Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12633806

Alpina Vánoční stromek 3D SMRK PE 100%, výška 180 cm

Alpina Vánoční stromek 3D SMRK PE 100%, výška 180 cm

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Každá rodina má své vlastní zažité tradice, na které se u vánočního stolu s láskou vzpomíná po mnoha letech. V takových rozhovorech se vánoční stromek a jeho dekorace vždy objeví. Vánoční stromky Alpina zútulňují a jsou dokonalým řešením pro vytvoření vánoční atmosféry ve Vaší domácnosti. Celý popis
Ušetříte 599 Kč 10 791 Kč
10 192 Kč
Zboží od: DAS Handel
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 599 Kč 10 791 Kč
10 192 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední 3 kusy
S novou kartou za

Již zítra na výdejním místě
Zítra na vaší adrese

Popis

Všichni se těšíme na neopakovatelnou atmosféru Vánoc. V tu dobu se stanou neoddělitelnou součástí našich příbytků vánoční stromky Alpina.

Umělé vánoční stromky Alpina jsou především velmi pohodlné. Nedojde k každodennímu zametaní jehel, protože je neztrácejí. Neváží tolik jako přírodní stromky a navzdory své impozantní velikosti nezaberou mnoho místa. Je třeba zdůraznit, že jsou bezpečnější pro děti a zvířata, protože i když na ně náhodou spadnou, jsou lehčí a nemají bodavé, nepříjemné jehly. Jako dekorace vypadá umělý vánoční stromek velmi atraktivně: má rovnoměrně rozmístěné větve a husté jehlyVánoční stromky Alpina se prodávají se stojanem. Vánoční stromeček Alpina SMRK PE 100% podobně jako přírodní jedle je tento stromek bohatý na větvoví. Pro tyto stromky je typické výrazně zelené jehličí, které působí velmi svěže a celkově dodává stromečku přírodní vzhled.

Alpina SMRK PE 100% patří mezi nejreálněji vypadající a zároveň nejhezčí stromečky na trhu. Se stromek vyrábí pouze z umělého PE (3D) jehličí, které není na první pohled k rozeznání od skutečného jehličí. Stromek tedy neobsahuje žádné větve s PVC jehličí.

Technické parametry stromku:

● Výška (maximální): 180 cm

● Reálný vzhled díky 3D jehličí

● Váha: 12 kg

● Délka jehličí: krátká

● Barva: středně tmavě zelená

● Typ jehličí: PE

● Materiál: PE materiál

● Stabilní stojan

● Snadná montáž a skladování

● Pouze pro použití ve vnitřních prostorách

● Dodávka obsahuje 1 x vánoční stromek a 1 x stojan

● Stromek se dodává vcelku

Vánoční stromeček Alpina SMRK PE 100% má dokonalý tvar i barvu.

Snadné sestavení i následná manipulace.

Stromeček je rozdělen na více částí, které do sebe zasunete – šetří se tak prostor pro skladování stromečku mimo svátky.

Před nákupem prosím bezpodmínečně změřit výšku od podlahy ke stropu. Umělé vánoční stromky se prodávají ve velmi různých velikostech. Ty nejvyšší, například 2,5 metru, se mohou ukázat jako příliš vysoké. Stojí za připomenutí ponechat do stropu 10 – 20 cm prostoru.

S naším uměle zasněženým smrčkem Alpina SMRK PE 100% snadno zvládnete každý interiér proměnit v pohádkovou zimní krajinu!

Vyrobeno v Evropě