Granger´s Clothing Repel 300 ml
329 Kč

Grangers Clothing Repel je impregnační prostředek, který dodá během pracího cyklu materiálu voděodolnost, odolnost vůči špíně, přičemž prodyšnost zůstane zachována.


Granger´s Clothing Wash + Repel 1000 ml
659 Kč

Grangers Clothing Wash + Repel je speciálně vyvinutý prací prostředek, který zároveň čistí a impregnuje v jednom pracím cyklu. Šetří tak čas, energii i vodu.


Granger´s Clothing Wash + Repel 300 ml
329 Kč

Grangers Clothing Wash + Repel je speciálně vyvinutý prací prostředek, který zároveň čistí a impregnuje v jednom pracím cyklu. Šetří tak čas, energii i vodu.


Granger´s Down Wash 300 ml
199 Kč

Grangers Down Wash je tekutý prací přípravek určený na oblečení a vybavení plněné peřím nebo syntetickými vlákny. Čistí, obnovuje plnivost (loft) peří a eliminuje zápach.


Granger´s Gear Cleaner 275 ml
199 Kč

Grangers Gear Cleaner je vysoce účinný čistící prostředek ve spreji. Vhodný pro oděvy, obuv i vybavení všeho druhu. Vyčistí vaše vybavení bez použití pračky.


Granger´s Merino Wash 300 ml
199 Kč

Grangers Merino Wash je tekutý prací přípravek vyvinutý speciálně pro oblečení z Merino vlny. Výtažek z cedru chrání vaše oděvy před napadením moly. Efektivně čistí a zároveň zachovává funkční vlastnosti prádla.


Granger´s Performance Wash 300 ml
199 Kč

Grangers Performance Wash je praktický tekutý prostředek pro veškeré typy technického oblečení, včetně oblečení s membránou GORE-TEX® a eVENT®. Efektivně čistí a maximalizuje prodyšnost.


Salto Clean Sport

Salto Clean Sport

Hodnocení: 5
259 Kč

Přípravek Clean Sport od značky Salto je speciální odstraňovač skvrn pro sportovní a funkční oblečení. Odstraňuje typické sportovní nečistoty jako krev, trávu, zem, jíl, antuku, mazadla, vosky, dehet, pryskyřice, a to vše bez narušení tkaniny.


Salto Proof Leather+Textile 
249 Kč

Intenzivní impregnace Salto Proof Leather+Textile odpuzující vodu a nečistotu, určená pro všechny druhy kůže a kombinace kůže/tkanina. Zachovává úplnou prodyšnost a silně odpuzuje vodu, špínu a oleje. Vhodná pro všechny materiály jako Gore-Tex, Sympatex, Schoeller, eVent, Coolmax, apod.


Salto Proof Soft Shell

Salto Proof Soft Shell

Hodnocení: 4
249 Kč

Salto Proof Soft Shell  je intenzivní impregnace odpuzující vodu a nečistoty, určená pro všechny druhy soft shell, fleece a oděvů z elastických tkanin.


Salto Proof Textile

Salto Proof Textile

Hodnocení: 4,5
249 Kč

Akce

Intenzivní impregnace Salto Proof Textile  odpuzující vodu a nečistotu, určená pro všechny druhy vysoce kvalitních funkčních tkanin, oděvů, stanů a obuvi. Zachovává úplnou prodyšnost a silně odpuzuje vodu, špínu a oleje. Vhodná pro všechny materiály jako Gore-Tex, Sympatex, Schoeller, eVent, Coolmax, apod.


Salto Wash Natural

Salto Wash Natural

Hodnocení: 4,5
249 Kč

Jemný prací balzám pro hygienické praní merino vlny, vlny, hedvábí, peří a prachového peří. Zaručuje šetrné a hygienické praní, zachovává materiálu typické vlastnosti přírodních tkanin (přirozený transport vlhkosti, kontrola zápachu, přirozená UV kontrola).


Salto Wash Soft Shell

Salto Wash Soft Shell

Hodnocení: 4,5
249 Kč

Prací prostředek Salto Wash Soft Shell pro efektivní hygienické praní i při nízkých teplotách, dokonce i pro ruční praní. Vhodný pro všechny druhy funkčních soft shell, fleece, oděvů a obuvi z elastických tkanin jako Gore-Tex, Sympatex, eVent, Coolmax, Outlast, Thinsulate, Thermolite.


Salto Wash Textile

Salto Wash Textile

Hodnocení: 5
249 Kč

Funkční prací prostředek s technologií pro efektivní hygienické praní při nízkých teplotách i ručním praní. Vhodný pro všechny druhy funkčních tkanin jako Gore-Tex, Sympatex, eVent, Coolmax, Outlast, Thinsulate, Thermolite, PrimaLoft, pro bavlnu a obuv.


Sneaky Proof Protector Sprey
299 Kč

Novinka

Ochranný sprej Sneaky Proof je prvotřídní nano ochranný sprej, který působí proti dešti, skvrnám a vodě. Je určen na klobouky, boty, doplňky a oblečení. Vysoce odolná struktura je neviditelná, vzdušná, rychle účinná a obsahuje super nanotechnologii.