label.m Pěna pro objem vlasů (Thickening Volume Foam) 210 ml
329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehká objemová pěna má silný tužící účinek, který ale nezatěžuje vlasy. Dodá dlouhotrvající objem po celé délce vlasů.   Chrání vlasy před škodlivými účinky tepla při stylingu a UV zářením. .


Alcina Pěnové tužidlo Extra Strong (Modeling Mousse)
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pěnové tužidlo Extra Strong je určeno pro všechny typy vlasů, kterým nabízí extra silné zpevnění. Je především vhodné pro vytvoření kreativních foukaných účesů a pro fixaci vlnitých vlasů. Dodává vlasům lesk, objem, elasticitu a silné zpevnění. .


Alcina Pěna pro barvené vlasy (Color Conditioning Foam) 150 ml
289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pěna pro barvené vlasy je bezoplachová pěna, která rychle proniká do vlasu a okamžitě regeneruje suché a narušené vlasy.   Podporuje zářivost barvy, hydratuje vlasy a dodává jim lesk a hebkost. Navíc usnadňuje rozčesávání vlasů. .


Alcina Pěna ve spreji pro objem jemných vlasů Strong (Root Volume Spray) 200 ml
350 Kč

Pěna ve spreji pro objem jemných vlasů Strong je určen pro jemné vlasy, kterým dodá dlouhotrvající objem. Tento pěnový sprej se silným účinkem dodá vlasům objem od kořínků. Díky speciálnímu aplikátoru se jednoduše a cíleně aplikuje přímo ke kořínkům, které nadzdvihne a vytvoří perfektní objem. .


JOICO Tužící pěna na středně dlouhé vlasy K-Pak (Thermal Design Foam) 300 ml
539 Kč

Tužící pěna na středně dlouhé vlasy K-Pak Thermal Design Foam je beztuková stylingová pěna, která poskytuje vašim vlasům objem a podporu pro všechny účesy. Chrání vlasy před vysušováním způsobeným tepelným stylingem. Vaše vlasy budou lesklé a zdravější s mimořádně pružným držením tvaru a objemu. .


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: