Seizis Elektrický svícen stříška, 7 žárovek, bílý
219 Kč

Bílý elektrický svícen značky Seizis má poschoďovou základnu ve tvaru stříšky, která nese 7 vysokých svíček. Svícen je vyrobený ze dřeva a patří mezi vánoční klasiku, která za okny nikdy nesmí chybět.

Seizis Stromek zdobený červený 60 cm s 10 LED
379 Kč

Malý vánoční stromek ozdobený řetězem a mašlemi doladí vaší předsíň či odkládací stolek tou pravou vánoční atmosférou. Stromek je s 10 LED žárovkami, které pěkně rozzáří každý kout.

Seizis Venkovní závěs 180 LED 5,2+5 m bílá
999 Kč 619 Kč

Venkovní závěs LED žároviček bude skvěle vypadat na okně či dveřích, kde promění váš dům v místo útulné vánoční atmosféry. LED žárovičky zaručí nízkou spotřebu a přitom vysokou svítivost.

Seizis Elektrický svícen stříška, 7 žárovek, přírodní
219 Kč

Vánoční elektrický svícen značky Seizis má poschoďovou základnu ve tvaru stříšky, která nese 7 vysokých svíček. Svícen je vyrobený ze dřeva a patří mezi sváteční klasiku, která za okny nikdy nesmí chybět.

Seizis Elektrický svícen oblouk, 7 žárovek
319 Kč

Vánoční elektrický svícen značky Seizis má tvar oblouku, který nese 7 vysokých svíček. Svícen je vyrobený ze dřeva a patří mezi sváteční klasiku, která za okny nikdy nesmí chybět.

Seizis Stromek zdobený měděný 60 cm s 10 LED
379 Kč

Roztomilému malému stromku nechybí žádná z tradičních ozdob jako jsou šišky, zvonek či řetěz. Vše je sladěno do měděného tónu, který podtrhne 10 LED žároviček a prozáří každou místnost.

Seizis LED osvětlení venkovní teplá bílá 480 žárovek-47%
1 499 Kč 794 Kč

Akce

Pořádně dlouhý řetěz se 480 žárovičkami rozsvítí i větší strom u vchodových dveří. Díky němu budete obklopeni vánoční atmosférou jen co vstoupíte za branku a navíc k vám každá návštěva za tmy trefí bez bloudění.

Seizis 18 LED kapajících rampouchů
1 499 Kč 999 Kč

Sada 18 různě dlouhých světelných rampouchů je skoro k nerozeznání od opravdových. I když zrovna nebudou bílé vánoce, díky těmto LED rampouchům určeným i ven si je hravě vytvoříte.

Seizis LED kapající rampouchy 20 cm, 10 ks, bílé
669 Kč

Venkovní osvětlení značky Seizis má tvar ledových rampouchů, které ukrývají drobné LED diodybílým světlem. Ty svítí střídavě od shora dolů, a vytvářejí tak krásný efekt. Osvětlení čítá 10 rampouchů o délce 20 cm.

Seizis Hvězdy blikající venkovní 3 ks
899 Kč 499 Kč

Blikající hvězdy z LED žároviček budou pěknou dekorací jak v interiéru, tak na vstupních dveřích, protože je lze bez problému použít i venku. Navíc mají nízkou spotřebu a přitom vysokou svítivost.

Seizis Elektrický svícen stříška, 7 žárovek, červený
219 Kč

Elektrický svícen Seizis v červené barvě má poschoďovou základnu ve tvaru stříšky, která nese 7 vysokých svíček. Svícen je vyrobený ze dřeva a patří mezi vánoční klasiku, která za okny nikdy nesmí chybět.

Seizis LED osvětlení venkovní modré 180 žárovek-47%
799 Kč 416 Kč

Akce

Pokud máte u domku stromek či keř, rozhodně by neměl během vánočního času zůstat neozdobený. Nejlepším způsobem, který bude za dlouhých zimních večerů dobře vidět, je pořádné osvětlení třeba modré barvy.

Seizis Elektrické osvětlení 100 žárovek barevné
299 Kč 179 Kč

Sada barevných žároviček naprosto rozzáří váš interiér jako osvětlení vánočního stromečku. Zhasněte všechna světla, rozsviťte stromeček a užívejte si vánoční pohody a nic nedělání.

Seizis LED osvětlení venkovní bílé 480 žárovek-47%
1 499 Kč 794 Kč

Akce

Pořádně dlouhý řetěz se 480 žárovičkami rozsvítí i větší strom třeba hned u vchodu do domu. Díky němu budete obklopeni vánoční atmosférou jen co vstoupíte za branku a navíc k vám každá návštěva za tmy trefí bez bloudění.

Seizis Domeček dřevěný zasněžený s LED, 35 cm
705 Kč 577 Kč

Novinka

LED svítící dekorace ve tvaru domečku od značky Seizis přinese vánoční pohodu do každého příbytku. Vyzdobí takto krbovou římsu, parapet u okna či sváteční stůl. Dekorace je vyrobená z kombinace plastu a dřeva.

Seizis Kostel dřevěný hnědý zasněžený s LED, 40 cm
426 Kč 349 Kč

Novinka

LED svítící dekorace znázorňující zasněžený kostel od značky Seizis vnáší vánoční pohodu do každého příbytku. Vyzdobí krbovou římsu, parapet u okna či sváteční stůl. Dekorace je vyrobená z kombinace plastu a dřeva.

Seizis LED osvětlení venkovní barevné 480 žárovek-47%
1 499 Kč 794 Kč

Akce

Pořádně dlouhý řetěz se 480 žárovičkami rozsvítí i větší strom u vchodových dveří. Díky němu budete obklopeni vánoční atmosférou jen co vstoupíte za branku a navíc k vám každá návštěva za tmy trefí bez bloudění.

Seizis LED osvětlení venkovní tyrkysové 100 žárovek
549 Kč 319 Kč

Rozzařte stromek u vašich vchodových dveří či zábradlí balkonu díky venkovnímu osvětlení v tyrkysové barvě. Nejen, že budete mít nejhezčí vánoční výzdobu, ale také k vám Ježíšek zaručeně trefí.

Seizis LED osvětlení 50 žárovek barevné
299 Kč 151 Kč

Řada z nás už si vánoční stromek bez osvětlení ani neumí představit. Zkuste třeba tento s 50 barevnými LED žárovičkami, které mají dlouhou životnost, nízkou spotřebu, ale přesto vysokou svítivost.

Seizis LED osvětlení 100 žárovek modré
399 Kč 258 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jedině vánoční stromek s osvětlením vytvoří tu pravou atmosféru. Zkuste třeba toto se 100 modrými LED žárovičkami, které mají dlouhou životnost, nízkou spotřebu, ale přesto vysokou svítivost.

Seizis Závěs 360LED kapky, 12 pramenů, 3m - bílé
829 Kč

Závěs 360LED se světýlky ve tvaru kapek. Řetěz se skládá z 12ti pramenů o celkové délce 3m. LED diody mají bílé světlo. Dekorace vhodná nejen na Vánoce, ale i přes rok do dětského pokoje.

Seizis LED osvětlení 100 žárovek teplá bílá
399 Kč 241 Kč

Jedině vánoční stromek s osvětlením vytvoří tu pravou atmosféru. Zkuste třeba toto se 100 teple bílými LED žárovičkami, které mají dlouhou životnost, nízkou spotřebu, ale přesto vysokou svítivost.

Seizis LED osvětlení 100 žárovek barevné
399 Kč 241 Kč

Jedině vánoční stromek s osvětlením vytvoří tu pravou atmosféru. Zkuste třeba toto se 100 barevnými LED žárovičkami, které mají dlouhou životnost, nízkou spotřebu, ale přesto vysokou svítivost.

Seizis Osvětlení venkovní samozapínací barevné 80 LED
699 Kč 389 Kč

Osvětlení, které se samo zapne v určitou dobu a svítí po dobu 6 hodin, je skvělá vychytávka, díky které už nemusíte myslet na rozsvěcení řetězu. Osvětlení je napájené bateriemi a je testované až do –42°C!

Seizis LED osvětlení 100 žárovek tyrkysové
399 Kč 270 Kč

Jedině vánoční stromek s osvětlením vytvoří tu pravou atmosféru. Zkuste třeba toto se 100 tyrkysovými LED žárovičkami, které mají dlouhou životnost, nízkou spotřebu, ale přesto vysokou svítivost.

Seizis LED osvětlení 320 žárovek, teplá bílá-19%
819 Kč 659 Kč

Akce

Světýlka nesmí o Vánocích chybět! Řetěz s LED osvětlením Seizis rozzáří váš vánoční stromeček teplým bílým světlem pomocí 320 žárovek. Ozdobit však můžete i jiná místa, která si zaslouží vánoční výzdobu.

Seizis 10 LED kapajících rampouchů
1 299 Kč 829 Kč

Připravte se, pokud ani letos nebude velká sněhová nadílka přes vánoční svátky. Světelné LED rampouchy blikají jako když pomalu stékají, takže na okraji střechy či oken budou stylovou dekorací, která vám navodí tu správnou zimní atmosféru.

Seizis Domek polystone s LED bílý
165 Kč

Krásný zasněžený venkovský domek bílé barvy s LED osvětlením. Dekorace, která díky svému světýlku navodí příjemnou zimní atmosféru. Domek je z plastového materiálu polystone.

Seizis Elektrické osvětlení 100 žárovek bílé-41%
299 Kč 174 Kč

Akce

Sada 100 žároviček vám rozzáří interiér umístěním na stromečku nebo po obvodu okna. Vytvořte si tu pravou vánoční atmosféru, zhasněte velké světlo a užívejte si útulné vánoční osvětlení.

Seizis Domek polystone s LED šedý
165 Kč

Krásný zasněžený venkovský domek šedé barvy s LED osvětlením. Dekorace, která díky svému světýlku navodí příjemnou zimní atmosféru. Domek je z plastového materiálu polystone.

Seizis LED osvětlení 100 žárovek barevné, 8 funkcí
499 Kč 316 Kč

Poslední ale hlavní tečkou při zdobení stromečku je vždy jeho osvětlení. S tímto řetězem se 100 žárovkami s barevným světlem a 8 různými typy blikání a svícení bude váš stromeček jen zářit.

Seizis Osvětlení venkovní samozapínací barevné 120 LED
899 Kč 559 Kč

Vánoční osvětlení, které se samo rozsvítí a zhasne po určité době svícení, je skvelé řešení pro venkovní výzdobu. Díky přesné době svícení a LED žárovkám vám ušetří peníze a nemusíte se ani bát odolnosti, vydrží totiž až do –42°C.

Seizis LED osvětlení 50 žárovek teplá bílá
299 Kč 151 Kč

K vánočnímu stromku neodmyslitelně patří světelný řetěz. Zkuste třeba tento s 50 teple bílými LED žárovičkami, které mají dlouhou životnost, nízkou spotřebu, ale přesto vysokou svítivost.

Vánoční osvětlení

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné vánoční osvětlení.