Seizis Věnec šiškový se třpytem
309 Kč 292 Kč

Věnec šiškový se třpytem o průměru 24 cm je ikonická dekorace ve vánočním období. Lze si jej zavěsit na dveře nebo jej položit v bytě na stolek a dozdobit jej podle vlastní fantazie.

Seizis Věnec přírodní se zlatými koulemi, 26cm
289 Kč

Věnec přírodní se zlatými koulemi o průměru 26 cm je ikonická dekorace ve vánočním období. Lze si jej zavěsit na dveře nebo jej položit v bytě na stolek. Je vyroben ze dřeva a plastu.

EverGreen Věnec závěsný, pr. 24 cm-21%
199 Kč 157 Kč

Akce

Závěsný vánoční věnec EverGreen tematicky ozdobí nejen vaše vchodové dveře, ale také poslouží jako krásná sváteční dekorace kdekoliv ve vašem interiéru. Věnec je zdoben kouličkami, šiškami, hvězdičkami a bobulkami. Jeho průměr je 24 cm.

EverGreen Věnec s poinsetiemi pr. 25 cm A-24%
149 Kč 113 Kč

Akce

Závěsný vánoční věnec s poinsetiemi značky EverGreen tematicky ozdobí nejen vaše vchodové dveře, ale také poslouží jako krásná sváteční dekorace kdekoliv ve vašem interiéru. Věnec je zdobený mašlí, vánočními růžemi, bobulkami a také zlatými dárečky. Průměr je 25 cm.

EverGreen Adventní věnec poinsettia stříbrná
199 Kč

Co by to bylo za advent bez adventního věnce. Tento ve stříbrném provedení má čtyři svícny s bodci, kam umístíte své oblíbené svíčky, a každou adventní neděli se můžete těšít na blížící se štědrý den.

EverGreen Věnec adv.poins.,jabl., pr.25-16%
219 Kč 183 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Adventní věnec značky EverGreen vám pomůže navodit tu správnou sváteční atmosféru při čekání na Vánoce. Je vyroben z přírodních materiálu a má na sobě připevněny čtyři držáky na svíčky. Věnec je zdoben vánočními růžemi, bobulkami a šiškami. Průměr je 25 cm.

Seizis Věnec přírodní s hvězdičkami zlatý, 25 cm
299 Kč 270 Kč

Věnec přírodní s hvězdičkami o průměru 25 cm je ikonická dekorace ve vánočním období. Lze si jej zavěsit na dveře nebo jej položit v bytě na stolek. Je dozdoben ve zlaté barvě.

Kaemingk Zasněžený věnec - ø40 cm
607 Kč

Novinka

Doplňte svou vánoční dekoraci o zasněžený věnec s průměrem 40 cm. Kaemingk Zasněžený věnec – ø40 cm v bílé a zelené barvě je vhodný k zavěšení na dveře nebo položení na vánočně vyzdobený stůl.

EverGreen Adventní věnec poinsettia červená
199 Kč 183 Kč

Co by to bylo za advent bez adventního věnce. Tento v červeno-zlatém provedení má čtyři svícny s bodci, kam umístíte své oblíbené svíčky, a každou adventní neděli se můžete těšít na blížící se štědrý den.

EverGreen Věnec se šiškami, lístky a mašlemi
229 Kč 198 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V době vánoc by neměl okrasný věnec se šiškama nikomu chybět. Věnec se dá připevnit na vstupní dveře nebo ho lze umístit jen tak doprostřed stolu. V obou případech však umocní tu správnou vánoční atmosféru.

shumee Vánoční věnce 2 ks s dekorací zelené 45 cm
1 188 Kč

Tyto 2 mimořádně husté vánoční věnce zdobené borovými šiškami jsou ideální dekorací na dveře, schodišťové sloupky, strop, krb nebo okna, protože navodí tu pravou atmosféru pro nadcházející Vánoce. Budou vypadat fantasticky, ať si jimi ozdobíte cokoliv. Věnce jsou zdobeny přírodními šiškami, bobulemi

EverGreen Věnec borovice
219 Kč 175 Kč

Věnec by v době adventu neměl chybět v žádné domácnosti. Tento z umělých větviček borovice je téměř k nerozeznání od živého. Věnec je bez ozdob, a tak ho můžete dozdobit dle nálady a vašeho stylu.

Seizis Věnec adventní se šiškami, 28 cm
358 Kč 314 Kč

Novinka

Adventní věnec značky Seizis se skládá ze 4 svíček, šišek, jehličnatých a listnatých větviček a zlatých ozdob. Jeho průměr činí 28 cm.

EverGreen Věnec se šiškami a bílými koulemi
299 Kč 270 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V době vánoc by neměl okrasný věnec se šiškama nikomu chybět. Věnec se dá připevnit na vstupní dveře nebo ho lze umístit jen tak doprostřed stolu. V obou případech však umocní tu správnou vánoční atmosféru.

EverGreen Věnec zasněžený
299 Kč 262 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přivítejte zimu velkým věncem ze šišek s jemným dekorem poprašku sněhu. I když třeba nebudou bílé vánoce, zasněžený věnec vám je třeba na vstupních dveřích alespoň trochu přiblíží.

Butlers Věnec ratanový s hvězdami
399 Kč

Jako ozdoba na dveře a dekorace. S tímto ratanovým věncem s hvězdami WINTERGREEN se budete na chladné roční období těšit každý den více a více. Rozměry: průměr 40 cm, Š 11 cm. Materiál: ratan.

Seizis Věnec šiškový s bílými bobulemi 25 cm
319 Kč 292 Kč

Zasněžený věnec se šiškami a borovicovými větvičkami bude pěknou ozdobou vašich vstupních dveří. Věnci nechybí ani sněhové vločky či dekorační kuličky, které bílé vánoce zaručeně přivolají.

Kaemingk Věnec - ø40 cm, výška 10 cm
745 Kč

Novinka

Vánoční dekorace v podobě věnce o průměru 40 cm. Kaemingk Věnec – ø40 cm, výška 10 cm dodá každému prostoru sváteční nádech – ať už ho zavěsíte na dveře nebo použijete k ozdobení štědrovečerního stolu.

Seizis Věnec adventní se šiškami, 23 cm
274 Kč 233 Kč

Novinka

Adventní věnec značky Seizis se skládá ze 4 svíček, šíšek, jehličnatých a listnatých větviček a zlatých ozdob. Jeho průměr činí 23 cm.

Kaemingk Věnec natur - ø31 cm
458 Kč

Novinka

Věnec o průměru 31 cm ozdobený šiškami. Kaemingk Věnec natur – ø31 cm je vhodný pro zavěšení na dveře i položení na svátečně vyzdobený stůl. Dolaďte svoji vánoční dekoraci k dokonalosti.

EverGreen Věnec dvojitý s dek. pr.40-19%
219 Kč 177 Kč

Akce

Dvojitý věnec značky EverGreen tematicky zkrášlí váš domov v období Vánoc. Vyjímat se bude jak na dveřích, tak na okně nebo na svátečním stole. Je přírodního designu zdoben zlatými větvičkami a jeřabinami. Průměr věnce je 40 cm.

DUE ESSE Vánoční LED svítící věnec Ø 42 cm
419 Kč

Novinka

Vánoční LED svítící věnec značky Due Esse je kouzelnou sváteční dekorací. Ozdobí váš stůl, předsíň nebo třeba vchodové dveře. Věnec, který je protkán LED světelným řetězem tvoří zelené zasněžené větvičky. Průměr je 42 cm. Napájení je řešeno dvěma AA bateriemi, které nejsou součástí balení.

EverGreen Adventní věnec z proutí, 38 cm
349 Kč

Bílý adventní věnec Evergreen je tvořený proutím a je opatřen 4 stojánky s hrotem pro umístění svíček. Oblíbená dekorace, která bude po 4 týdny připomínat, že Vánoce jsou za dveřmi!

EverGreen Věnec bobulky zlatý
199 Kč 174 Kč

Dekorativní věnec ve zlaté barvě s drobnými bobulkami na konci vetviček bude dobře vypadat kolem svícnu či jako dekorace na vchodové dveře. A nebo ho můžete zavěsit třeba i na stropní svítídlo.

Kaemingk Věnec natur - ø34 cm
449 Kč

Novinka

Věnec o průměru 34 cm ozdobený šiškami. Kaemingk Věnec natur – ø34 cm je vhodný pro zavěšení na dveře i položení na svátečně vyzdobený stůl. Dolaďte svoji vánoční dekoraci k dokonalosti.

EverGreen Věnec adventní z proutí, pr.30
319 Kč 299 Kč

Novinka

Adventní věnecproutí značky EverGreen vám pomůže navodit tu správnou sváteční atmosféru při čekání na Vánoce. Je vyroben z přírodních materiálu a má na sobě připevněny čtyři držáky na svíčky. Věnec je v bílé barvě a má průměr 30 cm.

EverGreen Věnec s poinsetiemi pr. 25 cm B-24%
149 Kč 113 Kč

Akce

Závěsný vánoční věnec s poinsetiemi značky EverGreen tematicky ozdobí nejen vaše vchodové dveře, ale také poslouží jako krásná sváteční dekorace kdekoliv ve vašem interiéru. Věnec je zdobený mašlí, vánočními růžemi, bobulkami a také zlatými dárečky. Průměr je 25 cm.

EverGreen Zasněžený věnec svícen 24 cm
199 Kč

Středně velký svícen ve tvaru věnce Evergreenprůměr 24 cm. V jeho středu se nachází skleněný stojánek na čajovou svíčku. Klasická dekorace, která vám bude doma dělat parádu nejen o Vánocích, ale i po celou zimu.

DUE ESSE Vánoční přírodní věnec se srdíčkem Ø 25 cm
249 Kč

Novinka

Netradičně tradiční vánoční věnec se srdíčkem Ø 25 cm od Due Esse vám rychle pomůže s výzdobou. Proutěný věnec v bílé barvě doplněný malým červeným srdíčkem. Je to krásná dekorace, která se hodí na stůl, krbovou římsku nebo nad vchodové dvěře. Můžete si ho dozdobit podle svých představ nebo nechat tak jak je.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Vánoční a adventní věnce.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Vánoční a adventní věnce výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Vánoční a adventní věnce akce.