Emos Digitální závěsná váha PT-506
249 Kč

Závěsná zavazadlová váha PT-506 značky EMOS je vyrobena z ABS plastu a hliníku. Váha disponuje funkcí dovažování a je vhodná na vážení batohů, poštovních balíků a různých druhů zavazadel.

Beurer LS 06

Beurer LS 06

Hodnocení: 5
499 Kč 349 Kč

Záruka 3 roky

Malá váha na zavazadla, která je vhodná i pro vážení balíků. Má LCD displej a součástí váhy je vysouvací metr na přeměřování zavazadel nebo balíků. Maximální nosnost váhy je 40kg s rozlišením 10g.

SENCOR Zavazadlová váha SLS 900WH
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestovní váha je skvělý pomocník, který vám pomůže eliminovat příplatky za nadlimitní hmotnost zavazadla. A pokud zrovna necestujete, lze jí použít na zvážení balíků či ovoce a zeleniny při sklizni.

TFA Zavazadlová váha

TFA Zavazadlová váha

Hodnocení: 5
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální váha pro vážení zavazadel například před odletem na dovolenou. Váha má odolný popruh s hákem pro okamžité zavešení váženého předmětu a díky kompaktním rozměrům ji můžete mít neustále s sebou!

Beurer LS50-36%
1 399 Kč 885 Kč

Výprodej

PowerBank nabíječka, váha na zavazadla a svítilna v jednom – lepšího pomocníka na cesty jste si nemohli přát. Váha Travelmeister 3 v 1 Beurer LS50 s LCD displejem nabije až 2 běžné chytré telefony. Součástí balení je i microUSB kabel.

Orion Digitální váha UH 50 kg
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Váha značky Orion vám pomůže zjistit hmotnost zavazadel před odletem na dovolenou. S váhou si budete jisti, že vaše zavazadla nepřesáhnou stanovené limity.

Soehnle Travel

Soehnle Travel

Hodnocení: 5
569 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní váha na kufry Soehnle Travel bude dobrým pomocníkem na vašich cestách nejen na dovolenou. Max. nosnost váhy je 50 kg a přesnost vážení je po 100 g. Váha má ergonomický tvar pro pohodlné použití.

Beurer LS20-23%
649 Kč 499 Kč

Výprodej

Váha na zavazadla je ideální pro leteckou dopravu. Váha Beurer LS20 je vždy připravena k použití – nevyžaduje žádné baterie, snadno se čistí i přenáší díky svým skladným rozměrům. Dále je vybavena funkcí automatického přidržení a upevňovacím popruhem pro úspory místa.

Sogo SS-375
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Váha na zavazadla SOGO SS-375 vám umožní vždy dopředu zkontrolovat, zda se váha vašeho zavazadla vejde do požadovaného limitu. Mějte ji při cestování vždy po ruce, stačí na ni zavěsit dané zavazadlo.

Salter Cestovní váha 9500 BKDCTM
490 Kč 449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ruční váha s LCD displejem bude vaším dokonalým společníkem. Vyhněte se doplatkům na letišti, s ruční váhou Salter můžete ještě před odletem překontrolovat hmotnost vašich zavazadel.

TFA 98.1102 Zavazadlová váha
539 Kč 429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zavazadlová váha pro vážení zavazadel, školních brašen či balíků. Kryt váhy je z pevného plastu a je ergonomicky tvarovaný pro pohodlnější používání. Na váze je možné vážit maximálně do 50 kg.

Aerolite Váha na zavazadla LS022R
479 Kč

Aerolite zavazadlová váha s maximální nosností 50 kg je jednoduchým pomocníkem pro zjištění váhy vašeho kufru či tašky. Jednoduše zavěsíte zavazadlo na váhu a na displeji se zobrazí jeho hmotnost.

Aerolite Váha na zavazadla LS012
279 Kč

Zavazadlová váha s maximální nosností 40 kg je jednoduchou prevencí, jak ušetřit za nečekané cestovní náklady za přepravu těžších zavazadel. Jednoduše zavěsíte kufr či tašku na váhu a na displeji se zobrazí jejich hmotnost.