Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12939382

GloryStyles Magnetické řasy s oční linkou

GloryStyles Magnetické řasy s oční linkou

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
5 párů umělých řas s magnetickou linkou a aplikátorem. Magnetické řasy různých délek a tvarů, které splní všechny vaše potřeby. Vysoce kvalitní a opakovaně použitelné magnetické řasy lze při správném použití a skladování použít vícekrát, což vám pomůže ušetřit peníze. Celý popis
Produkt se již neprodává
499 Kč
Prodává Glory Styles
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
499 Kč
S novou kartou za

Popis

5 RŮZNÝCH STYLŮ DÉLKY 9 mm –15 mm

SNADNÁ APLIKACE A ČIŠTĚNÍ

Je velmi snadné nasadit si naše magnetické řasy pomocí této sady. Jednoduše naneste magnetické oční linky a počkejte několik minut, než budou lepkavé. Poté naneste magnetické řasy pomocí aplikátoru co nejblíže ke kořenům vašich řas. Magnetická řasa se rychle přichytí k místu, kde umístíte oční linku.

PRAKTICKÉ A KVALITNÍ

Magnetické řasy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních syntetických hedvábných vlasů, které jsou realističtější a měkčí než jiné umělé řasy. Každá magnetická řasa má několik silných magnetů, zatímco magnetické oční linky mají uvnitř ultrajemné magnetické částice, takže řasy lze snadno a pevně spojit. Už žádné starosti s vypadáváním řas. Se speciální pinzetou můžete magnetické řasy snadno uchytit.

BEZPEČNÉ A BEZ LEPIDEL

Umělé řasy jsou lehké, takže je při nošení vůbec necítíte. Není třeba lepicí pásky a lepidla. Už žádné podráždění, velmi bezpečné a dlouhotrvající. Sada magnetických řas a oční linky je odolná proti potu, voděodolná a rychleschnoucí. Magnetické oční linky můžete také použít jako normální oční linky.

SADA OBSAHUJE: 5 párů magnetických řas, 1 magnetickou oční linku a 1 aplikátor.