Aquila 141U Struny pro sopránové ukulele

Značka: Aquila Náš kód: 100002185522
Aquila 141U Struny pro sopránové ukulele

Partnerský prodej

Aquila 141U Struny pro sopránové ukulele

Struny pro sopránové ukulele. Struny Aquila patří mezi nejpoužívanější struny na ukulele vůbec, což se projevuje i v tom, že je továrně osazují přední výrobci těchto nástrojů. Celý popis

180

180 Kč včetně DPH
Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

V případě odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech nebo reklamace výrobku, jehož jedna strana je delší než jeden metr nebo jeho váha přesahuje 20 kg, kontaktujte, prosím, nejdříve naši zákaznickou linku.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

Struny Aquila patří mezi nejpoužívanější struny na ukulele vůbec, což se projevuje i v tom, že je továrně osazují přední výrobci těchto nástrojů. Struny z řady Carbonblack jsou odpovědí značky Aquila na standardní fluorokarbonové struny, poskytují tedy jasný a průrazný zvuk, ale na rozdíl od běžných strun nabízí i dostatečnou dynamiku a mnohem lepší odezvu. Patentovaná technologie Carbonblack také výrazně vylepšuje stabilitu a preciznost ladění.

Tyto struny jsou vhodné pro sopránové ukulele ve standarním C ladění se strunou G o oktávu výš.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%