Kesper Regál pojízdný s úložnými boxy - béžový dekor
2 399 Kč 1 989 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pojízdný regál s úložnými boxy v béžovém provedení značky Kesper je vhodný do všech místností. Regál s dekorovanými úložnými boxy je vyroben z ratanu a hliníku.

Kesper Lékárnička

Kesper Lékárnička

Hodnocení: 5
845 Kč 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lékárnička značky Kesper je vybavena třemi policemi. Dvířka jsou vyrobené z matného skla a fungují na magnetickém mechanismu.

Kesper policový regál, bambus obdélník
1 199 Kč 999 Kč

Praktický bambusový regál značky Kesper se hodí do každé domácnosti. Regál se třemi policemi šetří místo a poskytuje dodatečný úložný prostor.

Kesper dřevěná bedýnka
399 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěná bedýnka značky Kesper je vyrobená z borového dřeva. Kratší strany mají otvory pro uchopení do ruky. Praktická bedýnka najde využití jako úložný box v dílně, v garáži nebo v kuchyni.

Kesper policový regál, bambus rohový
1 149 Kč 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický bambusový regál rohový značky Kesper se hodí do každé domácnosti. Regál se třemi policemi účelně vyplní roh vaší koupelny, kuchyně nebo předsíně.

Kesper policový regál obdélníkový - dub
1 090 Kč 949 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Policový regál obdélníkový značky Kesper je vyroben z dubového dřeva. Konstrukce je vyrobena z hliníku v černé barvě. Regál je vybaven třemi dřevěnými policemi s pevnou konstrukcí, která drží veškeré kancelářské potřeby.

Kesper Dekorativní bedýnka 16 cm
315 Kč 259 Kč

Dekorativní bedýnka s výškou 16 cm ve světlé hnědé barvě je vyrobená ze dřeva. Na stranách je vybavena poutky pro snadnou manipulaci. Originální bedýnka najde využití jako úložný box v dílně, v garáži nebo v kuchyni.

Kesper dřevěná bedýnka 16 cm
299 Kč 259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěná bedýnka ve světlé hnědé barvě s výškou 16 cm je vyrobená ze dřeva. Kratší strany mají otvory pro uchopení do ruky. Praktická bedýnka najde využití jako úložný box v dílně, v garáži nebo v kuchyni.

Kesper Dekorativní bedýnka
239 Kč 209 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dekorativní bedýnka ve světlé hnědé barvě je vyrobená ze dřeva. Na stranách je vybavena poutky pro snadnou manipulaci. Originální bedýnka najde využití jako úložný box v dílně, v garáži nebo v kuchyni.

Kesper policový regál rohový - dub
699 Kč 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Policový regál rohový značky Kesper je vyroben z dubového dřeva. Konstrukce je vyrobena z hliníku v černé barvě. Regál je vybaven třemi dřevěnými policemi.

Kesper dřevěná opálená bedýnka
479 Kč 399 Kč

Dřevěná opálená bedýnka značky Kesper je vyrobená z borového dřeva. Kratší strany mají otvory pro uchopení do ruky. Praktická bedýnka najde využití jako úložný box v dílně, v garáži nebo v kuchyni.

Úložné boxy

Na Mall.cz si určitě vyberete! Nabízíme širokou nabídku skladných boxů všech typů!

Najdete u nás široký výběr levných skladných boxů. Bohatý výběr nabízí Curver, Heidrun, Kis, Rotho, Tontarelli a mnoho dalších značek. Stylové úložné boxy nabízí FARELA , moderní dřevěné boxy Kesper.

^ Zpátky nahoru

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné úložné boxy.