Glory Smile bělící zubní pudr 30 g citron
229 Kč 219 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kdo by si nepřál mít krásně bílé zuby? S bělicím pudrem od značky Glory Smile si toto přání konečně můžete splnit. Pudr Charcoal se složkou aktivního černého uhlí rozjasňuje barvu vašich zubů, leští a čistí jejich povrch a poskytuje ústní dutině detox, aby byla neustále zdravá. Nenahrazuje běžnou zubní pastu.

Colgate Naturals Charcoal zubní pasta 75 ml
129 Kč 89 Kč

Zubní pasta Natural Extracts Charcoal od značky Colgate zajistí dokonale bílý a zdravý úsměv. Aktivní uhlí působí na zubní sklovinu a napomáhá šetrnému bělení. Současně chrání zuby před zubním kazem.

Swissdent Zubní pasta EXTREME 100 ml
490 Kč 389 Kč

Swissdent Extreme 100 ml je zubní pasta s maximálním bělicím účinkem. Je určena pro bělení velmi zabarvených zubů kuřáků nebo milovníků červeného vína, kávy a čaje. Výrazná mentolová příchuť.

Colgate Zubní pasta Naturals Mix 3x 75 ml
199 Kč 189 Kč 63,00 Kč/ks

Unikátní tripack bělících zubních past značky Colgate. Balení obsahuje tři zubní pasty: Colgate Natural Extracts Radiant White s obsahem výtažku soli z asijských mořských řas, Colgate Natural extracts Charcoal & White s obsahem přírodních složek a aktivního uhlí a Colgate Natural Extracts Ultimate Fresh s asijským citrónovým olejem a přírodním výtažkem z aloe.

White Pearl Bělicí proužky Charcoal
429 Kč

Bělicí proužky obsahující bio aktivní uhlíkový prášek z kokosu a kokosový olej pomáhají bělit zuby bez potřeby použití peroxidu. White Pearl Charcoal využívají sílu aktivního uhlí a kokosu – tyto látky mají prokázané účinky při bělení zubů.

Aquafresh Whitening zubní pasta 2x 125 ml
129 Kč 64,50 Kč/ks

Zubní pasta obsahuje bělící mikročástice pro šetrné bělení a čištění. Brání vzniku plaku pro zdravé zuby. Příjemná svěží chuť. Balení obsahuje 2 × 125 ml.

Swissdent Zubní pasta Crystal 100 ml
649 Kč 479 Kč

Swissdent Crystal 100 ml je zubní pasta poskytující dokonalou regenerační kúru pro citlivé zuby a dásně. Díky svému unikátnímu složení zesvětluje a zpevňuje zubní sklovinu. Efektivně odstraňuje zubní plak a barevné pigmenty.

White Pearl Bělící pasta pro kuřáky 75 ml
199 Kč 139 Kč

White Pearl bělící pasta pro kuřáky se speciální recepturou obsazuje enzym, který jemně odstraňuje zabarvení na zubech a zubní sklovině. Neobsahuje abrazivní částice. Pasta umožňuje obnovit a dlouhodobě zachovat přirozenou bělost zubů a zároveň pomáhá remineralizovat zubní sklovinu.

White Pearl NanoCare Silver Charcoal bělicí pudr
349 Kč 329 Kč

Praktický bělící pudr se složkou z aktivního uhlí a s částmi z nano stříbra, díky kterému dostanete své zuby opět do formy. Učinná pomoc od nevzhledných zubů v případě, že konzumujete velké množství kávy a vydatně kouříte. Zažloulé zuby se stanou minulostí a vy už se tak nebudete muset ve společnosti ostýchat a krýt si ústa, ale budete se moci naplno smát.

Parodontax Kompletní ochrana Whitening 75 ml 3ks
349 Kč 249 Kč 83,00 Kč/ks

Parodontax Kompletní ochrana whitening je zubní pasta ke každodennímu použití s obsahem fluoridu. 8 benefitů pro zdravější dásně a silnější zuby.

Sensodyne Zubní pasta Pronamel Whitening Svěží máta 75 ml 3 ks
299 Kč 199 Kč 66,33 Kč/ks

Tato zubní pasta pomáhá chránit zubní sklovinu před kyselinami obsaženými potravinách. Sensodyne Pronamel je určena na citlivé zuby. Chrání zuby před zubním kazem, a zároveň šetrně, ale efektivně odstraňuje skvrny. Objem 3 × 75 ml.

Oral-B Gum & Enamel Repair Gentle Whitening DUO pack
149 Kč 139 Kč 69,50 Kč/ks

Užijte si každodenní péči o vaše zuby se zubní pastou Oral-B Gum & Enamel Repair Gentle Whitening. Díky svému složení pomáhá dásním s revitalizací a navíc má na ně antibakteriální účinek. Pomáhá odstraňovat skvrny a předchází i jejich usazování. Navíc nabízí ochranu i proti erozi způsobenou kyselinami v potravinách.

White Pearl NanoCare whitening pasta 100 ml
229 Kč 179 Kč

Funkční bělicí pasta White Pearl Nanocare Whitening s obsahem nano-stříbra a zvýšeným bělícím účinkem eliminuje škodlivé patogeny v ústech a působí proti virům, bakteriím a plísním.

White Pearl 3 bělící pera-33%
449 Kč 299 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Sada 3 ks bělicích per White Pearl s revolučním složením bez obsahu peroxidu je vhodná i pro citlivé zuby. Nenáročná jednofázová bělící procedura odstraňuje organické zabarvení zubů a udržuje je krásně bílé.

White Glo Noční a denní bělící zubní pasty
329 Kč 229 Kč 114,50 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Představujeme revoluční novinku. Dvě nové zubní pasty, které změní způsob, jakým budete pečovat o své zuby. Společnost White Glo speciálně připravila tento produkt k řešení zřetelně odlišných potřeb ústní hygieny v průběhu dne a noci tak , aby zajistila 24hodinovou ochranu.

White Pearl systém na bělení zubů 130 ml
749 Kč 649 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Komplexní bělící systém White Pearl založený na profesionálním složení bez obsahu peroxidu vybělí zuby rychle a šetrně. Zároveň remineralizuje zubní sklovinu, pomáhá snižovat kazivost zubů a chrání dásně před záněty. Komplexně tak vylepšuje hygienu dutiny ústní.

FE Zubní bělící pudr Flour 30 g + 25 g Free
139 Kč 99 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bělící zubní pudr FLOUR pro bezpečné domácí čištění a bělení zubů. Flour nahrazuje zubní pastu. Proti zubnímu kazu a odstraňuje šetrně plak a žluté zbarvení ze zubů. Balení 30 g + 25 g zdarma.

Swissdent Zubní pasta GENTLE 100 ml
490 Kč 359 Kč

Swissdent Gentle 100 ml je zubní pasta určená pro bělení citlivých zubů. Díky nízké hodnotě abrazivity je jednou z nejjemnějších bělicích past na trhu. Mentolová příchuť osvěží a nedráždí ústní sliznici.

Himalaya Herbals zubní pasta pro zářivě bílé zuby 75 ml
109 Kč

Zubní pasta Himalaya chrání zuby a dásně díky Miswak, což je žvýkací tyčinka se stahujícími účinky, která zabraňuje krvácení dásní. Enzymová technologie rostlin z papáji a ananasů odstraňuje skvrny ze zubů a brání jejich opětovnému zabarvení. Pro zářivě bílé zuby bez chemického bělení.

White Pearl NanoCare Gold Whitening zubní pasta 100 g-30%
329 Kč 229 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

White Pearl používá pokročilou technologii nanočástic zlata a speciálního aktivního prášku z uhlíku, který zubní sklovinu dokonale vyčistí od skvrn nebo nežádoucího zabarvení způsobeného pitím kávy, čaje, vína nebo třeba kouřením.

White Pearl Bělící pasta základní 75 ml
199 Kč 149 Kč

Bělící zubní pasta White Pearl bez obsahu abrazivních částic umožňuje obnovit a dlouhodobě zachovat přirozenou bělost zubů. Pomáhá remineralizovat zubní sklovinu.

White Glo Zubní pasta Smokers 150 g + kartáček + mezizubní kartáček
299 Kč 179 Kč 59,67 Kč/ks

Tato vysoce kvalitní zubní pasta obohacená fluoridem s diamantovou zeminou je speciálně navržena pro odstranění tabákových skvrn a pomáhá eliminovat dech kouření. Obsahuje Micro leštící částice, které odstraňují zbarvení a zežltnutí na zubní sklovině způsobené kouřením cigaret.

Colgate Zubní pasta Max White Extra Care Sensitive 75 ml
149 Kč 139 Kč

Bělicí zubní pasta Max White Extra Care Sensitive 75 ml je vyvinuta speciálně pro bělení citlivých zubů. Tato zubní pasta efektivně ze zubů odstraňuje povrchové skvrny od kávy a čaje, a zároveň jim poskytuje nepřetržitou ochranu proti citlivosti. Pasta je vhodná pro každodenní použití a je zcela bezpečná pro zubní sklovinu.

Odol All In One Whitening zubní pasta 2x75 ml
121 Kč 60,50 Kč/ks

Zubní pasta All In One od značky Odol přináší 8 benefitů – bojuje proti zubnímu kazu, odstraňuje plak, pomáhá ke zdravějším dásním, pomáhá odstraňovat skvrny ze zubů, osvěžuje dech a další včetně bělicího účinku. Tato zubní pasta obsahuje fluorid. Výhodný set dvou balení.

Colgate Max White One Luminous zubní pasta 75 ml
119 Kč 99 Kč

Zubní pasta MaxWhite One s technologií SmartFoam čistí pomocí pěnivého složení v celé ústní dutině a dokonce i na těžko dostupných místech. Účinně bělí zuby ze všech stran. Objem 75 ml.

Charcoal bělící zubní pasta 100 ml 2 ks
159 Kč 129 Kč 64,50 Kč/ks

Charcoal bělící zubní pasta 100 ml obsahuje aktivní uhlí, které pomáhá vybělit skvrny na zubech způsobené čajem, kávou či červeným vínem. Díky svým antibakteriálním vlastnostem potlačuje zápach z úst. Pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů. 2 ks v balení.

White Glo Diamond Series bělící systém 7 dní-45%
999 Kč 549 Kč 274,50 Kč/ks
+ doprava zdarma

Výprodej

White Glo Diamond Series Whitening System je v současné době nejnovější a nejmodernější bělící systém. Je vyvinut předními zubními lékaři a to tak, aby poskytl bělejší a lesklejší zuby s co nejdelším účinkem. Toto je naše nejefektivnější formule pro bělení.

Elmex Zubní pasta Sensitive Professional Whitening 75 ml tripack-25%
359 Kč 269 Kč 89,67 Kč/ks
+ doprava zdarma

Výprodej

Zubní pasta Elmex Sensitive Professional Whitening při pravidelném používání napomáhá uzavírat zubní kanálky, vytváří dlouhodobou ochrannou bariéru zubní skloviny a šetrně bělí zuby. Řada Sensitive Professional se vyjímá patentovanou technologií Pro-Argin pro odbourání zvýšené citlivosti zubů.

Swissdent Extreme zubní pasta 50 ml
329 Kč 319 Kč

Zubní pasta Extreme s extrémně účinnou formulí je určena pro bělení velmi zabarvených zubů kuřáků nebo milovníků červeného vína, kávy a čaje. Výrazná mentolová příchuť osvěží dech na několik hodin. Objem 50 ml.

Charcoal Bělící pudr 30 g
229 Kč 219 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bělící zubní pudr Charcoal je novinkou na trhu. Exkluzivní bělící a čistící účinky přírodního uhlí = okamžité výsledky. Detoxikační účinky na dásně a ústní dutinu. Vyrobeno dle EU norem. Velikost 30 g.

Curaprox Black is White zubní pasta 90 ml-41%
679 Kč 399 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Bělící zubní pasta Curaprox Black is White 90 ml odstraňuje ze zubů skvrny prostřednictvím aktivního uhlí – bez abrazivních a bělících látek. Neobsahuje chlor, SLS, chrání zuby před zubním kazem a plakem a posiluje je. jemná limetkovo-mátová příchuť.

Himalaya Botanique zubní pasta kompletní péče Máta-25%
199 Kč 149 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Zubní pasta Himalaya Botanique obsahuje přírodní látky, které zuby dokonale vyčistí, chrání zubní sklovinu a bělí ji. Výtažek z nimby, granátového jablka a plodů Triphala podporují zdraví ústní dutiny a pomáhají předcházet paradontóze. Neobsahuje fluorid, karagenan, sulfáty a lepek.

FE Zubní bělící pudr Mentol 30 g + 25 g Free
139 Kč 99 Kč

Bělící zubní pudr MENTOL pro bezpečné domácí čištění a bělení zubů. Mentol osvěžuje dech odstranuje žluté zbarvení zubů. Testováno stomatologicky. Balení 30 g + 25 g zdarma.

Himalaya Botanique bělící zubní pasta s mátou pro kompletní péči
199 Kč 169 Kč

Výprodej

Zubní pasta Himalaya Botanique obsahuje přírodní látky, které zuby dokonale vybělí a zároveň snižují tvorbu plaku a ochraňují dásně. Výtažek z nimby, granátového jablka a plodů Triphala podporují zdraví ústní dutiny. Neobsahuje fluorid, karagenan, sulfáty ani lepek.

Parodontax Kompletní ochrana Whitening 75 ml-37%
189 Kč 119 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Parodontax Kompletní ochrana whitening je zubní pasta ke každodennímu použití s obsahem fluoridu. 8 benefitů pro zdravější dásně a silnější zuby.

Himalaya Herbals zubní pasta Stain away 75 ml-31%
129 Kč 89 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Zubní pasta Himalaya chrání zuby a dásně díky Miswak, což je žvýkací tyčinka se stahujícími účinky, která zabraňuje jejich krvácení. Odstraňuje skvrny od čaje a kávy. Neobsahuje žádná chemická bělidla a zabraňuje ničení skloviny.

Colgate Zubní pasta Naturals Charcoal 3x 75 ml-25%
199 Kč 149 Kč 49,67 Kč/ks
+ doprava zdarma

Výprodej

Zubní pasta Colgate Natural extracts Charcoal & White obsahuje přírodní složky a aktivní uhlí. Díky tomuto unikátnímu složení se postará o váš bílý a zdravý úsměv. Zajišťuje jemné bělení a chrání před vznikem zubního kazu.

White Pearl Bělící pero Single 1 ks-16%
249 Kč 209 Kč

Výprodej

Bělící pero White Pearl s revolučním složením bez obsahu peroxidu je vhodné i pro citlivé zuby. Nenáročná jednofázová bělící procedura odstraňuje organické zabarvení zubů a udržuje je krásně bílé.

White Pearl Smile Bělící pudr Mentol+ 30 g
149 Kč 129 Kč

Bělicí zubní pudr White Pearl Smile se používá každodenně místo běžné zubní pasty. Vydrží však 3× déle a obsahuje malé množství účinné látky používané v profesionálním bělení zubů. Remineralizuje zubní sklovinu a působí preventivně proti zubnímu kazu a plaku.

Colgate Max White Expert White Soft Mint zubní pasta 75 ml-25%
159 Kč 119 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Colgate Max White Expert White je jediná zubní pasta v Evropě s peroxidem vodíku, speciální složkou používanou zubními lékaři, která účinkuje odlišně. Narozdíl od většiny bělících zubních past odstraňuje skvrny zpod povrchu zubní skloviny a odstraňuje roky žloutnutí.

Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 75 ml-23%
129 Kč 99 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Trpíte obnaženými zubními krčky a nemůžete proto používat zubní pasty pro bělejší chrup? Zubní pasta Elmex Sensitive Whitening přináší řešení. Díky obsahu aminfluoridů mineralizuje a chrání přecitlivělé zuby a obnažené krčky. Zároveň také odstraňuje skvrny a přispívá k přirozené bělosti vašich zubů.

Colgate Total whitening zubní pasta 2 ks-31%
129 Kč 89 Kč 44,50 Kč/ks
+ doprava zdarma

Výprodej

Zubní pasta Total Whitening se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate čistí zuby od zubního plaku a pomáhá jim obnovit jejich původní bělost. Chrání před zubním kazem a zajišťuje svěží dech. V balení 2 ks.

Colgate Maximum Cavity Protection Whitening zubní pasta 75 ml-30%
99 Kč 69 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Nová zubní pasta Colgate Maximum Cavity Protection s technologií neutralizace cukerných kyselin, která bojuje přímo s cukernými kyselinami v zubním plaku, které jsou nejčastější příčinou vzniku zubního kazu. Objem 75 ml.

Colgate Zubní pasta Max White Charcoal 75 ml-33%
119 Kč 79 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Zubní pasta Colgate Max White Charcoal je inovací v péči o zuby. Obsahuje aktivní uhlí a jemné minerální mikročástice, které důkladně čistí zuby a jemně odstraňují povrchové skvrny. Výsledkem jsou přirozeně bílé zuby a svěží mátový dech.

Colgate Zubní pasta Naturals Hemp Seed Oil 75ml-22%
89 Kč 69 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Bělící zubní pasta Naturals Hemp Seed Oil značky Colgate obsahuje pečlivě vybrané minerály a přírodní konopný olej. Navíc obsahuje anýzové aroma, které osvěží váš dech. Zubní pastu lze používat pro každodenní péči o vaši ústní dutinu. Objem pasty je 75 ml.

Curaprox Black is White zubní pasta 90 ml + kartáček-43%
799 Kč 449 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Bělící zubní pasta Curaprox Black is White 90 ml odstraňuje ze zubů skvrny prostřednictvím aktivního uhlí – bez abrazivních a bělících látek. Neobsahuje chlor, SLS, chrání zuby před zubním kazem a plakem a posiluje je. Jemná limetkovo-mátová příchuť. V balení společně s Curaprox kartáčkem.

Curaprox White is Black zubní pasta 90 ml + kartáček-43%
799 Kč 449 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Bělící zubní pasta Curaprox White is Black 90 ml odstraňuje ze zubů skvrny prostřednictvím aktivního uhlí – bez abrazivních a bělících látek. Neobsahuje chlor, SLS, chrání zuby před zubním kazem a plakem a posiluje je. Jemná limetkovo-mátová příchuť. V balení společně s Curaprox kartáčkem

Curaprox White is Black zubní pasta 90 ml-41%
679 Kč 399 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Bělící zubní pasta Curaprox White is Black 90 ml odstraňuje ze zubů skvrny prostřednictvím aktivního uhlí – bez abrazivních a bělících látek. Neobsahuje chlor, SLS, chrání zuby před zubním kazem a plakem a posiluje je. jemná limetkovo-mátová příchuť.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Zubní pasty a ústní vody.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Zubní pasty a ústní vody výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Zubní pasty a ústní vody akce.