičů na světě již od roku 1857! Jejich produkty jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálu. Prozkoumejte svět KONI online a objevte širokou škálu tlumičů pro automobily, autobusy, kamiony, přívěsy, vlaky a dokonce i obranné průmyslové aplikace.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%