ALPENHEAT Circulation AD6 UV 12V (auto zásuvka) Oranžový-39%
760 Kč

459 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Alpenheat Circulation AD6 UV 12V (auto) Oranžový je velice úspěšný model kompaktního, přenosného a lehkého vysoušeče hodícího se do každé boty. Varianta 12V s adaptérem do auta.


Granger´s Footwear Repel 275 ml-20%
299 Kč

239 Kč

Akce

Grangers Footwear Repel je vysoce kvalitní impregnace na obuv. Vhodná k ošetření všech materiálů včetně kůže, semiše, nubuku i obuvi s textilních svrškem.


Granger´s G-Wax 80 g
119 Kč

Akce

Grangers Footwear Repel je vysoce kvalitní impregnace pracující na bázi včelího vosku a parafínu, který se rychle vstřebává do kůže a chrání ji před proniknutím molekul vody. Neomezuje výrazně prodyšnost.


Granger´s G10 Memory+ Insole
259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vložky do bot Granger's G10 Memory+ Insole zajišťují dlouhotrvající pohodlí při pohybu. Povrch z mikrovláken a 5 mm paměťové pěny zajistí spolehlivou přizpůsobivost po celý den.


Granger´s G20 Trek Insole
339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Extra lehké vložky do bot Granger's G20 Trek Insole zajišťují větší pohodlí. Nižší objem a EVA pěna poskytují spolehlivost a větší přizpůsobení při běhu, chůzi i lezení po horách.


Granger´s G30 Stability Insole
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vložky do bot Granger's G30 Stability Insole poskytují podporu, ochranu a pohodlí po celý den. Designem i materiálem jsou přizpůsobeny veškerým outdoorovým aktivitám.


Granger´s G30 Winter Insole
519 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vložky do bot Granger's G30 Winter Insole s fleecovým povrchem a hliníkovou vrstvou poskytují podporu, ochranu a pohodlí po celý den. Designem i materiálem jsou přizpůsobeny veškerým outdoorovým aktivitám.


Granger´s Gear Cleaner 275 ml
199 Kč

Akce

Grangers Gear Cleaner je vysoce účinný čistící prostředek ve spreji. Vhodný pro oděvy, obuv i vybavení všeho druhu. Vyčistí vaše vybavení bez použití pračky.


Granger´s Laces Black/Grey
129 Kč

Akce

Tkaničky do bot Granger's Laces Black/Grey jsou nabízeny ve třech různých délkách, takže spolehlivě zašněrujete jakékoli boty.


Granger´s Laces Stone/Black
129 Kč

Akce

Tkaničky do bot Granger's Laces Stone/Black jsou nabízeny ve třech různých délkách, takže spolehlivě zašněrujete jakékoli boty.


Granger´s Leather Conditioner 75 ml
179 Kč

Akce

Grangers Leather Conditioner je vysoce kvalitní voskový krém určený pro obuv z hladké lícové usně. Zvyšuje nepromokavost, regeneruje a zabraňuje vysychání kůže.


Salomon Quicklace Kit Blk-20%
250 Kč

199 Kč

Akce

Tkaničky Salomon Quicklace Kit, které jsou kompatibilní s většinou modelů obuvi Salomon a botami určenými pro běžecké lyžování.


Salomon Quicklace Kit Red-16%
250 Kč

209 Kč

Akce

Tkaničky Salomon Quicklace Kit, které jsou kompatibilní s většinou modelů obuvi Salomon a botami určenými pro běžecké lyžování.


Salto Fresh Sport
249 Kč

Akce

Osvěžující koncentrovaný hygienický deodorant Salto Fresh Sport pro obuv, přilby a batohy všeho druhu.


Shoeps Black
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Black, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Glow In The Dark
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Glow In The Dark, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot! MIX 7 různých barev vždy po 2 ks. FLUORESCENTNÍ – výrazné ve tmě! 4 ks zelené, 4


Shoeps Green
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Green, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Mix 2015
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Mix 2015, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot! MIX 7 pastelových barev vždy po 2 ks.


Shoeps Mix Blue
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Mix Blue, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot! MIX 7 odstínů modré barvy vždy po 2 ks.


Shoeps Mix Pink
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Mix Pink, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot! MIX 7 odstínů růžové barvy vždy po 2 ks.


Shoeps Silver
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Silver, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Mix
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Mix, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot! MIX 7 různých barev vždy po 2 ks.


Shoeps Pearly
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Pearly, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Tkaničky červené
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Red, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Tkaničky - fialové
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Purple, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Fuchsia Pink
199 Kč

179 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Fuchsia Pink, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Tkaničky modré - sky blue
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Sky Blue, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Tkaničky zelené - green sea
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Green See, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Tkaničky žluté - yellow sunny
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Yellow Sunny, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps White
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps White, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps XL Mix
169 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps XL Mix, které se nešněrují. Určené do bot s dírkami více než 5,5 cm od sebe. 8 XL tkaniček v balení (MIX 4 různých barev po 2ks).


Shoeps XL Navy Blue
169 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps XL Navy Blue, které se nešněrují. Určené do bot s dírkami více než 5,5 cm od sebe. 8 XL tkaniček v balení.


Shoeps XL Silver
169 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps XL Silver, které se nešněrují. Určené do bot s dírkami více než 5,5 cm od sebe. 8 XL tkaniček v balení.


Shoeps XL White
169 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps XL White, které se nešněrují. Určené do bot s dírkami více než 5,5 cm od sebe. 8 XL tkaniček v balení.


Tempish Snike - vysoušeč obuvi
205 Kč
199 Kč

Vysoušeč do obuvi Tempish Snike lehce a efektivně odstraní vlhkost z obuvi. Používání vysoušeče je hygienické, zabraňuje šíření plísní a jiných choroboplodných zárodků.


Granger´s Paste Wax 100 ml
179 Kč

Akce

Grangers Paste Wax je vysoce kvalitní vosková impregnace na hladkou kůži. Vhodný na všechny typy hladké kůže. Velmi dobře impregnuje, ale do určité míry omezí prodyšnost.