Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 324607

MSI Digi VOX A/D II

MSI Digi VOX A/D II

Hybridní tuner pro příjem analogového a digitálního televizního vysílání. Celý popis
Produkt se již neprodává
Ušetříte 389 Kč 1 669 Kč
1 280 Kč
Zboží od: MALL
Ušetříte 389 Kč 1 669 Kč
1 280 Kč

Popis

MSI DigiVOX A/D II je externí hybridní TV tuner pro příjem analogového i digitálního pozemního vysílání (DVB-T). Maličké rozměry a USB rozhraní jej předurčují pro použití s notebookem, nic ale nebrání zapojit jej do stolního počítače. Z počítače nebo notebooku vám tak vznikne multimediální centrum s kvalitní televizí a možností nahrávání televizního vysílání v digitální podobě.

Zařízení disponuje anténím koaxiálním vstupem pro 75 ohmovou anténu. V balení je k dispozici stolní DVB-T anténa. Analogové vysílání můžete ukládat ve formátech MPEG 1/2. Digitální vysílání lze ukládat pouze ve formátu MPEG2 – v tomto formátu je digitální vysílání realizováno, tuner tedy neprovádí žádnou kompresi, ale vlastně jen ukládá přijímaný stream na disk (nedochází ke ztrátě kvality). Ukládat můžete nejen video, ale i jednotlivé snímky (still capture) jako obrázky. Funkce Time Shifting umožňuje pozastavit živé televizní vysílání, posunout ho kousek zpět a znovu se vrátit do reálu. Můžete si tak znovu prohlédnout zajímavý moment sportovního přenosu nebo si v klidu odskočit, aniž by vám unikla důležitá scéna.

Digitální tuner má funkci automatického procházení kanálů a rozeznání názvu stanice (u analogových si musíte názvy doplnit sami). K dispozici je náhled na několik kanálů najednou, z nichž si pak můžete vybrat ten nejzajímavější. Digitální tuner je připraven na HDTV vysílání v rozlišení 1080i a je kompatibilní s Microsoft Windows 2005 MCE.

Přístroj umožňuje poslech digitálního rádia. Podporovány jsou také EPG a teletext pro digitální TV.

Obsah balení: DigiVOX A/D II, USB propojovací kabel, stolní DVB-T anténa, Software Pack CD (HyperMedia Center – jeden z uživatelsky nejpřívětivějších SW na trhu), CD s ovladači a manuál.