Počet nalezených produktů: 13

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Kaemingk Adventní věnec 34 cm, zelený-33%
449 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Klasický vánoční věnec ze zelených šišek je ideální a vkusnou dekorací pro celé zimní období. Jeho průměr činí 34 cm a můžete jej umístit na stůl nebo třeba na vchodové dveře.


Kaemingk Adventní věnec nazdobený,40cm-59%
1 359 Kč

549 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Adventní věnec od značky Kaemingk je ozdoben stříbrnými kuličkami, větvičkami a šiškami a bude tou pravou ozdobou na vchodové dveře či na sváteční stůl.


Kaemingk Adventní věnec s šiškami,60cm-57%
2 059 Kč

869 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Adventní věnec od značky Kaemingk vnese do vaší domácnosti zeleň, která je v zimních měsících těžko viditelná. Je ozdoben listy a šiškami.


Kaemingk Adventní věnec - efekt zamrzlých bobulí,40cm-55%
1 359 Kč

609 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Umělý adventní věnec od značky Kaemingk je ozdoben bobulemi, větvičkami a šiškami se sněhovým efektem. Bude krásnou dekorací na sváteční stůl nebo vchodové dveře. Průměr 40 cm.


Kaemingk Adventní věnec, nadekorovaný, 34x8,5 cm, umělý-56%
749 Kč

329 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Adventní věnec zdobený od značky Kaemingk, bez svíček. Dekorace v přírodních barvách, bez které si lze Vánoce jen těžko představit. Hezky se vyjímá jak na svátečním stole, tak na vašich vstupních dveřích.


Seizis Závěsný věnec s glitry 13,5 cm, 2 ks
199 Kč

179 Kč
+ doprava zdarma

Dekorační vánoční věnec s průměrem 13,5 cm vypadá jako by byl vyrobený ze skutečného ledu a sněhových vloček. Je určený k zavěšení a skvěle doplní vaši interiérovou výzdobu. Balení obsahuje 2 kusy.


Seizis Věneček závěsný s glitrem, měděná 12,5cm, 2ks
159 Kč
+ doprava zdarma

Věneček závěsný s glitrem je krásná dekorace do bytu. Věneček je vysoký 12,5 cm. Je vyroben z akrylového pevného materiálu. Měděná barva se skvěle hodí na vytvoření teplé příjemné atmosféry.


Seizis Věnec podzimní se šiškami a dýněmi, 25cm
279 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Věnec podzimní se šiškami a dýněmi o průměru 25 cm je krásná dekorace v podzimním období. Lze si jej zavěsit na dveře nebo jej položit v bytě na stolek. Věnec je ozdoben přírodními materiály.


Kaemingk Adventní věnec Norway, Ø 35 cm
459 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Tento adventní věnec od značky Kaemingk ve svém jednoduchém designu působí velmi minimalisticky. Pokud nejste fanoušek opulentní vánoční výzdoby, tento věnec je pro vás ten pravý.


EverGreen Adventní věnec z proutí, 38 cm
349 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bílý adventní věnec Evergreen je tvořený proutím a je opatřen 4 stojánky s hrotem pro umístění svíček. Oblíbená dekorace, která bude po 4 týdny připomínat, že Vánoce jsou za dveřmi!