White Glo Diamond Series bělící systém 7 dní
999 Kč 599 Kč 299,50 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

White Glo Diamond Series Whitening System je v současné době nejnovější a nejmodernější bělící systém. Je vyvinut předními zubními lékaři a to tak, aby poskytl bělejší a lesklejší zuby s co nejdelším účinkem. Toto je naše nejefektivnější formule pro bělení.

White Glo Zubní pasta Smokers 150 g + kartáček + mezizubní kartáček
299 Kč 179 Kč 59,67 Kč/ks

Tato vysoce kvalitní zubní pasta obohacená fluoridem s diamantovou zeminou je speciálně navržena pro odstranění tabákových skvrn a pomáhá eliminovat dech kouření. Obsahuje Micro leštící částice, které odstraňují zbarvení a zežltnutí na zubní sklovině způsobené kouřením cigaret.

White Glo Zubní pasta Powerbrush
299 Kč 199 Kč

Jedná se o první zubní pastu na světě svého druhu. Tato zubní pasta obsahuje velmi nízký obsah abrazivního mikro-vosku pro bezpečné leštění a za účelem odstranění zbarvení na povrchu vašich zubů. Produkt obnovuje lesk a bělost.

White Glo Zubní pasta Advantage 140 g
129 Kč 99 Kč

Bělící zubní pudr rozjasňuje vaše zuby, důkladně leští a čistí jejich povrch. White Glo zubní pasta Advantage 140 g odstraňuje usazené minerály, posiluje sklovinu a poskytuje celkový detox ústní dutině.

White Glo Bělící zubní pasta Charcoal 150 g + kartáček
329 Kč 229 Kč 114,50 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bělicí zubní pasta s aktivovanými uhlíkovými částicemi pomáhá detoxikovat ústa a odstraňuje hluboké skvrny a zabarvení. Vysoce absorpční částice z aktivního dřevěného uhlí pronikají a vytahují skvrny, zachytávají barevné částice, bojují se zápachem dechu a zabarvováním zubů.

White Glo Zubní pasta Profesional 150 g + kartáček + mezizubní kartáček
349 Kč 179 Kč 59,67 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Špičková zubní pasta obohacená fluoridem nabízí maximum pro ústní hygienu. Zvláštní formule extra zabraňuje změně barvy a žloutnutí zubní skloviny, což je často způsobeno potravinami a nápoji se silným zabarvením. Tento vyjímečný produkt byl původně vyvinut pro lidi ve filmovém průmyslu, kteří vyžadují maximální zkrášlení obličeje. Velikost balení 150 g.

White Glo Zubní pasta 2 v 1 150 g + kartáček + mezizubní kartáček
299 Kč 159 Kč 53,00 Kč/ks

Tento produkt na bělení zubů se skládá z vnitřní ústní vody, která proniká do oblastí, které zubní kartáček nemůže vyčistit. Tato zubní pasta pomáhá bojovat s bakteriemi, které způsobují plaky a špatný dech a nabízí ochranu po dobu několika hodin. Velikost balení 150 g.

White Glo Diamond Series bělící pero + 7 bělících pásků
799 Kč 399 Kč 199,50 Kč/ks

White Glo Diamond Series Whitening System je v současné době nejnovější a nejmodernější bělící systém. Tento bělící systém používá stejně pokročilou aktivní složku a metodu, jakou používají lékaři z celého světa. O 100% silnější bělící gelový přípravek snižuje dobu ošetření na pouhých 5 minut!

White Glo Noční a denní bělící zubní pasty
329 Kč 209 Kč 104,50 Kč/ks

Představujeme revoluční novinku. Dvě nové zubní pasty, které změní způsob, jakým budete pečovat o své zuby. Společnost White Glo speciálně připravila tento produkt k řešení zřetelně odlišných potřeb ústní hygieny v průběhu dne a noci tak , aby zajistila 24hodinovou ochranu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Zubní pasty a ústní vody.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Zubní pasty a ústní vody výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Zubní pasty a ústní vody akce.