Emporio Armani ART5007 M Black/Black Steel - zánovní

Emporio Armani ART5007 M Black/Black Steel - zánovní

Zánovní Akce
Vyhrazené pro milovníky elegance a ležérního italského stylu – chytré hodinky Armani ART5007 M Black/Black Steel s Bluetooth vynikají krásným designem s výrazným dotykovým ciferníkem a vyměnitelným řemínkem. Jsou vyrobené z nerez oceli a disponují funkcemi jako NFC, krokoměr, měření tepu i zobrazení notifikací. Celý popis
Naši odborní asistenti vám rádi poradí s výběrem od 08:00 do 17:00 na čísle +420 226 256 153
10 590 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
8 254 Kč
-22%
Doprava zdarma
Platí do 31.10.2021 nebo do vyprodání
Od prodejce MALL

Skladem poslední 1 kus

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
 
Již zítra při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zánovní

Zánovní zboží mohlo být vyzkoušeno nebo krátkodobě používáno. Může nést známky lehkých estetických vad (např. drobné škrábance), které ale vizuálně příliš neruší a nemají žádný vliv na použitelnost. Zboží prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, obsah balení je ale kompletní. Na výrobek se vztahuje záruka o délce 21 měsíců.
Krátce používané zboží. Obsah balení je kompletní a plně funkční, se zárukou 21 měsíců. Může nést drobné známky používání a mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 21 měsíců (IČ 21 měsíců) Kód: 3038317

Popis

Klíčové vlastnosti Armani ART5007 M Black/Black Steel

 • Stylové designové provedení s výrazným okrajem
 • Dotykový LCD ciferník pro snadné a rychlé ovládání
 • Kompatibilní s operačními systémy Android a iOS
 • Připojitelné přes Bluetooth bezdrátovou technologii
 • Z nerez oceli, odolné stříkající vodě
 • Mnoho fitness funkcí, NFC
chytré hodinyk smartwatch emporio armani art5007 ios android nerez ocel odolné vodě fitness funkce bluetooth

SmartWatch Armani ART5007: Pro ty, co mají styl

Podtrhněte svůj osobitý styl, ozdobte své zápěstí moderními chytrými hodinkami Armani ART5007 s krásným designovým provedením z nerezové oceli. Velký kulatý ciferník tvoří dotykový LCD displej pro rychlé a snadné ovládání. Displej ohraničuje výrazný okraj. Hodinky se připínají řemínkem s nastavitelnou velikostí, který je vyměnitelný. Šířka řemínku činí příjemných 20 mm, řemínek je opatřený sklopnou sponou pro bezpečné a jednoduché zapnutí hodinek.

chytré hodinky smartwatch armani art5007 lcd dotykový ciferník rychlé a snadné ovládání výrazný okraj designové styl značkové vyměnitelný řemínek sklopná spona

Bluetooth hodinky se spoustou funkcí

Chytré hodinky Armani ART5007 jednoduše spárujete se svým mobilním telefonem přes bezdrátovou technologii Bluetooth s dosahem signálu 10 m. Jsou plně kompatibilní s Android i iOS zařízeními a disponují fitness funkcemi jako je krokoměr, monitoring srdečního tepu, spálené kalorie. Upozorní také na nové zprávy, zobrazí notifikace, pyšní se NFC technologií například pro rychlé placení z účtu a jsou kompatibilní i s Google Assistant.

chytré hodinky smartwatch armani art5007 bluetooth android ios krokoměr srdeční tep spálené kalorie zobrazení notifikací nfc technologie google assistant

Věděli jste, že…

…se osobní hodinky začaly používat až od 17. století? Jednalo se o otevírací kapesní hodinky, které měly pouze hodinovou ručičku. Na jedno natažení dokázaly fungovat až 40 h, jejich chod a přesnost ovšem nebyly spolehlivé. Tovární výroba hodinek se rozběhla až od poloviny 19. století ve Švýcarsku, první náramkové hodinky ovšem vyrobila francouzská módní společnost Cartier – a to v roce 1904. Náramkové hodinky nosíme i my o více než 100 let později, nyní však dáváme stále větší přednost modelům s moderními digitálními a fitness funkcemi.


Vlastnosti

 • Elegantní design, velmi kvalitní provedení z nerezové oceli
 • Odolné postříkání vodou, jasný kulatý 1,19palcový displej s dobrou viditelností
 • Nastavitelný a vyměnitelný řemínek, šířka řemínku 20 mm, zapínání sklopnou sponou
 • Bluetooth technologie pro snadné bezdrátové spárování například s mobilem, NFC, Wi-Fi
 • Plně kompatibilní se zařízeními s operačními systémy Android 4.4+ i iOS 9.3+
 • Mnoho fitness funkcí – krokoměr, měření srdečního tepu, počet spálených kalorií
 • Zobrazování notifikací a přijatých zpráv, počasí, kalendář, kompatibilní s Google Assistant
 • Součástí balení pouzdro a nabíjecí USB kabel