Colostrum IgG 40 (400 mg) 60 kapslí

Značka: Náš kód: 100003786882

Partnerský prodejNovinka

Colostrum IgG 40 (400 mg) 60 kapslí

Kapsle Health&colostrum obsahují kravské (bovinní) kolostrum, které je dodáváno výhradně českými farmami z ekologicky čistého chovu. Kolostrum bylo vyrobeno z prvního kravského mléka (mleziva). Hodí se pro celoroční užívání. Zvláště vhodné je jeho užívání v zimním období. . Celý popis

290

290 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003786882

Popis

Popis produktu

Kapsle Health&colostrum obsahují kravské (bovinní) kolostrum, které je dodáváno výhradně českými farmami z ekologicky čistého chovu. Kolostrum bylo vyrobeno z prvního kravského mléka (mleziva). Hodí se pro celoroční užívání. Zvláště vhodné je jeho užívání v zimním období. 

Použitá technologie zpracování colostra zaručuje zachování plné biologické hodnoty preparátu a maximální účinnosti aktivních látek. Kolostrum prémiové kvality je zpracováváno v ČR a celý výrobní proces podléhá certifikaci ISO: 9001:2001. Kolostrum značky Health&colostrum je speciálně enkapsulováno, aby nedocházelo k poškození aktivních látek v žaludku.

Přídatné látky:

stearan hořečnatý, oxid křemičitý, želatina, oxid titaničitý

Dávkování:

Užívejte 1–3 kapsle denně.

Doporučujeme zapít vodou či ovocnou šťávou. Nezapíjejte horkým nápojem.

Balení:

60 kapslí – dávka na 20–60 dní

Upozornění:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Skladujte v suchu, chladu a temnu. Ukládejte mimo dosah dětí.


Složení v 1 kapsli:
 
Složka / Množství
Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
Složka / Schválená zdravotní tvrzení
Kravské kolostrum IgG 40 400 mg

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Konzistence tablety, kapsle, tobolky