Ferrino H2 bag 2l
890 Kč

680 Kč

Praktický vak H2 Bag 2l od renomované italské firmy FERRINO vám skvěle poslouží při osvěžení na celodenních túrách a toulkách na kole. Vhodný do jakékoliv kapsy na hydrovak. Objem 2 litr.


Osprey Hydraulics 2 l Reservoir Blue
1 199 Kč

900 Kč

Rezervoár na vodu o objemu 2 l se skvěle hodí do jakéhokoliv kompatibilního batohu. Osprey Hydraulics 2 l Reservoir Blue má pevnou zadní desku HydroStatic, díky které se snadno vsunuje do určeného prostoru. Má velké plnící hrdlo a snadno se udržuje. Prázdný vak váží 210 g.


Osprey Hydraulics 3 l Reservoir Blue
1 299 Kč

999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rezervoár na vodu o objemu 3 l se skvěle hodí do jakéhokoliv kompatibilního batohu. Osprey Hydraulics 3 l Reservoir Blue má pevnou zadní desku HydroStatic, díky které se snadno vsunuje do určeného prostoru. Má velké plnící hrdlo a snadno se udržuje. Prázdný vak váží 220 g.


Osprey Hydraulics Bite Valve
179 Kč

Náhradní ventil k vakům na vodu Osprey Hydraulics. Mějte po ruce Osprey Hydraulics Bite Valve a váš rezervoár bude stále jako nový.


Osprey Hydraulics Cleaning Kit
699 Kč

Sada nástrojů pro efektivní a jednoduché čištění vodních vaků. Osprey Hydraulics Cleaning Kit se skládá ze dvou speciálně tvarovaných kartáčů, jedním pro celkové mytí a druhým pro čištění rohů, záhybů a hadičky. Součástí je také stojan, který udrží vak rozevřený během schnutí.


Osprey Hydraulics Lt 1,5 l Reservoir Red
999 Kč

599 Kč

Anatomicky tvarovaný rezervoár na vodu o objemu 1,5 l se skvěle hodí do jakéhokoliv kompatibilního batohu. Osprey Hydraulics Lt 1,5 l Reservoir Red je odlehčený a bez BPA. Má velké plnící hrdlo a snadno se udržuje. Prázdný vak váží 160 g.


Ferrino H2 Bag 3 Lt
1 190 Kč

868 Kč

Praktický vak H2 Bag 3 Lt od renomované italské firmy FERRINO vám skvěle poslouží při osvěžení na krátších túrách. Vhodný do jakékoliv kapsy na hydrovak. Objem 3 litr.


Osprey Hydraulics Quick Connect Kit
199 Kč

Praktický set hadičky a ventilu pro všechny majitele hydrovaku. Osprey Hydraulics Quick Connect Kit je vybaven spojovacím ventilem, díky kterému se vak snáze plní. Set je vhodný pro všechny druhy vaků Osprey.


Source Convertube

Source Convertube

Hodnocení: 2
590 Kč

Hydratační systém Source Convertube zajišťuje možnost napít se bez vyndavání láhve z batohu. Sada obsahuje čtyři adaptéry, hadičku se štítem a ventilem.


Source Convertube + Filter-21%
1 590 Kč

1 249 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Systém hydratace Source Convertube + Filter zajišťuje možnost napít se bez vyndavání láhve z batohu. Díky spolehlivému filtru je možné doplnit láhev vodou z potoka, řeky, jezera i rybníka.


Source Widepac 1,5 L

Source Widepac 1,5 L

Hodnocení: 5
843 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pitný vak Source Widepac 1,5 L je skvělým doplňkem pro outdoorové aktivity. Díky širokému otevírání se snadno plní a nepropustnost zajišťuje dostatečnou spolehlivost.


Source Widepac 2 L

Source Widepac 2 L

Hodnocení: 4
890 Kč

799 Kč

Pitný vak Source Widepac 2 L je skvělým doplňkem pro outdoorové aktivity. Díky širokému otevírání se snadno plní a nepropustnost zajišťuje dostatečnou spolehlivost.


Source Widepac 3 L

Source Widepac 3 L

Hodnocení: 5
950 Kč

889 Kč

Pitný vak Source Widepac 3 L se díky širokému otevírání snadno plní a čistí. Kryt chrání náústek před nečistotou a prachem. I díky tomu je ideální pro outdoorové aktivity.


Source Divide 2 L
1 150 Kč
+ doprava zdarma

Pitný vak Source Divide 2 L si oblíbí zejména sportovci. Je rozdělen na dva kompartmenty, proto jej můžete naplnit dvěma různými nápoji. Velký objem zajišťuje potřebnou hydrataci.


Osprey Hydraulics Lt 2,5 l Reservoir Red
1 099 Kč

799 Kč

Anatomicky tvarovaný rezervoár na vodu o objemu 2,5 l se skvěle hodí do jakéhokoliv kompatibilního batohu. Osprey Hydraulics Lt 2,5 l Reservoir Red je odlehčený a bez BPA. Má velké plnící hrdlo a snadno se udržuje. Prázdný vak váží 170 g.