Cestovní váhy na zavazadla

Ze široké nabídky produktů z kategorie cestovní váhy na zavazadla si u nás na MALL.cz vybere každá hospodyňka i bytový designér.

Zobrazit více
  • Objednané zboží z kategorie cestovní váhy na zavazadla doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst.
  • Platit můžete online, na dobírku nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zakoupené zboží nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtr pro nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli. Přehlednými sekcemi v kategorii Vybavení domácnosti však můžete brouzdat klidně hodiny a vždy objevíte něco nového.

U nás na MALL.cz můžete vybírat z více než 1 milionu produktů. Do domácnosti se vám může hodit i nespresso kapsle, konferenční stolek, sedací vak, houpací křeslo nebo mlýnek na kávu.

-33%
Beurer LS 20 Váha na zavazadla

Beurer LS 20 Váha na zavazadla

749 Kč
499 Kč

Další nabídka za 313 Kč

Akce

Váha na zavazadla LS 20 od značky BEURER se snadno čitelným displejem a s upevňovacím popruhem pro úsporu místa je ideální na služební cesty a dovolené. Nabízí solární systém napájení a automatické vypnutí.

Od prodejce MALL
Alum online Digitální závěsná váha max. 50kg
5x

Alum online Digitální závěsná váha max. 50kg

155 Kč

Nenechte zaskočit těžkým zavazadlem! Využijte před odletem na dovolenou závěsnou ruční váhu a váha kufru vás na letišti nikdy nepřekvapí. Tento praktický pomocník vám na digitálním displeji hned ukáže, kolik zavazadlo váží a zda můžete do kufru či tašky ještě přihodit další sukni či boty.

Partner: Alum
MyWeigh Verifly do 50kg / 0,1kg

MyWeigh Verifly do 50kg / 0,1kg

1 080 Kč

Závěsná váha na zavazadla MyWeigh do 50kg s přesností 0,1kg Vážení v jednotkách kg, lb, st Váha má pevný nylonový popruh který se uchytí o váženou zavazadla Automatické nebo manuální vypínání Podsvícený displej Napájeno 1× baterií 3V CR2032 (součást dodávky)