ECG RM 430

ECG RM 430

Hodnocení: 4,4
499 Kč

Tyčový mixér s velmi tichým a silným motorem. ECG RM 430 disponuje nerezovým sekacím nožem, 2 rychlostními tlačítky a nerezovou nohou pro mixování i horkých polévek nebo omáček. Překvapí vás velmi nízká hmotnost a ergonomicky tvarovaná rukojeť, díky které vám mixér jen tak z ruky nevypadne.

ECG RM 750

ECG RM 750

Hodnocení: 4,5
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tyčový mixér s pogumovaným tělem pro snazší úchop. ECG RM 750 překvapí 4listovou zahnutou čepelí pro spolehlivé namixování všech potravin. Díky nerezové noze můžete mixovat i horké polévky a jiné pokrmy. Potěší také Turbo funkce a regulace výkonu. K mixéru obdržíte bohaté příslušenství včetně užitečného sekáčku potravin.

ECG RM 200

ECG RM 200

Hodnocení: 3,3
349 Kč

Tyčový mixér ECG RM 200 s ergonomicky tvarovanou rukojetí. Velmi nízká hmotnost pro lepší obsluhu,2 rychlostí tlačítka. Příkon 200 W.

Tyčové mixéry

Potřebujete praktického kuchyňského pomocníka v podobě tyčového mixéru? Na Mall.cz vybírejte z bohaté nabídky tyčových mixérů s příslušenstvím!

Najdete u nás tyčové mixéry ověřených značek kuchyňských spotřebičů, jako jsou Braun, ETA, Electrolux, Sencor, Tescoma, Bosch a mnoho dalších.

Chcete univerzální stroj do kuchyně, který zvládne při vaření téměř vše? Nabízíme velmi kvalitní a výkonné kuchyňské roboty.

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné tyčové mixéry.