Aussie Pěnové tužidlo pro objem vlasů Volume (Flexible Hold) 150 ml
149 Kč

127 Kč

Akce

Toužíte po objemu? Pak sáhněte po tomto produktu! Pěnové tužidlo Volume od značky Aussie vám vykouzlí účes, po kterém toužíte. Obsahuje výtažek z australských mořských řas, dodává vlasům lesk a objem. Navíc vlasy neslepuje, takže budete vypadat excelentně.


Aussie Pěnové tužidlo pro tvarování vln Curl (Flexible Hold) 150 ml
149 Kč

Pěnové tužidlo pro tvarování vln Curl od značky Aussie dodává vlasům přirozený, pružný vzhled. S tímto tužidlem vytvarujete svůj účes do požadovaného tvaru a navíc mu dodáte potřebný objem a neodolatelný lesk. Obsahuje extrakt z australského třešňového květu.


Inebrya Objemová pěna Ice Cream Style-In (Volume Mousse) 400 ml
229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Objemová pěna Ice Cream Style-In poskytuje vlasům přirozený pohyb a objem. Výsledkem je, že vlasy vypadají skvěle po dlouhou dobu. Nelepí a nezatěžuje vlasy. Snadno se odstraňuje omytím nebo česaním vlasů.


Alcina Stylingová pěna na vlasy Strong (Styling Mousse) 150 ml
239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylingová pěna na vlasy Strong dodá vašemu účesu objem a silné zpevnění. Toto pěnové tužidlo je velmi jemné, má svěží ovocnou vůni a zanechá vaše vlasy hebké a intenzivně lesklé. Snadno se aplikuje a rychle schne, je vhodné i pro dlouhé vlasy. .


Alcina Pěnové tužidlo Extra Strong (Modeling Mousse)
269 Kč

Pěnové tužidlo Extra Strong je určeno pro všechny typy vlasů, kterým nabízí extra silné zpevnění. Je především vhodné pro vytvoření kreativních foukaných účesů a pro fixaci vlnitých vlasů. Dodává vlasům lesk, objem, elasticitu a silné zpevnění. .


Alcina Pěna pro barvené vlasy (Color Conditioning Foam) 150 ml
289 Kč
275 Kč

Akce

Pěna pro barvené vlasy je bezoplachová pěna, která rychle proniká do vlasu a okamžitě regeneruje suché a narušené vlasy.   Podporuje zářivost barvy, hydratuje vlasy a dodává jim lesk a hebkost. Navíc usnadňuje rozčesávání vlasů. .