Delphin Rukojeť MYSTERY 320
360 Kč 324 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velmi lehká a odolná rukojeť určená například pro feederové a plavačkové hlavy. Jejich upevnění je velmi jednoduché pomocí univerzálního závitu. Decentní tmavo hnědé vyhotovení je kombinované se stříbrnou grafickou a černou protismykovou rukojetí. Mystery je spolehlivým a nenáročným společníkem, na

Ngt Podběráková Tyč 2m
319 Kč

Extra pevná, přitom lehká teleskopická tyč k podběráku vyrobená z laminátu. Kovový závit pro našroubování kříže podběráku. Neoprenové držáky tyče pro příjemnější manipulaci. Délka 2m. Transportní délka je 100cm.

Delphin Rukojeť Atoma Feeder
746 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Atoma je vysokou sérií celokarbonových rukojetí k feederovým podběrákovým hlavám. Výrazný, černočervený design v kombinaci s karbonovou strukturou je oku lahodící od první chvíle. Tím to ale nekončí.

MIVARDI podběráková tyč New Dynasty
999 Kč 949 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Extrémně tenká, tuhá a lehká tyč z ExHMC uhlíkových vláken s masivním závitem na podběrák. Dostupná i v dvojdílnné verzi „twin“.

MIVARDI Podběráková tyč Premium Twin
449 Kč 427 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zesílená podběráková tyč z odolného kompozitu. Dvoudílná konstrukce nabízí krátkou přepravní délku i snadnou manipulaci např. při zdolávání ryby z loďky.

MIVARDI Power Net 3 m - 3 díly
256 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Teleskopická podběráková tyč určená pro nejširší použití. 
Je výsledkem technologické inovace nejžádanějších podběrákových tyčí MIVARDI. Vzhledem k zesílené konstrukci je vhodná především k podebírání kaprů a velkých ryb.
Délka 3m / 3 díly

Ngt Podběráková Tyč Carp Net Handle1,8m
269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Extra pevná, přitom lehká kaprová tyč k podběráku vyrobená ze sklolaminátu.
Pěnové držáky tyče pro příjemnější manipulaci. Tyč má univerzální závit pro našroubování jakéhokoli podběráku. Ideální pro naše kaprové hlavy 36",42" a 50"

Ngt Podběráková Tyč Carp Net Handle1,8m
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Extra pevná, přitom lehká kaprová tyč k podběráku vyrobená ze sklolaminátu. Pěnové držáky tyče pro příjemnější manipulaci. Tyč má univerzální závit pro našroubování jakéhokoli podběráku. Ideální pro naše kaprové hlavy 36",42" a 50"

Ngt Podběráková Tyč Dynamic Carp Carbon Handle 1,8m
749 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Extrémně pevná, velmi štíhlá a krásná dvoudílná podběráková tyč NGT Dynamic Carp Carbon je vyslyšeným voláním všech náročných kaprařů. Za nabízenou cenu se jedná o jednu z mála tak pevných a přitom štíhlých podběrákových tyčí z plného karbonu. Toto je skutečná vlajková loď podběrákových tyčí od angl

Ngt Podběráková Tyč Telescopic Net Handle 3m
289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Teleskopická podběráková tyč o délce 3m určená pro nejširší použití. Je vhodná především k feederu na podebírání kaprů a bílé ryby. Tyč je lehká, skladná a zároveň bytelná.

ProLogic Podběráková Tyč CC20 2 Sec Handle
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Podběráková tyč která Vás nezklame ani při podebírání kapitálních úlovků, tyč je dvoudílná a má rukojeť zakončenou korkem.

ZFISH Podběráková Tyč Spirit Landing Net Handle 6 ft
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tyč Spirit je velmi pevná a přitom praktická. Díky univerzálnímu závitu je vhodná pro všechny podběrákové hlavy se standardním křížem. Dokonalý pár tvoří s naší hlavou Zfish Spirit, která je dostupná ve 2 velikostech. Tyč je dvoudílná a obě části mají duplonový úchop pro snadnou manipulaci. Součástí

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Tyče a síťky k podběrákům.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Tyče a síťky k podběrákům výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Tyče a síťky k podběrákům akce.