Butlers Disko koule 5 cm - stříbrná
49 Kč

Na silvestrovské party oslňte všechny světelnými efekty disko koule MINI DISCO, pusťte hudbu a dostaňte své hosty na taneční parket. Rozměr: průměr 5 cm. Materiál: plast.

Butlers Disko koule 5 cm - zlatá
49 Kč

MINI DISCO Disko koule 5 cm oslní všechny na silvestrovské party svými světelnými efekty. Pusťte hudbu a dostaňte své hosty na taneční parket. Všestranná party dekorace. K dostání v další variantě. Rozměry: průměr 5 cm. Materiál: plast.

Solight LED řetěz na baterie 3 m bílá-61%
139 Kč 54 Kč

Akce

Vánoční řetěz s 20 LED žárovičkami svítí bílou barvou a je napájen třemi AA bateriemi. Hodi se tak do jakéhokoliv místa v interiéru bez závislosti na vzdálenosti k zásuvce.

Solight LED řetěz na baterie 3 m modrá-61%
139 Kč 54 Kč

Akce

Modře svítící řetěz je vybavený 20 LED žárovičkami, které tvoří 3 metry svítící délky. Řetěz je napájený bateriemi, takže si nemusíte lámat hlavu s jeho vzdáleností k nejbližší zásuvce.

Butlers Sada písmen pro světelný box A7 90 ks
59 Kč

Pokud Vám schází A nebo O, potom s BLOCKBUSTER sadou písmen 90 ks máte možnost své motto rozšířit. Určeno pro magnetický světelný box BLOCKBUSTER formátu A7. Materiál: PVC.

Butlers Napájecí kabel USB pro světelný box
59 Kč

Unavuje vás ustavičné měnit baterií? Máme pro Vás řešení v podobě napájecího USB kabelu BLOCKBUSTER a Vaše slova budou na světelném boxu zářit bez přestání. Materiál: PVC. Rozměry: délka 2 m.

Retlux RXL 303-20%
89 Kč 71 Kč

Akce

Dvoucestný rozbočovač pro vánoční napojitelné řetězy značky Retlux lze použít pouze s kompatibilními napojitelnými řetězy a jejich adaptéry. Rozbočovač se síťovým napájením má krytí IP44.

Solight LED řetěz hvězdy modré-51%
149 Kč 72 Kč

Akce

Modré hvězdy jako svítící vánoční řetěz tvoří 10 LED žároviček a jsou napájeny na baterie. Budou tak pěknou ozdobou kdekoliv ve vašem interiéru bez nutnosti blízké zásuvky.

Solight LED řetěz na baterie hvězdy bílé-51%
149 Kč 72 Kč

Akce

Bílé svítí hvězdičky jako vánoční řetěz budou moc hezkou dekorací kdekoliv v interiéru. Hvězdy tvoří 10 LED žároviček a jsou napájeny bateriemi, takže lze řetěz umístit kamkoliv.

Retlux Krajina dům 8 LED studená bílá
109 Kč 75 Kč

Světelná dekorace ve tvaru zasněžené krajiny obsahuje 8 LED diod které svítí pomocí baterií. Dekorace vyrobená pod značkou Emos vytvoří u vás doma tu pravou sváteční atmosféru.

Butlers BRIGHT NIGHT LED Světelný řetěz 10 světel
79 Kč

Světla budou ozdobou Vašeho domova či kanceláře a vyzdvihnou tak jejich atmosféru. Jednotlivá světla jsou malá, ale efekt je velkolepý. Vhodné pouze pro vnitřní použití. Rozměry: délka řetězu 90 cm, délka kabelu 40 cm, vzdálenost světel 10 cm. Materiál: plast.

Butlers Symboly Velikonoce 20 ks
79 Kč

Na Vašem světelném boxu zavládne jaro s 20-ti dílným setem velikonočních symbolů BLOCKBUSTER. Dodejte Vašim hostům záři jara při velikonoční snídani. Materiál: plast.

Butlers Disko koule 8 cm - zlatá
79 Kč

Na silvestrovské party oslňte všechny světelnými efekty disko koule MINI DISCO, pusťte hudbu a dostaňte své hosty na taneční parket. Rozměr: průměr 8 cm. Materiál: plast.

Butlers Symboly párty 30 ks
79 Kč

S 30-ti dílným setem symbolů Párty se Váš světelný box BLOCKBUSTER naladí na pořádný večírek. Vhodný pro světelný box BLOCKBUSTER 30 × 22 cm nebo box XL. Materiál: PVC.

Butlers Symboly Vítání miminka 30 ks
79 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hej baby! S 30-ti dílným setem symbolů “Vítání miminka” BLOCKBUSTER srdečně pogratulujete k očekávání přírůstku do rodiny. Materiál: PVC.

Butlers Symboly XMAS, set 20 ks
79 Kč

Veselé Vánoce! S 20-ti dílným setem symbolů XMAS vyjádříte své nejlepší vánoční přání a necháte ho zazářit na světelném boxu BLOCKBUSTER, třeba na vánočním stole nebo pod vánočním stromečkem. Materiál: PVC.

Butlers Písmena pro mini světelný box 90 ks
79 Kč

Pokud Vám bude chybět A nebo O, s písmeny BLOCKBUSTER si budete moci své motto značně rozšířit. Vhodné na světelný box BLOCKBUSTER 30 × 22 cm a světelný box XL. 90 ks v balení. Materiál: umělá hmota.

Butlers Symboly dovolená 20 ks
79 Kč

S 20-ti dílným setem symbolů Dovolená se na cestování pěkně naladíte a svoji radost necháte působivě vyniknout na světelném boxu BLOCKBUSTER třeba na pracovním stole nebo vedle sbaleného kufru. Materiál: PVC.

Retlux nano řetěz 30 LED multicolour-26%
109 Kč 80 Kč

Akce

Nenápadný nano řetěz dlouhý 3,3 cm rozzáří váš interiér pomocí 30 LED diod. Řetěz značky Retlux je vhodný pouze pro vnitřní použití a vyzařuje barevným světlem.

Retlux nano vločky řetěz 20 LED teplá bílá-26%
109 Kč 80 Kč

Akce

Nenápadný nano řetěz s vločkami je dlouhý 2,3 cm rozzáří váš interiér pomocí 20 LED diod. Řetěz značky Retlux je vhodný pouze pro vnitřní použití a vyzařuje teplé světlo.

Retlux nano řetěz 30 LED teplá bílá-26%
109 Kč 80 Kč

Akce

Nenápadný nano řetěz dlouhý 3,3 cm rozzáří váš interiér pomocí 30 LED diod. Řetěz značky Retlux je vhodný pouze pro vnitřní použití a vyzařuje teplou bílou barvou.

Retlux nano řetěz 30 LED studená bílá-26%
109 Kč 80 Kč

Akce

Nenápadný nano řetěz dlouhý 3,3 cm rozzáří váš interiér pomocí 30 LED diod. Řetěz značky Retlux je vhodný pouze pro vnitřní použití a vyzařuje studenou bílou barvou.

Retlux nano vločky řetěz 20 LED studená bílá-22%
109 Kč 84 Kč

Akce

Nenápadný nano řetěz s vločkami je dlouhý 2,3 cm rozzáří váš interiér pomocí 20 LED diod. Řetěz značky Retlux je vhodný pouze pro vnitřní použití a vyzařuje studené světlo.

Solight 10 LED vánoční koule zlaté-39%
139 Kč 84 Kč

Akce

Vánoční ozdoba od značky Solight v podobě zlatých koulí. Svítí teplým bílým světlem 10 LED žároviček a vytváří pěkný světelný efekt. Na 2× AA baterie. Pouze vnitřní.

Retlux Hvězdy 10 LED studená bílá-22%
109 Kč 84 Kč

Akce

Dekorační řetěz na baterie lze využít pouze v interiérových prostorech. Řetěz značky Retlux rozzáří vaše okolí studenou bílou na kabelu dlouhém 1,8 metru.

Solight 10 LED vánoční koule měděné-39%
139 Kč 84 Kč

Akce

Vánoční ozdoba od značky Solight v podobě měděných koulí. Svítí teplým bílým světlem 10 LED žároviček a vytváří originální světelný efekt. Na 2× AA baterie. Pouze vnitřní.

Solight 10 LED vánoční koule stříbrné-39%
139 Kč 84 Kč

Akce

Vánoční ozdoba od značky Solight v podobě stříbrných koulí. Svítí teplým bílým světlem 10 LED žároviček a vytváří moc pěkný světelný efekt. Na 2× AA baterie. Pouze vnitřní.

Solight 10 LED koule bavlněné 1m-39%
149 Kč 90 Kč

Akce

Dekorativní ozdoba od značky Solight v podobě bílých bavlněných koulí. Svítí teplým bílým světlem 10 LED zároviček. Na 2× AA baterie. Pouze vnitřní.

Retlux Krajina dům 8 LED teplá bílá-16%
109 Kč 91 Kč

Akce

Světelná dekorace ve tvaru zasněžené krajiny obsahuje 8 LED diod které svítí pomocí baterií. Dekorace vyrobená pod značkou Emos vytvoří u vás doma tu pravou sváteční atmosféru.

Retlux Hvězdy s přísavkami 10 LED studená bílá-24%
129 Kč 97 Kč

Akce

Dekorační řetěz s hvězdičkami které uchytíte na hladký povrch pomocí přísavek využívá 10LED diod na baterie. Řetěz značky Retlux rozzáří vaše okolí studenou bílou na kabelu dlouhém 1,8 metru.

Butlers Set symbolů mistr světa 50 ks
99 Kč

Proměňte svůj BLOCKBUSTER světelný box ve svůj vlastní ukazatel výsledků fotbalového mistrovství světa s tímto setem symbolů. Vhodné pro světelný box BLOCKBUSTER formátu A4 a A3. Materiál: PVC. Počet ks 50.

Butlers Světelná figurka sněhulák
99 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální světelná figurka sněhuláka SANTA LIGHTS překvapí svým světelný efektem, který obzvláště zapůsobí v tlumeném světle. Rozměry: D 5,5 x Š 4,5 x V 9,7 cm. Materiál: akryl, polystyren, měď.

Toro Řetěz světelný 100 LED měděný 5 m
99 Kč

Novinka

Vánoční světelný řetěz značky Toro je vyrobený z mědi. Váš dům rozsvítí a rozzáří 100 LED žárovkami. Hodí se ke každé adventní dekoraci.

Butlers Sněhová koule 8 cm
99 Kč

Opravdová krása vychází zevnitř, jako v případě tohoto kouzelného světla BRIGHT NIGHT LED v podobě sněhové koule. Průměr 8 cm, materiál plast. Na baterie: 3× AG13/LR44-Typ.

Butlers Světelná figurka sob
99 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální světelná figurka soba SANTA LIGHTS překvapí svým světelný efektem, který obzvláště zapůsobí v tlumeném světle. Rozměry: D 7 x Š 5,3 x V 9 cm. Materiál: akryl, polystyren, měď.

Toro Led řetěz "Koule", 150 cm
109 Kč 105 Kč

Akce

Řetěz s bílými a šedými bavlněnými koulemi od značky Toro je vhodný pouze pro vnitřní použití. 10 LED diod krásně doladí tu správnou vánoční atmosféru.

Vánoční osvětlení

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné vánoční osvětlení.