Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMAsmart image price

STAYHOLD STAHOVACÍ POPRUHY - 2KS

STAYHOLD STAHOVACÍ POPRUHY - 2KS

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Stahovací popruhy Když jsme vyráběli náš první organizér do auta, chtěli jsme pohodlný způsob, jak také přichytit lahve, které by byly okamžitě přístupné. Navrhování otvorů pro popruhy a představa použití pružného popruhu se stalo základní součástí designového směru. Celý popis
138 Kč
Zboží od: Autotašky
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
138 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek nad 299 Kč
S novou kartou za

1.2.2023 na výdejním místě
31.1.2023 - 1.2.2023 na vaší adrese

Popis

  Stahovací popruhy Když jsme vyráběli náš první organizér do auta, chtěli jsme pohodlný způsob, jak také přichytit lahve, které by byly okamžitě přístupné. Navrhování otvorů pro popruhy a představa použití pružného popruhu se stalo základní součástí designového směru.

Naše stahovací popruhy jsou velmi pohodlné, protože se stanou součástí vašeho organizéru. Jejich použití je okamžité a jsou ideální pro držení lahví, ale také mnoha dalších věcí každodenní potřeby.

I když jsou skvělé pro lahve a malé předměty, chtěli jsme přinést stejné pohodlí pro zajištění větších předmětů na zadní straně našich organizérů.

Proto jsme také vyrobili Upínací popruhy.  Cílem je kombinovat rychlost a pružnost stahovacích popruhů s možností rozšíření. Tím lze dosáhnout větší délky, takže můžete připevnit větší předměty.