Kaemingk Růže rudá 45 cm, 2 ks-47%
189 Kč

99 Kč

Akce

Rudé růže jsou klasikou, která nikdy neomrzí. Neuvadající květina s textilními lístky je dlouhá 45 cm a parádu udělá jak samostatně, tak i ve velké kytici. Balení obsahuje 2 kusy.


EverGreen Forsythia 10 ks
199 Kč

149 Kč

Forsythia, zlatice a nebo bližším lidovým názvem zlatý déšť je tradičním symbolem jara. Vneste si trochu sluneční záře i k vám domů pomocí této nevadnoucí varianty, ze které můžete udělat pěkný jarní pugét.


Kaemingk Orchidej mnohokvětá, tmavě růžová, 77 cm-44%
339 Kč

189 Kč

Akce

Krásně rozkvetlá orchidej v tmavě růžové barvě bude zdobit váš domov od jara do zimy, a to bez jakékoliv péče. Neuvadající rostlina s textilnímí květy je dlouhá 77 cm a parádu udělá samotná i jako součást velké kytice.


Koopman Dekorativní květina v květináči,20 cm šeřík
210 Kč

199 Kč

Akce

Elegantní moderní dekorace do vaší domácnosti. Marex Trade dekorativní květina v bílém květináči je díky věrohodnému zpracování k nerozeznání od živé rostliny. Vyrobena z vysoce kvalitního polymeru v přírodní barvě šeříku. Vysoká 20 cm.


EverGreen Břečťan délka 100 cm
310 Kč

259 Kč

Břečťan o délce 100 cm je zelená umělá rostlina, kterou si jistě oblíbí nejen milovníci umělých květin. Rostlinu je nutno doaranžovat.


Kaemingk Větev s růžovými květy 120 cm-47%
529 Kč

279 Kč

Akce

Vyzdobte si domácnost v jarním stylu! Dekorativní větvička vyrobená pod značkou Kaemingk s hedvábnými růžovými kvítky je dlouhá 120 cm a nikdy neopadá.


Koopman Buxus na kmínku v květináči, 40 cm, světle hnědá
349 Kč

299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento umělý buxusový keř je velmi elegantní dekorace. Díky věrohodnému dokonalému zpracování je k nerozeznání od živé rostliny. Buxus je v plastovém světle hnědém květináči s výplní, která vypadá jako živá půda.


Kaemingk Stromovitá kapradina 45 x 60 cm-47%
1 139 Kč

599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Věrohodná kopie druhu stromovité kapradiny je pevně zasádrovaná v černém květináči a její rozměry činí 60 × 45 cm. Parádu udělá ve větším obývacím pokoji, chodbě i komerčních prostorách.


EverGreen Poinsettia stromek
790 Kč

689 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoký stromek 110 cm poinsettie neboli vánoční hvězdy vám hned tak neuvadne a může zdobit například předsíň nebo rok obývacího pokoje každý rok. Od živé varianty je téměř k nerozeznání.


EverGreen Kanadský javor výška 210 cm v květináči
3 598 Kč

2 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Umělý kanadský javor, který má 406 textilních listů. Javor má žluté zabarvení a je zasádrovaný v pevném umělohmotném květináči terakotové barvy. Nutno doaranžovat.


Kaemingk Růže broskvová 45 cm, 2 ks-47%
189 Kč

99 Kč

Akce

Květy růží jsou klasikou, která nikdy neomrzí. Neuvadající květina s textilními lístky je dlouhá 45 cm a parádu udělá jak samostatně, tak i ve velké kytici. Balení obsahuje 2 kusy.


EverGreen Pomněnky 10 ks
199 Kč

149 Kč

Set deseti pomněnek bude pěknou nevadnoucí dekorací. Jejich veselé barevné provedení rozzáří každý kout interiéru a přitom nemusíte myslet na zalévání nebo výměnu vody ve váze.


Koopman Bonsai v květináči 20 cm, tvar č.3
209 Kč

179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato umělá bonsai je velmi elegantní dekorace a díky věrohodnému dokonalému zpracování je k nerozeznání od živé rostliny. Bonsai je v květináči s výplní a přírodními kameny.


Kaemingk Orchidej mnohokvětá, světle růžová, 77 cm-44%
339 Kč

189 Kč

Akce

Krásně rozkvetlá orchidej ve světle růžové barvě bude zdobit váš domov od jara do zimy, a to bez jakékoliv péče. Neuvadající rostlina s textilnímí květy je dlouhá 77 cm a parádu udělá samotná i jako součást velké kytice.


EverGreen Hortensie velkokvětá 2 ks krémová
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dva velké květy hortensie můžete použít jako samotnou nevadnoucí dekoraci, ale velmi dobře se budou vyjímat i jako součást velké kytice, kde budou svou barvou tvořit hlavní dominantu.


Koopman Buxus - koule 22 cm
279 Kč

249 Kč

Akce

Zelená uklidňuje, proto by měly být květiny součástí interiéru. Vneste do místnosti uklidňující zelenou díky umělé buxusové kouli Marex Trade, která bude vypadat jako živá i na balkoně nebo terase. Buxusová koule má průměr 22 cm a 202 zelených lístků. Snadno s ní vytvoříte pěkné aranžmá.


Koopman Buxus na kmínku v květináči, 40 cm, šedá
349 Kč

299 Kč

Tento umělý buxusový keř je velmi elegantní dekorace. Díky věrohodnému dokonalému zpracování je k nerozeznání od živé rostliny. Buxus je v plastovém šedém květináči s výplní, která vypadá jako živá půda.


Koopman Buxus na kmínku v květináči, 40 cm, bílá
349 Kč

299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento umělý buxusový keř je velmi elegantní dekorace. Díky věrohodnému dokonalému zpracování je k nerozeznání od živé rostliny. Buxus je v plastovém bílém květináči s výplní, která vypadá jako živá půda.


Kaemingk Růže růžová 45 cm, 2 ks-47%
189 Kč

99 Kč

Akce

Růže jsou klasikou, která nikdy neomrzí. Neuvadající květina s růžovými textilními lístky je dlouhá 45 cm a parádu udělá jak samostatně, tak i ve velké kytici. Balení obsahuje 2 kusy.


Koopman Dekorativní květina v květináči,20 cm modrá
210 Kč

199 Kč

Akce

Elegantní moderní dekorace do vaší domácnosti. Marex Trade dekorativní květina v bílém květináči je díky věrohodnému zpracování k nerozeznání od živé rostliny. Vyrobena z vysoce kvalitního polymeru v přírodní modré barvě. Vysoká 20 cm.


Kaemingk Růže bílá 45 cm, 2 ks-47%
189 Kč

99 Kč

Akce

Květy růží jsou klasikou, která nikdy neomrzí. Neuvadající květina s textilními lístky je dlouhá 45 cm a parádu udělá jak samostatně, tak i ve velké kytici. Balení obsahuje 2 kusy.


EverGreen Kopretiny 10 ks
260 Kč

199 Kč

Svazek deseti kopretin v třech barvených provedeních se budou hodit k dekoraci interiéru po celý rok. Jejich nevadnoucí provedení má tu výhodu, že nemusíte myslet na výměnu vody ve váze.


EverGreen Orchidea v květináči výška 35 cm, vínová
279 Kč

219 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Umělá textilní vínová orchidea v keramickém květináčku. Díky speciální výrobě vypadá květina opravdově a navíc je bezúdržbová. Výška květiny je 35 cm.


EverGreen Tulipány 50 cm, 7 ks
199 Kč

149 Kč

Zapomeňte na květiny, co vydrží jen pár dní a pak je jejich krása navždy ztracená. Balení těchto sedmi barevných tulipánů vám vydrží libovolně dlouho a hodí se tak do dekoračních kytic.


Kaemingk Hortenzie, polyester - bílá-44%
449 Kč

249 Kč

Akce

Umělá hortenzie nahrazující zážitek ze skutečné živé květiny. Objemná květina, vhodná jak do domácnosti, tak jako ozdoba venkovních truhlíků a chodeb. Ocení jí zejména ti jedinci, kteří jsou alergičtí na pyl z květů. Vyrobena ze solidního polyesteru.


Kaemingk Hortenzie, polyester - modrá-44%
449 Kč

249 Kč

Akce

Umělá hortenzie, která vás okouzlí svou barevnou rozmanitostí. Výrazná květina, vhodná jak k umístění do vašeho domova, tak jako ozdoba venkovních květináčů a zahradních zídek. Vhodná zejména pro jedince, kteří jsou alergičtí na polétavý pyl z jejích květů. Vyrobena z polyesteru.


Kaemingk Kvetoucí tráva v květináči, 85 cm-39%
2 329 Kč

1 399 Kč

Akce

Plastová dekorace ve výšce 85 cm vám pomůže udělat z jakékoliv místnosti zimní zahradu. Vysoká kvetoucí travina v černém květináči asociuje léto u řeky a skvěle se hodí jak do interiéru, tak do exteriéru.


Kaemingk Orchidej, real touch, polyester - světle růžová-48%
579 Kč

299 Kč

Akce

Nejskvostnější pokojová květina, která nepotřebuje téměř žádnou údržbu. Pokud byste si rádi pořídili do svého pokoje orchidej a jste ten typ, který pěstováním květin nechce trávit příliš času, produkt značky Kaemingk je přesně pro vás. Věrná kopie z polyesteru je odpovědí na vaši otázku.


Kaemingk Tráva v ratanovém květináči, 80 cm-41%
1 199 Kč

699 Kč

Akce

Plastová dekorace ve výšce 80 cm vám pomůže udělat z jakéhokoliv prostoru zimní zahradu. Vysoká travina v ratanovém květináči od Kaemingk asociuje léto u řeky a skvěle se hodí jak do interiéru, tak do exteriéru.


Kaemingk Větev bavlníku - přírodní-41%
509 Kč

299 Kč

Akce

Rozkvetlá bavlníková větévka s bílými květy vám doma vyklouzlí tropickou atmosféru. Kaemingk Větev bavlníku v přírodním provedení má rozměry 4 × 22 × 75 cm. Vypadá skvěle jak samostatně ve váze, tak jako součást komplexnějších dekorací.


Kaemingk Větev - rozkvetlá třešeň, hedvábí - bílá-37%
639 Kč

399 Kč

Akce

Umělá třešeň s listy z hedvábí. Doplněk do vaší domácnosti, který vám bude závidět kdejaká návštěva. Ozdobí váš domov nebývalým způsobem a rozzáří ho dobrou náladou. Zdařilá imitace třešně, která je navíc kombinovatelná z dalšími bytovými doplňky.


Kaemingk Větev - rozkvetlá třešeň, hedvábí - světle růžová-37%
639 Kč

399 Kč

Akce

Třešeň z umělého materiálu a s listy z hedvábí. Potěší celou domácnost a zaujme nejedno oko z řad vašich návštěv. Ozdobí váš domov a rozzáří ho dobrou náladou. Zdařilá imitace třešně, která je navíc kombinovatelná z dalšími bytovými doplňky. Se světle růžovou barvou si získá nejedno srdce.


Kaemingk Větev třešně - bílá-44%
539 Kč

299 Kč

Akce

Rozkvetlá třešňová větévka s bílými hedvábnými květy vám doma vyklouzlí prvomájovou atmosféru. Kaemingk Větev třešně má rozměry 19 × 90 cm. Vypadá skvěle samostatně ve váze nebo jako součást nejen jarních dekorací.


Koopman Buxus koule, 30 cm
569 Kč

499 Kč

Netradiční dekorace umělé buxusové koule, kterou využijete nejen v interiéru ale i na balkoně či terase. Buxus má 356 zelených lístků a má průměr 30 cm.