Dettol Antibakteriální ubrousky na povrchy 4 x 84 ks-62%
660 Kč

249 Kč

Akce

Tento balíček antibakteriální ubrousků na povrchy od značky Dettol obsahuje 4 balíčky ubrousků o 84 ks, které ničí 99,9 % bakterií včetně E.coli, salmonely, MRSA a viru chřipky. Odstraňují 90 % alergenů jako je prach, pyl a srst. Neobsahují žádná bělidla ani barviva a proto jsou vhodné kuchyňská prkénka, toaletní sedátka, dětské židle, lednice apod.


Dettol Antibakteriální ubrousky na povrchy 36 ks-38%
129 Kč

79 Kč

Akce

Dettol antibakteriální ubrousky na povrchy ničí 99% bakterií, včetně E. coli, salmonelly, MRSA a viru chřipky. Ubrousky bez bělidla a barviv jsou ideální pro rychlé a hygienické čištění.


SANYTOL 3 x 24ks antialergenní univerzální čistící utěrky-21%
229 Kč

179 Kč

Akce

Antialergenní univerzální čistící ubrousky čistí, dezinfikují a neutralizují alergeny z roztočů, koček a pylů s 98% účinností. Eliminují bakterie, viry a plísně. Utěrky se po použití jednoduše vyhodí do odpadkového koše.


Savo Univerzální čisticí ubrousky Levandule 4 x 30 ks
249 Kč

199 Kč

Savo přináší novinku pro rychlý a snadný úklid kdykoliv a kdekoliv – univerzální čistící ubrousky savo bez chloru, které čistí a dezinfikují všechny povrchy od baktérií a alergenů a zároveň krásně voní. Obsahuje 4 × 30 ks


Savo Univerzální čisticí ubrousky Eukalyptus 4 x 30 ks
249 Kč

199 Kč

Savo přináší novinku pro rychlý a snadný úklid kdykoliv a kdekoliv – univerzální čistící ubrousky savo bez chloru, které čistí a dezinfikují všechny povrchy od baktérií a alergenů a zároveň krásně voní. Obsahuje 4 × 30 ks


Lovela Čisticí ubrousky 40 ks-25%
79 Kč

59 Kč

Akce

Hypoalergenní čisticí ubrousky Lovela nahradí klasický hadr a pomohou vám s úklidem prachu a rychle a snadno vyčistí potřebné povrchy. Ideální pro omývání a úklid všeho, s čím přichází do styku vaše dítě. Balení obsahuje 40 ubrousků.


Dettol Antibakteriální ubrousky na povrchy 84 ks-41%
219 Kč

129 Kč

Akce

Dettol antibakteriální ubrousky na povrchy ničí 99% bakterií, včetně E. coli, salmonely, MRSA a viru chřipky. Ubrousky bez bělidla a barviv jsou ideální pro rychlé a hygienické čištění.


Greenshield úklidové ubrousky na dřevo a lamináty, 50 ks
99 Kč

69 Kč

Nezapomínejte na péči o dřevo. Vlhčené ubrousky Green Shield jsou skvělým pomocníkem při údržbě vašeho dřevěnéholaminátového nábytku. Odstraňují nečistotu, leští povrch a obnovují původní strukturu. Balení obsahuje 50 ks.


Greenshield úklidové ubrousky na kůži, 50 ks
99 Kč

69 Kč

Nezapomínejte na péči o váš kožený nábytek. Vlhčené ubrousky na kůži Greenshield šetrně odstraní nečistoty a mastnoty ze všech kožených výrobků, obnoví původní strukturu a zjemní jejich povrch. V balení najdete 50 ks ubrousků.


Greenshield úklidové ubrousky na LCD obrazovky, 50 ks
99 Kč

69 Kč

Zbavte se zaprášených a omaštěných monitorů. Vlhčené ubrousky Greenshield jsou skvělým pomocníkem při očištění LCD obrazovek, laptopů a mobilních telefonů. Odstraňují nečistoty, prach a otisky prstů z povrchu přístroje. Balení obsahuje 50 ks.


Greenshield úklidové ubrousky na mikrovlnné trouby, 50 ks
99 Kč

69 Kč

I mikrovlnná trouba vyžaduje údržbu. Vlhčené ubrousky Greenshield jsou skvělým pomocníkem při čištění vaší mikrovlnné trouby. Odstraňují mastnotu i nečistoty a zbaví vaši kuchyň zápachu. Balení obsahuje 50 ks.


Greenshield úklidové ubrousky na nerez plochy, 50 ks
99 Kč

69 Kč

I nerez vyžaduje tu správnou péči. Vlhčené ubrousky na nerezové plochy Greenfield oceníte při odstraňování mastnoty a špíny ze všech povrchů nerezové oceli. V jednom balení najdete 50 ubrousků.


Greenshiled úklidové ubrousky antibakteriální, 50 ks
99 Kč

69 Kč

Vlhčené ubrousky od značky Greenshiled se budou hodit při odstraňování nečistot a mastnoty z míst, která potřebují důkladně zbavit bakterií. V jednom balení najdete 50 ubrousků.