shumee Rozlišovací sportovní / tréninková vesta junior - 10 Ks - oranžová
1 055 Kč
+ doprava zdarma

Rozlišovací sportovní / tréninková vesta junior má černé olemování kolem krku a ramen, je pohodlná díky svému designu. Je velmi vhodná pro týmové tréninky, kdy potřebujete rozdělit tým na družstva.Sportovní vesta je vyrobena ze síťoviny, která je stálobarevná a nemění tvar ani po delší době nošení.

Garmin eTrex 10

Garmin eTrex 10

Hodnocení: 4,5
3 577 Kč 2 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Garmin eTrex 10 je nástupcem jednoho z nejpopulárnějších outdoorových přístojů eTrex Vista. Disponuje základním monochromatickým displej a přívětivým uživatelským rozhraní. Vysoký důraz je kladen na odolnost a pevnost přístroje.

Garmin eTrex 32x EU

Garmin eTrex 32x EU

Hodnocení: 4,5
6 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Víceúčelová terénní GPS navigace s rozhraním ANT+. Garmin eTrex 32× EU se hodí na turistiku, cyklistiku, rybolov, geocaching, navigaci na vodě a poslouží vám i v autě. Obsahuje topografickou mapu Evropy, má přijímač GPS a Glonass, barometrický výškoměr a 3D kompas, je voděodolná, pohodlně se ovládá i v rukavicích a na jedno nabití vydrží až 25 hodin.

Garmin eTrex 22x EU

Garmin eTrex 22x EU

Hodnocení: 4,8
5 190 Kč

Víceúčelová terénní GPS navigace. Garmin eTrex 22× EU se hodí na turistiku, cyklistiku, rybolov, geocaching i navigaci na vodě a poslouží vám dokonce v autě. Obsahuje topografickou mapu Evropy, má přijímač GPS a Glonass, je voděodolná, pohodlně se ovládá i v rukavicích a na jedno nabití vydrží až 25 hodin.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Turistické navigace.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Turistické navigace výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Turistické navigace akce.