Sneaky Proof Protector Sprey
299 Kč

Ochranný sprej Sneaky Proof je prvotřídní nano ochranný sprej, který působí proti dešti, skvrnám a vodě. Je určen na klobouky, boty, doplňky a oblečení. Vysoce odolná struktura je neviditelná, vzdušná, rychle účinná a obsahuje super nanotechnologii.


Cleamen CLEAMEN 127 - impregnace povrchů 1 l
405 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výrobek je určen výhradně pro profesionální použití. CLEAMEN 127 – impregnace povrchů 1 l – prostředek je určen k ochraně povrchu porézních a částečně porézních materiálů, keramických a kamenných podlah a obkladů stěn. vysušení nebo popraskání kůže. Pouze pro profesionální uživatele.


Dr. Schutz Secura - tvrdá ochranná vrstva (mat) 5 l
2 154 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Tvrdá ochranná vrstva Secura – metalicky zesíťovaná disperze s vysokou odolností a hedvábně matnou optikou. Splňuje požadavky normy DIN 18032 pro sportovní odlahy. Vhodná také pro sanaci ochranného nátěru metodou High-Speed. Stupeň lesku 14 – 19.


Granger´s Footwear Repel 275 ml
319 Kč

Grangers Footwear Repel je vysoce kvalitní impregnace na obuv. Vhodná k ošetření všech materiálů včetně kůže, semiše, nubuku i obuvi s textilních svrškem.


Salomon Quicklace Kit Red
250 Kč

229 Kč

Akce

Tkaničky Salomon Quicklace Kit, které jsou kompatibilní s většinou modelů obuvi Salomon a botami určenými pro běžecké lyžování.


Sneaky Protector Sprey
199 Kč

Ochranný sprej Sneaky je prvotřídní sprej určený k ochraně obuvi, působící proti dešti, skvrnám a proti vodě na Vaší obuvi. Vysoce odolná struktura je neviditelná, prodyšná, účinkuje rychle a obsahuje super nanotechnologii.


Sneaky Fresh
199 Kč

Sneaky Fresh osvěžovač obuvi a deodorant odstraňuje zápach z bot, tenisek a klobouků. Speciálně vytvořené složení působí rychle a účinně na odstranění bakterií a nemaskuje zápach pomocí vůně.


Salto Fresh Sport

Salto Fresh Sport

Hodnocení: 4,5
249 Kč

Osvěžující koncentrovaný hygienický deodorant Salto Fresh Sport pro obuv, přilby a batohy všeho druhu.


Granger´s Laces Stone/Black
129 Kč

Tkaničky do bot Granger's Laces Stone/Black jsou nabízeny ve třech různých délkách, takže spolehlivě zašněrujete jakékoli boty.


Granger´s Leather Conditioner 75 ml
189 Kč

Grangers Leather Conditioner je vysoce kvalitní voskový krém určený pro obuv z hladké lícové usně. Zvyšuje nepromokavost, regeneruje a zabraňuje vysychání kůže.


Granger´s G20 Trek Insole
349 Kč
339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Extra lehké vložky do bot Granger's G20 Trek Insole zajišťují větší pohodlí. Nižší objem a EVA pěna poskytují spolehlivost a větší přizpůsobení při běhu, chůzi i lezení po horách.


Granger´s G10 Memory+ Insole
329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vložky do bot Granger's G10 Memory+ Insole zajišťují dlouhotrvající pohodlí při pohybu. Povrch z mikrovláken a 5 mm paměťové pěny zajistí spolehlivou přizpůsobivost po celý den.


Granger´s Paste Wax 100 ml
189 Kč

Grangers Paste Wax je vysoce kvalitní vosková impregnace na hladkou kůži. Vhodný na všechny typy hladké kůže. Velmi dobře impregnuje, ale do určité míry omezí prodyšnost.


Granger´s Odour Eliminator 100 ml
209 Kč

Grangers Odour Eliminator je přípravek ve spreji, který rychle odstraňuje pachy u všech druhů obuvi, použitelný také na rukavice, helmy, spacáky a oblečení.


Granger´s Gear Cleaner 275 ml
209 Kč

Grangers Gear Cleaner je vysoce účinný čistící prostředek ve spreji. Vhodný pro oděvy, obuv i vybavení všeho druhu. Vyčistí vaše vybavení bez použití pračky.


Sneaky Cleaner

Sneaky Cleaner

Hodnocení: 5
199 Kč

Sneaky čistič na boty je prvotřídní čisticí roztok na Vaše boty, tenisky a kozačky. Čistič na boty obsahuje unikátní aplikátor, který vytváří čisticí pěnu přímo z lahvičky. Nepotřebujete misku s vodou, protože Sneaky Clean byl vytvořen tak, aby se přímo aplikoval na botu.


Granger´s G10 Memory+ Insole - použité-22%
269 Kč

209 Kč

Použité

Vložky do bot Granger's G10 Memory+ Insole zajišťují dlouhotrvající pohodlí při pohybu. Povrch z mikrovláken a 5 mm paměťové pěny zajistí spolehlivou přizpůsobivost po celý den.


Granger´s G30 Stability Insole
519 Kč
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vložky do bot Granger's G30 Stability Insole poskytují podporu, ochranu a pohodlí po celý den. Designem i materiálem jsou přizpůsobeny veškerým outdoorovým aktivitám.


Sneaky Eraser
199 Kč

Sneaky Eraser je souprava k suchému čištění pro odstranění nečistot a skvrn z vaší obuvi. Funguje na semiši a nubukové kůži a výborně účinkuje při odstraňování skvrn z gumových podrážek, špiček bot a špiček shell toe! Díky své kompaktní velikosti je vynikajícím čisticím prostředkem při cestování.


Granger´s G30 Winter Insole
549 Kč

519 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vložky do bot Granger's G30 Winter Insole s fleecovým povrchem a hliníkovou vrstvou poskytují podporu, ochranu a pohodlí po celý den. Designem i materiálem jsou přizpůsobeny veškerým outdoorovým aktivitám.


Shoeps XL Mix
169 Kč

159 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps XL Mix, které se nešněrují. Určené do bot s dírkami více než 5,5 cm od sebe. 8 XL tkaniček v balení (MIX 4 různých barev po 2ks).


Shoeps Mix 2015
199 Kč

179 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Mix 2015, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot! MIX 7 pastelových barev vždy po 2 ks.


Shoeps XL Silver
169 Kč

159 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps XL Silver, které se nešněrují. Určené do bot s dírkami více než 5,5 cm od sebe. 8 XL tkaniček v balení.


Shoeps Tkaničky - fialové
199 Kč

179 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Purple, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Tkaničky oranžové - orange dutch
199 Kč

179 Kč

Originální silikonové tkaničky Orange Dutch, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps XL White
169 Kč

159 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps XL White, které se nešněrují. Určené do bot s dírkami více než 5,5 cm od sebe. 8 XL tkaniček v balení.


Shoeps XL Navy Blue
169 Kč

159 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps XL Navy Blue, které se nešněrují. Určené do bot s dírkami více než 5,5 cm od sebe. 8 XL tkaniček v balení.


Shoeps Tkaničky žluté - yellow sunny
199 Kč

179 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Yellow Sunny, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Tkaničky zelené - green sea
199 Kč

179 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Green See, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Mix Blue

Shoeps Mix Blue

Hodnocení: 4
199 Kč

179 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Mix Blue, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot! MIX 7 odstínů modré barvy vždy po 2 ks.


Shoeps Brown
199 Kč

179 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Brown, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Mix Pink

Shoeps Mix Pink

Hodnocení: 4
199 Kč

179 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Mix Pink, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot! MIX 7 odstínů růžové barvy vždy po 2 ks.


Shoeps Green
199 Kč

179 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Green, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Tkaničky červené
199 Kč

179 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Red, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Fuchsia Pink
199 Kč

179 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Fuchsia Pink, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Pearly
199 Kč

179 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Pearly, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Silver

Shoeps Silver

Hodnocení: 5
199 Kč

179 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Silver, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Tkaničky modré - sky blue
199 Kč

179 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Sky Blue, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Navy Blue
199 Kč

179 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Navy Blue, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps White

Shoeps White

Hodnocení: 5
199 Kč

179 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps White, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Mix
199 Kč

179 Kč

Originální silikonové tkaničky Shoeps Mix, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot! MIX 7 různých barev vždy po 2 ks.


Hi-Tec Insole Hike
369 Kč

Novinka

Hi-tec Insole Hike jsou stélky do outdoorové a sportovní obuvi. Tvarovaná konstrukce vložky zajišťuje optimální stabilitu a správnou pozici nohy při pohybu.