Premium Tempered Tvrzené sklo pro Lenovo Vibe X S960 5910

Premium Tempered Tvrzené sklo pro Lenovo Vibe X S960 5910


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Tvrzené sklo Premium Tempered Glass pro Lenovo Vibe X (ochranné sklo Lenovo Vibe X S960) 5910 Celý popis

290
290 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem poslední 1 kus

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100020338911

Popis

Popis produktu

Velice kvalitní ochranné tvrzené sklo Premium Tempered Glass 9H pro Lenovo Vibe X je velmi pevné a tenké, tloušťka skla je pouhých 0,33mm. Skla jsou vyrobena přesně na daný typ telefonu a mají v sobě výřezy na tlačítka, reproduktor atd. Toto sklo je verze 2.5D tzn., že se jedná o vylepšený model se zakulacenými hranami.

Jeho tvrdost 9H je jedna z nejvyšších tvrdostí (10 je diamant), to znamená že nelze poškrábat jako běžný displej. Sklo je dokonale průhledné.

Speciální tvrzené sklo dokonale chrání displej telefonu. Skládá se ze dvou vrstev, z čehož první tvoří tenké, odolné tvrzené sklo, druhou vrstvu tvoří velmi tenká vrstva průhledného silikonu, která zajistí perfektní přilnutí k displeji telefonu. Tvrzené sklo chrání displej telefonu při běžném používání a před drobnými nárazy. Sklo je velmi tenké, vůbec nesnižuje dotykové vlastnosti displeje, ale právě naopak. Ovládání telefonu přes dotykové sklo je přesné a velice příjemné. Potěší i snadnější aplikace skla než běžné tenké ochranné folie.

Vlastnosti:
 – vyrobeno přesně na daný typ telefonu
 – velice odolné proti poškrábání
 – omezuje odlesky a otisky prstů
 – vyhlazuje a zaceluje již drobně poškrábaný displej
 – při rozbití se rozbije na malé kousky, které nejsou ostré, nepoškodí tak chráněný displej
 – nesnižuje dotykové vlastnosti displeje ani čitelnost displeje

Upozorňujeme, že u některých typů telefonů značky Lenovo, nemusí tvrzená skla na 100% přilnout a v rohu nebo na okraji skla mohou vzniknout bubliny (týká se skel všech značek). Může se to stát zejména u typů Lenovo P70, Vibe Shot, S60 a ostatních vyšších modelů.

Do skla jsou vyřezané otvory na tlačítka a na senzory osvětlení a příblížení. Čočka fotoaparátu bývá chráněna a je zakryta sklem. 

Toto sklo je určeno pro mobilní telefon Lenovo Vibe X / Lenovo S960.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ ochrany ochranné sklíčko
Typ telefonu Samsung Galaxy S9