Bigjigs Rail Vagon s traktorem + 2 koleje
229 Kč
221 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato krásná hračka má dvojí využití! Děti se mohou těšit hraní si s traktorem a zároveň najíždění a převoz na těžkotonážním vagónku dřevěné vláčkodráhy. Vagónek má také magnetické spojky, které zajišťují snadné propojení s dalšími vagónky nebo lokomotivou. Součásti balení jsou také koleje: 1ks krátká kolej a 1ks spojka.


Brio Veselý vláček ze zábavného parku s klaunem-48%
579 Kč

299 Kč

Výprodej

Klaunský vláček se dvěma vagónky. Figurka klauna sedí v mašince jako strojvedoucí. Vydejte se na veselou cestu s barevným vláčkem a vagónkem pro balónky. Části jsou vyrobeny ze dřeva s certifikátem FSC.


Brio WORLD 33406 Kráva a vagón
309 Kč

199 Kč

Tímto vagónkem snadno a rychle převezete kravičku na jakoukoliv farmu v okolí. Vagónek stačí jen připojit pomocí magnetu. Vůz má vyklápěcí rampu, po které se kravička dostane bezpečně do vozu a je připravena na jízdu.


Brio WORLD 33577 Přeprava auta
309 Kč

199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přívěs na přepravu aut se dá připojit k jakékoliv lokomotivě Brio nebo vozu. Součástí je autíčko s magnetickou spojkou. Pomocí tohoto přívěsu bude autíčko dříve u nového majitele.


Brio World 33875 Hrací set Farmářka
409 Kč

299 Kč

Pozdravte nové obyvatele světa Brio World. Farmářka s vozem, prasátkem a stromem je ideálním dárkem jako samostatná hračka nebo jako doplněk do světa Brio World.


Brio World 33879 Hrací set Farmář
409 Kč

299 Kč

Pozdravte nové obyvatelé světa Brio World. Farmář s vozem a senem je ideálním dárkem jako samostatná hračka nebo jako doplněk do světa Brio World.


Brio World 33895 Vagón se senem
309 Kč

219 Kč

Kravička má vlastní přepravní vůz, který lze snadno připojit ke každé Brio lokomotivě. Pomozte jí nastoupit do vlaku sklopením rampy. Rovnou jí zaklopte a ujistěte se, že zůstane bezpečně na svém místě.


Brio World 33897 Vůz pro opravu kolejí
499 Kč

423 Kč

Narazili jste na špatnou trať? To je potřeba hned opravit.Tak jedem! I když může Brio železnice vydržet několik generací, malá údržba nikdy neuškodí. Stiskněte tlačítko na horní straně a opravářský vůz se rozbliká.


Hape Vláček "Cesta džunglí"
270 Kč

242 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lvi, tygři a slon. Projeďte se džunglí po kolejích a zažijte dobrodružství se třemi nádherně divokými kamarády z džungle. Naučte se poznávat zvířátka.


Hape Vláček Ladybug
269 Kč

225 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vagónky ,otýlek, včelka nebo slunéčko vyjíždějí na výlet do města. Tady to bzučí, třepotají se křidélka a kuličky v berušce vesele poskakují a chrastí! Design malých zvířátek potěší každé dítě, které si rádo hraje s vláčka a vláčkodráhami.


Hape Vláček s nákladem
351 Kč

299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Když se tento vlak rozjede dolů po trati, ozubený náklad se vesele otáčí dokola pro dynamický zážitek ze hry! Dva ozubené náklady lze vyjmout pro hraní při nakládání a vykládání.


Lamps Dřevěný vláček
499 Kč

358 Kč

Tento veselý tahací vláček tvoří lokomotiva a dva vagonky, které jsou tvořeny pestrobarevnými kostičkami, ze kterých lze skládat zvířátka. Zábavná hra s tímto vláčkem rozvíjí motorické schopnosti a podporuje hmatové, zvukové i zrakové vjemy dítěte


Pilsan Můj první vláček - 33ks
399 Kč

369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento barevný vláček pro nejmenší kombinuje několik herních možností pro nejmenší děti. Mohou si hrát s mašinkou a dvěma vagónky s cestujícími a navíc poskytuje dítěti hraní se stavebnicí.


Woody Vláček se zvířátky
349 Kč

293 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Projeďte se přírodou s dřevěným vláčkem a dvěma vagonky. Zažijte dobrodružství se čtyřmi nádherně barevnými zvířecími kamarády a panem strojvůdcem. Naučte se poznávat zvířátka.


Pilsan Můj první vláček - 33ks - zánovní-20%
399 Kč

317 Kč

Zánovní

Tento barevný vláček pro nejmenší kombinuje několik herních možností pro nejmenší děti. Mohou si hrát s mašinkou a dvěma vagónky s cestujícími a navíc poskytuje dítěti hraní se stavebnicí.


Bigjigs Rail Vlak se zbožím + 3 koleje
329 Kč

274 Kč

Rozmanitost je kořením života, a proto vám tato dřevěná Nákladní mašinka přiváží různé suroviny. Náklad se dá z vagónků odejmout, třeba pomocí jeřábu. Vagónky se dají připojovat k mašince pomocí magnetů. V balení najdete také tři kolejnice.


Bigjigs Rail Nákladní vlak s auty a kolejemi
407 Kč

Koho by nezaujal vlak převážející auta. Tato pestrobarevná mašinka přiváží do vaší vláčkodráhy vagónky naloženými autíčky. Auta se na vagón dostanou pomocí rampy. Jednotlivé soupravy a mašinka jsou spojeny pomocí magnetů. V balení naleznete také dvě kolejnice.


Brio WORLD 33698 Chytrý jeřáb
459 Kč

316 Kč

Vagon a jeřáb se budou hodit do každé vláčkodráhy Brio. Stále se někde staví nové budovy a po kolejích se k nim tito pomocníci nejrychleji dostanou. Bez ohledu na náklad jeřáb zvládne každou práci.


Brio WORLD 33724 Žirafa a vagón
309 Kč

215 Kč

Pro rozšíření vašeho BRIO vozového parku se bude hodit Safari vagónek se žirafou na palubě. Žirafě se v safari parku žije dobře. Turisté ji denně obdivují a strážci ji občas svezou vagónkem na prohlídku.


Brio WORLD 33749 Vagón se zvonkem
199 Kč

173 Kč

Crrr! Tento zvuk je na kolejišti slyšet, když projíždí vagón se zvonečkem. Vlak s tímto vagónkem, je slyšet už z dálky. Vagónek totiž při jízdě dopředu a dozadu zvoní.


Bino Rychlostní vlak na baterie
259 Kč

190 Kč

Vaše vláčky dojedou vždy bezpečně do své cílové stanice, pokud je po dřevěných kolejích necháte táhnout za touto rychlostní moderní lokomotivou s jedním koncovým vagónem.


Brio 33708 Svítící vagón
379 Kč

228 Kč

Vagónek s bezpečnými světýlky, která se aktivují při hraní. Když se dá vagón do pohybu, začnou v něm blikat světla. Zábavná hračka, vhodná zejména k večernímu hraní. Části jsou vyrobeny z dřeva s certifikátem FSC.


Hape Vláček se zvířátky
406 Kč

253 Kč

Tento vlak s tématem zvířátka potěší malé oči a ruce. Ježek má vytvarované bodlinky zatímco veverka má měkký ocásek a myš má nádherné dlouhé vousy.