Toro Led řetěz "Koule", 150 cm
109 Kč 105 Kč

Akce

Řetěz s bílými a šedými bavlněnými koulemi od značky Toro je vhodný pouze pro vnitřní použití. 10 LED diod krásně doladí tu správnou vánoční atmosféru.

Toro Řetěz světelný 100 LED měděný 5 m
99 Kč

Novinka

Vánoční světelný řetěz značky Toro je vyrobený z mědi. Váš dům rozsvítí a rozzáří 100 LED žárovkami. Hodí se ke každé adventní dekoraci.

Toro Lucerna s LED svíčkou, 27 cm
233 Kč 199 Kč

Akce

Lucerna značky Toro má vestavěnou LED svíčku. Zpříjemní vám vánoční čas a krásně doplní adventní dekoraci.

Toro Řetěz 10 led světel, stříbrné hvězdy
131 Kč 128 Kč

Akce

Vánoční řetěz značky Toro obsahuje 10 LED světel ve tvaru stříbrných hvězd. Jistě krásně ozdobí každý vánoční stromeček nebo jakoukoli jinou další adventní dekoraci.

Toro Řetěz 10 LED světel, měděné hvězdy
152 Kč

Akce

Dodejte vašemu oknu, krbu či jiné části obydlí tu správnou vánoční atmosféru s tímto řetězem se svítícími měděnými hvězdami od značky Toro. Řetěz je dlouhý 1 metr, stačí tedy na délku okna, stolu či dveří, a napájen je pomocí 2 AA baterií.

Toro Vánoční koule 10 cm s 10 LED hvězdičkami
142 Kč 139 Kč

Akce

Vánoční LED ozdoba od značky Toro má podobu koule uvnitř které je 10 LED hvězdiček. V tranparentní plastové kouli svítí hvězdy teplým žlutým světlem. Ozdoba se hodí jako krásný doplněk na vánoční stromeček.

Toro Řetěz 100 LED světel, zelená
123 Kč 120 Kč

Akce

Vánoční svítící řetěz od značky Toro má 100 LED světýlek. Zelený řetěz se krásně hodí se k k výzdobě interiéru během vánočních svátků.

Toro Lucerna 23 cm LED žárovka - černá
157 Kč

Akce

Pro ještě útulnější příbytek během chladných nocí blížících se svátků umístěte na parapet lucernu. Ale nebojte, pokud zvolíte tuto LED lucernu od značky Toro, jistě nevyhoříte, protože nepotřebuje žádnou svíčku. Klasický vzhled s neotřelou žárovkou uvnitř jen dodává na útulnosti. Pouze pro interiérové použití.

Toro Lucerna dekor vánoční - LED 13,5 cm
218 Kč

Akce

Za chladných nocí jistě uvítáte tuto LED dekoraci v podobně lucerny, která vydává příjemné světlo a rozehřeje tak nejeden příbytek. Dekorace zdobená vánočním motivem od značky Toro se bude báječně vyjímat na parapetu okna či v rohu místnosti, ale i pod stromkem s dárky. Pouze pro interiérové použití.

Toro Lucerna 21 LED - 24 cm
318 Kč

Akce

Pro ještě útulnější příbytek během chladných nocí blížících se svátků umístěte na parapet lucernu. Ale nebojte, pokud zvolíte tuto LED lucernu od značky Toro, jistě nevyhoříte, protože nepotřebuje žádnou svíčku. Klasický vzhled s 21 LED žárovkami uvnitř jen dodává na útulnosti. Pouze pro interiérové použití.

Toro Řětěz 10 LED světel, měděné koule
142 Kč 139 Kč

Akce

Vánoční řetěz značky Toro obsahuje 10 LED světel ve tvaru měděných koulí. Jistě krásně ozdobí každý vánoční stromeček nebo jakoukoli jinou další adventní dekoraci.

Toro Tabulka svítící na psaní Bublina
332 Kč

Novinka

Toro svítící tabulka na psaní bude zajímavým oživením interiéru nejenom v čase Vánoc, ale i po celý rok. Na tuto tabulku ve tvaru bubliny můžete psát vzkazy či malovat přiloženým fixem. Tabulka je podsvícena příjemným světlem a díky vypínači ji lze kdykoliv vypnout.

Vánoční osvětlení

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné vánoční osvětlení.