Bezplast Slámky - Brčka ze slámy 21 cm - 100 ks

Bezplast Slámky - Brčka ze slámy 21 cm - 100 ks


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Brčka ze slámy jsou vyrobena ze stébla žita a jsou 100% biologicky rozložitelná a kompostovatelná. Slámky neobsahují lepek, ten se nachází v zrní, nikoliv ve stéblu. Brčka jsou přirozeně voděodolná a nerozmočí se. Vyrábí se z druhotného odpadu a jsou vhodné do podniků. Celý popis

155
155 Kč
Skladem 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100015125849

Popis

Popis produktu

Brčka ze slámy jsou vyrobena ze stébla žita a jsou 100% biologicky rozložitelná a kompostovatelná. Slámky neobsahují lepek, ten se nachází v zrní, nikoliv ve stéblu. Brčka jsou přirozeně voděodolná a nerozmočí se. Vyrábí se z druhotného odpadu a jsou vhodné do podniků. Jsou bezpečná na použití a neovlivňují chuť nápoje.

Vyzkoušejte neotřelou, ekologicky šetrnou alternativu místo ošklivých plastů na jedno použití.

 

Trvanlivost brček

Slámová brčka jsou samozřejmě křehká a dají se lehce zničit. Nicméně při šetrném zacházení se dají používat opakovaně, stačí je opláchnout ve vodě. Dají se dokonce umýt v myčce. Nedají se však vyčistit zevnitř speciálním kartáčkem jak je to například u bambusových nebo kovových brček. Z tohoto důvodu je nedoporučujeme používat znovu u zákazníků v barech nebo restauracích. Na doma je to ovšem v pořádku.

 

Parametry

  • délka – 21 cm
  • materiál – žitné stéblo
  • počet v balení – 100 ks
  • průměr 3–6 mm

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ ústní hygieny zubní pasta