keeeper Úložný box Bea 9 l
189 Kč 159 Kč

Unikátní úložný box se systémem Air Control poskytuje čerstvý vzduch v závislosti na otočení víka. Je tak ideální pro uskladnění oblečení, doplňků či bot, kterým umožňují dýchat a nezatuchnou.

keeeper Úložný box Bea 11 l
199 Kč 169 Kč

Praktický úložný box v průhledném provedení zajistí, že hned najdete, co hledáte. Navíc je vybaven systémem Air Control, který umož%nuje cirkulaci čerstvého vzduchu a věci v něm tak nezatuchnou.

keeeper Úložný box Bea 18 l
239 Kč 199 Kč

Zorganizujte své věci s praktickým boxem Keeeper Bea! Průhledné provedení zajišťuje přehlednost a díky systému Air Control cirkuluje boxem čerstvý vzduch, díky kterému jeho obsah nezatuchne.

keeeper Multi-box M s víkem 35 x 27 cm
199 Kč 179 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šikovný multi-box velikosti M s víkem je praktickým pomocníkem při uspořádání domácnosti. Tento plastový box můžete použít na uložení nesezóního prádla, bot, hraček ale také trvanlivých potravin.

keeeper Přepravka 20L, s víkem 40 x 30 cm
349 Kč 199 Kč
- 42 %

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická přepravka o objemu 20l s víkem je šikovným pomocníkem při uspořádání domácnosti. Tento plastový box můžete použít na uložení nesezóního prádla, bot, hraček ale také trvanlivých potravin.

keeeper Box přepravní extra silný, víko s patenty 24l
249 Kč 229 Kč

Box přepravní extra silný je šikovným pomocníkem při uspořádání domácnosti nebo cestování. Tento plastový box je opatřen víkem s patenty. Nemusíte se tedy bát, že by se obsah vysypal nebo ušpinil například prachem.

keeeper Box přepravní extra silný, víko s patenty 12l
229 Kč 199 Kč

Box přepravní extra silný je šikovným pomocníkem při uspořádání domácnosti nebo cestování. Tento plastový box je opatřen víkem s patenty. Nemusíte se tedy bát, že by se obsah vysypal nebo ušpinil například prachem.

keeeper Multi-box XXL s víkem 52 x 43 cm
329 Kč 229 Kč
- 30 %

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velký multi-box velikosti XXL s víkem je praktickým pomocníkem při uspořádání domácnosti. Tento plastový box můžete použít na uložení nesezóního prádla, bot, hraček ale také trvanlivých potravin.

keeeper Úložný box Bea 30 l vysoký
289 Kč 239 Kč

Velký úložný box pojme všechny věci, které u vás doma nemají své místo. Box má systém Air Control dle otočení víka, takže jím cirkuluje vzduch a jeho obsah tak nemůže zplesnivět či zatuchnout.

Úložné boxy

Na Mall.cz si určitě vyberete! Nabízíme širokou nabídku skladných boxů všech typů!

Najdete u nás široký výběr levných skladných boxů. Bohatý výběr nabízí Curver, Heidrun, Kis, Rotho, Tontarelli a mnoho dalších značek. Stylové úložné boxy nabízí FARELA , moderní dřevěné boxy Kesper.

^ Zpátky nahoru

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné úložné boxy.