JP Outlets Snike II Yellow
199 Kč

Novinka

Snike II je praktický vysoušeč, který efektivně vysuší všechny druhy obuvi včetně bruslí, lyžařských bot a také Vašich rukavic.

Sneaky Proof Protector Sprey
329 Kč

Ochranný sprej Sneaky Proof je prvotřídní nano ochranný sprej, který působí proti dešti, skvrnám a vodě. Je určen na klobouky, boty, doplňky a oblečení. Vysoce odolná struktura je neviditelná, vzdušná, rychle účinná a obsahuje super nanotechnologii.

Cormen CLEAMEN 127 - impregnace povrchů 1 l
405 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Výrobek je určen výhradně pro profesionální použití. CLEAMEN 127 – impregnace povrchů 1 l – prostředek je určen k ochraně povrchu porézních a částečně porézních materiálů, keramických a kamenných podlah a obkladů stěn. vysušení nebo popraskání kůže. Pouze pro profesionální uživatele.

Shoeps White

Shoeps White

Hodnocení: 5
199 Kč 197 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps White, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!

Shoeps Navy Blue
199 Kč 197 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Navy Blue, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!

Shoeps Mix
199 Kč 197 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Mix, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot! MIX 7 různých barev vždy po 2 ks.

Shoeps Silver

Shoeps Silver

Hodnocení: 5
199 Kč 179 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Silver, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!

Sneaky Cleaning Kit
359 Kč

Čisticí sada na tenisky a vycházkovou obuv obsahuje prvotřídní hluboce čisticí roztok pro Vaše boty, tenisky a vycházkovou obuv.

Shoeps Tkaničky modré - sky blue
199 Kč 197 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Sky Blue, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!

Salto Fresh Sport

Salto Fresh Sport

Hodnocení: 4,5
249 Kč

Osvěžující koncentrovaný hygienický deodorant Salto Fresh Sport pro obuv, přilby a batohy všeho druhu.

Shoeps Mix Pink

Shoeps Mix Pink

Hodnocení: 4
199 Kč 197 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Mix Pink, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot! MIX 7 odstínů růžové barvy vždy po 2 ks.

Shoeps Mix Blue

Shoeps Mix Blue

Hodnocení: 4
199 Kč 197 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Mix Blue, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot! MIX 7 odstínů modré barvy vždy po 2 ks.

Shoeps Mix 2015
199 Kč 197 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Mix 2015, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot! MIX 7 pastelových barev vždy po 2 ks.

Shoeps Fuchsia Pink
199 Kč 197 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Fuchsia Pink, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!

Granger´s Gear Cleaner 275 ml
209 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Grangers Gear Cleaner je vysoce účinný čistící prostředek ve spreji. Vhodný pro oděvy, obuv i vybavení všeho druhu. Vyčistí vaše vybavení bez použití pračky.

Shoeps Tkaničky žluté - yellow sunny
199 Kč 179 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Yellow Sunny, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!

Granger´s Paste Wax 100 ml
189 Kč

Grangers Paste Wax je vysoce kvalitní vosková impregnace na hladkou kůži. Vhodný na všechny typy hladké kůže. Velmi dobře impregnuje, ale do určité míry omezí prodyšnost.

Shoeps Tkaničky oranžové - orange dutch
199 Kč 197 Kč

Originální silikonové tkaničky Orange Dutch, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!

Shoeps Tkaničky - fialové
199 Kč 179 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Purple, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!

Shoeps Pearly
199 Kč 179 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální silikonové tkaničky Shoeps Pearly, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!

Shoeps Green
199 Kč 179 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Green, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!

Shoeps Tkaničky červené
199 Kč 179 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Red, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!

Granger´s Odour Eliminator 100 ml
230 Kč

Grangers Odour Eliminator je přípravek ve spreji, který rychle odstraňuje pachy u všech druhů obuvi, použitelný také na rukavice, helmy, spacáky a oblečení.

Sneaky Cleaner

Sneaky Cleaner

Hodnocení: 5
219 Kč

Sneaky čistič na boty je prvotřídní čisticí roztok na Vaše boty, tenisky a kozačky. Čistič na boty obsahuje unikátní aplikátor, který vytváří čisticí pěnu přímo z lahvičky. Nepotřebujete misku s vodou, protože Sneaky Clean byl vytvořen tak, aby se přímo aplikoval na botu.

Sneaky Fresh
219 Kč

Sneaky Fresh osvěžovač obuvi a deodorant odstraňuje zápach z bot, tenisek a klobouků. Speciálně vytvořené složení působí rychle a účinně na odstranění bakterií a nemaskuje zápach pomocí vůně.

Shoeps XL Navy Blue
175 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps XL Navy Blue, které se nešněrují. Určené do bot s dírkami více než 5,5 cm od sebe. 8 XL tkaniček v balení.

Shoeps Brown
199 Kč 197 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Brown, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!

Salomon Quicklace Kit Red
250 Kč 199 Kč
- 20 %

Akce

Tkaničky Salomon Quicklace Kit, které jsou kompatibilní s většinou modelů obuvi Salomon a botami určenými pro běžecké lyžování.

Granger´s Laces Stone/Black
129 Kč

Tkaničky do bot Granger's Laces Stone/Black jsou nabízeny ve třech různých délkách, takže spolehlivě zašněrujete jakékoli boty.

Shoeps XL Silver
169 Kč 159 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps XL Silver, které se nešněrují. Určené do bot s dírkami více než 5,5 cm od sebe. 8 XL tkaniček v balení.

Shoeps Tkaničky zelené - green sea
199 Kč 179 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Green See, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!

Sneaky Eraser
199 Kč

Sneaky Eraser je souprava k suchému čištění pro odstranění nečistot a skvrn z vaší obuvi. Funguje na semiši a nubukové kůži a výborně účinkuje při odstraňování skvrn z gumových podrážek, špiček bot a špiček shell toe! Díky své kompaktní velikosti je vynikajícím čisticím prostředkem při cestování.

Sneaky Protector Sprey
219 Kč

Ochranný sprej Sneaky je prvotřídní sprej určený k ochraně obuvi, působící proti dešti, skvrnám a proti vodě na Vaší obuvi. Vysoce odolná struktura je neviditelná, prodyšná, účinkuje rychle a obsahuje super nanotechnologii.

Granger´s G20 Trek Insole
349 Kč 339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Extra lehké vložky do bot Granger's G20 Trek Insole zajišťují větší pohodlí. Nižší objem a EVA pěna poskytují spolehlivost a větší přizpůsobení při běhu, chůzi i lezení po horách.

Granger´s G30 Winter Insole
549 Kč 519 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vložky do bot Granger's G30 Winter Insole s fleecovým povrchem a hliníkovou vrstvou poskytují podporu, ochranu a pohodlí po celý den. Designem i materiálem jsou přizpůsobeny veškerým outdoorovým aktivitám.

Granger´s G10 Memory+ Insole
362 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vložky do bot Granger's G10 Memory+ Insole zajišťují dlouhotrvající pohodlí při pohybu. Povrch z mikrovláken a 5 mm paměťové pěny zajistí spolehlivou přizpůsobivost po celý den.

Shoeps XL Mix
169 Kč 159 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps XL Mix, které se nešněrují. Určené do bot s dírkami více než 5,5 cm od sebe. 8 XL tkaniček v balení (MIX 4 různých barev po 2ks).

Shoeps XL White
175 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps XL White, které se nešněrují. Určené do bot s dírkami více než 5,5 cm od sebe. 8 XL tkaniček v balení.

Hi-Tec Insole Hike
369 Kč

Novinka

Hi-tec Insole Hike jsou stélky do outdoorové a sportovní obuvi. Tvarovaná konstrukce vložky zajišťuje optimální stabilitu a správnou pozici nohy při pohybu.

IQ Lace Runway
129 Kč

Novinka

Tkaničky IQ Lace Runway zcela změní vzhled všech vašich bot. Vázané tkaničky dokonale ladí se sportovními a turistickými boty. Díky své uzlové struktuře neuvolňují, nestlačují chodidlo a vyznačují se vysokou elasticitou.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: