Atsko Permanent Water-Guard 500ml - rozprašovač

Atsko Permanent Water-Guard 500ml - rozprašovač

Atsko Permanent Water-Guard 500ml - rozprašovač

Permanent Water-Guard® je přípravek typu DWR s vysokou a trvanlivou účinností proti vodě a špíně, stačí pouze jediný nástřik. Prodlužuje životnost výrobků. Celý popis

319
4 24
Značka: Atsko Katalogové číslo: 329826

319 Kč včetně DPH

Již se neprodává
Více informací

Dostupnost není známa

U tohoto zboží momentálně nemůžeme garantovat jeho dostupnost.
Přejete-li si být informováni o změně, klikněte na tlačítko Mám zájem.

Jakmile budeme moci dostupnost garantovat, kontaktujeme Vás.

Informace o Garantované dostupnosti

16 uživatelských recenzí

Hodnocení: 5
 • Autor si přál zůstat v anonymitě

Dlouho jsme hledal nějakou kvalitní impregnaci, kupoval jsem ze specializovaných obchodů rádoby impregnace za 400 - 900 Kč, ale při prudkém dešti nebo při déletrvajícím dešti neměly šanci. Touto…

Hodnocení: 5
 • Marek B., Brandýs nad Labem

Super impregnace. Naimpregnoval jsem oděv na moře a je to super. Doma jsem se nechal postříkat hadicí a ani kapka, voda odskakuje. Má to jen jednu nevýhodu. Po impregnaci se má tkanina "zapéct…

Hodnocení: 4
 • Autor si přál zůstat v anonymitě

Impregnace funguje. Používám na již letitou bundu z goretexu a batohy a vždy se obnovila nenasákavost materiálu. Vřele doporučuji po aplikaci vyfénovat, výsledek je o dost lepší. Mohu doporučit.…

Všechny recenze

Popis

Popis produktu

 • Použití: složení impregnačního přípravku v aerosolu je optimalizováno pro použití na výrobky z tkanin ze syntetických vláken a umělé-syntetické kůže. Na polyester, mikrovlákna, nylon-polyamid, dakron, polypropylen, umělé hedvábí, dále fleece, směsové, laminované a zátěrové tkaniny apod., včetně vodoodpudivých a nepromokavých-prodyšných systémů jako je Gore-Tex®, BlocVent®, apod. Složení impregnačního přípravku v láhvi s mechanickým rozprašovačem je optimalizováno pro použití na přírodní savé materiály. Na bavlnu, vlnu, plátno, semiš, a směsi s bavlnou.
 • Potřebný počet aplikací: pouze 1.
 • Způsob aplikace: postřikem.
 • Vydatnost balení: cca 1–2 kusy oděvu pro aerosolové balení, 2–4 kusy oděvu (dle velikosti oděvu) pro balení s mechanickým rozprašovačem.
 • Trvanlivost aplikace: záruka účinnosti pro nejpoužívanější tkaniny minimálně 25 vyprání, blíže viz článek Permanent Water-Guard-použití a záruka.
 • Struktura výrobku: nanotechnologie (technologie nano-vrstvy).
 • Neobsahuje: rozpouštědla, těkavé organické sloučeniny a zjasňovací UV-přísady a látky poškozující ozónovou vrstvu.
 • Permanent Water-Guard® je přípravek typu DWR s vysokou a trvanlivou účinností proti vodě a špíně (DWR-Durable Water Repellent-trvanlivá vodoodpudivost). Tento fluorokarbonový polymer nahrazuje DWR úpravu z výroby.
 • Obnovuje prodyšnou vodoodpudivost vnější vrstvy u všech vodoodpudivých a nepromokavých prodyšných systémů jako je Gore-Tex®, BlocVent®, Climatic®, eVent®, Entrant®, HyVent®, Gelanots® apod. Po ošetření povrchu materiálu přípravkem Permanent Water-Guard® tvoří voda krůpěje, stéká a materiál zůstává suchý a prodyšný. Odpuzuje špínu, mastnoty, soli, oleje, a tím zabraňuje znečištění, tvorbě skvrn a poškozování materiálů.
 • Bezpečné je jeho použití na výrobky s péřovou a syntetickou izolační výplní. Prodlužuje životnost výrobků. Nezpůsobuje žloutnutí a tuhnutí materiálů. Materiál je po ošetření hebký a poddajný. Při schnutí nevydává žádný pach. Je nehořlavý.
 • Stačí jediné nanesení a po usušení a aktivaci teplem, dosáhnete ojedinělé účinnosti přípravku. U textilií, které lze prát a žehlit, účinkuje Permanent Water-Guard® lépe než vodoodpudivá úprava z výroby. Pro materiály polyamid-nylon, polyester, dakron, bavlna a jejich směsi je navíc poskytována záruka na účinnost pro 25 vyprání v přípravku Sport-Wash®. Je to mimořádná účinnost, která není uváděna u žádného jiného výrobku. Dokonce ani u výrobků, např. oděvů, u kterých byl trvanlivě vodoodpudivý přípravek (DWR) nanesen při výrobě tkaniny.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Použití na oděvy
Typ sprej
Objem 500 ml
Hmotnost 520 g