Počet nalezených produktů: 20

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Yenkee pouzdro se stojánkem PROVENCE pro 7" tablety (YBT 0715RD)
319 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Červené univerzální ochranné pouzdro se stojanem vhodné pro 7" tablety. Upevnění v rozích a zavírání pomocí elastického pásku zajišťuje bezpečné přenášení a zabraňuje vypadnutí tabletu z pouzdra. Podšívka z jemného mikrovlákna poskytuje optimální ochranu před poškrábáním.


C-Tech PROTECT univerzální 8" NUTC-02R červené
299 Kč

234 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Červené univerzální pouzdro pro 8" tablety ze série C-TECH PROTECT se okamžitě stane nedílnou součástí tabletu. Kromě nezbytné ochrany tabletu totiž nabízí velice stylový a moderní vzhled v kombinaci s maximální praktičností.


Yenkee 10,1" pouzdro se stojánkem (YBT 1010)
359 Kč

229 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

10,1" ochranné pouzdro s jednoduchým a elegantním designem z kvalitní umělé kůže. Pouzdro lze využít jako stojan pro sledování videí, prohlížení fotografií nebo čtení. Pro maximální pohodlí toto pouzdro nabízí možnost nastavení pozorovacího úhlu.


Yenkee 7" pouzdro "Bubble" (BT 0720RD) Červené
349 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Červené stylové ochranné pouzdro v „bubble“ designu vhodné pro tablety velikosti 7". Perfektní ochrana tabletu před poškrábáním, prachem a nečistotami. Zip se dvěma pogumovanými jezdci a vnitřní úchytky umožňují rychlý a bezpečný přístup k zařízení.


Yenkee 7" pouzdro se stojánkem (YBT 0710)
329 Kč

179 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

chranné pouzdro s jednoduchým a elegantním designem z kvalitní umělé kůže. Pouzdro lze využít jako stojan pro sledování videí, prohlížení fotografií nebo čtení. Pro maximální pohodlí toto pouzdro nabízí možnost nastavení pozorovacího úhlu.


Yenkee pouzdro se stojánkem PROVENCE pro 10" tablety (YBT 1015CT)
419 Kč

329 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Univerzální ochranné pouzdro se stojanem vhodné pro 10" tablety. Upevnění v rozích a zavírání pomocí elastického pásku zajišťuje bezpečné přenášení a zabraňuje vypadnutí tabletu z pouzdra. Podšívka z jemného mikrovlákna poskytuje optimální ochranu před poškrábáním.


Yenkee pouzdro se stojánkem PROVENCE pro 7" tablety (YBT 0715GY)
319 Kč

279 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Univerzální ochranné pouzdro se stojanem vhodné pro 7" tablety. Upevnění v rozích a zavírání pomocí elastického pásku zajišťuje bezpečné přenášení a zabraňuje vypadnutí tabletu z pouzdra. Podšívka z jemného mikrovlákna poskytuje optimální ochranu před poškrábáním.


Yenkee pouzdro se stojánkem PROVENCE pro 8" tablety (YBT 0815BE)
339 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Modré univerzální ochranné pouzdro se stojanem vhodné pro 8" tablety. Upevnění v rozích a zavírání pomocí elastického pásku zajišťuje bezpečné přenášení a zabraňuje vypadnutí tabletu z pouzdra. Podšívka z jemného mikrovlákna poskytuje optimální ochranu před poškrábáním.


Yenkee pouzdro se stojánkem PROVENCE pro 8" tablety (YBT 0815GY)
339 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Šedé univerzální ochranné pouzdro se stojanem vhodné pro 8" tablety. Upevnění v rozích a zavírání pomocí elastického pásku zajišťuje bezpečné přenášení a zabraňuje vypadnutí tabletu z pouzdra. Podšívka z jemného mikrovlákna poskytuje optimální ochranu před poškrábáním.


Yenkee pouzdro se stojánkem PROVENCE pro 8" tablety (YBT 0815PK)
339 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Růžové univerzální ochranné pouzdro se stojanem vhodné pro 8" tablety. Upevnění v rozích a zavírání pomocí elastického pásku zajišťuje bezpečné přenášení a zabraňuje vypadnutí tabletu z pouzdra. Podšívka z jemného mikrovlákna poskytuje optimální ochranu před poškrábáním.