Vánoční osvětlení dodá interiéru i exteriéru ve sváteční dny tu pravou vánoční atmosféru. Pořiďte si vnitřní vánoční osvětlení a vykouzlete tak útulnou domácnost, s venkovním vánočním osvětlením na domě uděláte radost i kolemjdoucím.

Zobrazit více

Vnitřní vánoční osvětlení

Vnitřní vánoční osvětlení zútulní každý interiér a navodí tu pravou vánoční atmosféru.

Vánoční řetězy

 • Vánoční světelné řetězy mají široké možnosti využití. Ať již tradičně na stromeček, jako dekorace na čele postele nebo je můžete vložit do skleněné nádoby a vytvořit tak originální lampičku.

Vánoční závěsy

? Vánoční řetězy i závěsy jsou k dostání jako jednobarevné (v tradiční teplé žluté i bílé) nebo vícebarevné. Vybírat můžete také ze způsobu a intenzity blikání a svícení.

Info:

Příslušenství k vánočnímu osvětlení v podobě náhradních žárovek apod. pořídíte v případě potřeby zvlášť.

Venkovní vánoční osvětlení

Venkovní vánoční osvětlení vyniká v tom, že odolává vodě, mrazu i sněhu, proto je můžete bez obav instalovat do exteriéru. Využijete jej na zdobení fasád domů, balkonů, teras, plotů nebo živých stromků.

Vánoční osvětlení domu

Vánoční projektory

 • Vánoční venkovní projektory patří k výrazné dekoraci, kterou nikdo nepřehlédne. Na fasádu domu jsou promítány pohyblivé, barvené vánoční motivy.
 • Vnitřní
  ano
  ×
AMADEA Dřevěný svítící portál s motivem vesničky, 34 cm

AMADEA Dřevěný svítící portál s motivem vesničky, 34 cm

800 Kč

Dřevěná dekorace svítící portál s motivem zimní vesničky s kostelem je vyrobená z topolové překližky. Dekorace je s led podsvícením s připojením do zásuvky na 230 V. Délka kabelu je 140 cm. Rozměr portálu je 34 × 21 × 8,5 cm a zabalen je do dárkové krabice s průhledným víkem. ČESKÝ VÝROBEK

AMADEA Dřevěný svítící portál s motivem vesničky, barevný, 53 cm

AMADEA Dřevěný svítící portál s motivem vesničky, barevný, 53 cm

1 200 Kč

Dřevěná dekorace svítící portál barevný s motivem vesničky s kostelem je vyrobená z topolové překližky a potištěná. Dekorace je s led podsvícením s připojením do zásuvky na 230 V. Rozměr portálu je 53 × 34 × 9 cm a zabalen je do dárkové krabice s průhledným víkem. ČESKÝ VÝROBEK

AMADEA Dřevěný svítící portál s motivem vesničky, hnědý, 51 cm

AMADEA Dřevěný svítící portál s motivem vesničky, hnědý, 51 cm

1 200 Kč

Dřevěná dekorace svítící portál v barvě sépie s motivem vesničky s kostelem je vyrobená z topolové překližky a potištěná. Dekorace je s led podsvícením s připojením do zásuvky na 230 V. Rozměr portálu je 51 × 36 × 9 cm a zabalen je do dárkové krabice s průhledným víkem. ČESKÝ VÝROBEK

AMADEA Dřevěný svítící portál s motivem kostela, dýhový, 53x31x10 cm

AMADEA Dřevěný svítící portál s motivem kostela, dýhový, 53x31x10 cm

1 200 Kč

Dřevěná dekorace svítící portál s motivem zimní krajiny s kostelem je vyrobená z topolové překližky a hnědé části jsou z mahagonové dýhy. Dekorace je s led podsvícením s připojením do zásuvky na 230 V. Rozměr portálu je 53 × 31 × 10 cm a zabalen je do dárkové krabice s průhledným víkem.

AMADEA Dřevěný svítící portál strom vánoční, 47x36,5x10 cm

AMADEA Dřevěný svítící portál strom vánoční, 47x36,5x10 cm

1 000 Kč

Dřevěná dekorace svítící portál s motivem vánočního stromu je vyrobená z topolové překližky. Dekorace je s led podsvícením s připojením do zásuvky na 230 V. Rozměr portálu je 47 × 36,50 × 10 cm a zabalen je do dárkové krabice s průhledným víkem. ČESKÝ VÝROBEK

AMADEA Dřevěný svítící portál s motivem vesničky, 39 cm

AMADEA Dřevěný svítící portál s motivem vesničky, 39 cm

800 Kč

Dřevěná dekorace svítící portál s motivem zimní vesničky s kostelem je vyrobená z topolové překližky. Dekorace je s led podsvícením s připojením do zásuvky na 230 V. Rozměr portálu je 39 × 21 × 6,50 cm a zabalen je do dárkové krabice s průhledným víkem. ČESKÝ VÝROBEK

AMADEA Dřevěný svítící portál s motivem vesničky, barevný, 34 cm
1x

AMADEA Dřevěný svítící portál s motivem vesničky, barevný, 34 cm

800 Kč

Dřevěná dekorace svítící portál barevný s motivem vesničky s kostelem je vyrobená z topolové překližky a potištěná. Dekorace je s led podsvícením s připojením do zásuvky na 230 V. Rozměr portálu je 34 × 21 × 6,50 cm a zabalen je do dárkové krabice s průhledným víkem. ČESKÝ VÝROBEK

Vánoční osvětlení

Vánoční osvětlení je oblíbenou součástí vánočních dekorací. S jakým vánočním osvětlením vykouzlíte tu nejlepší vánoční atmosféru?

Vánoční osvětlení do okna

 • Vánoční závěsné řetězy rozzáří každé okno daleko do okolí. Řetězy snadno zavěsíte za garnýže. Ideální jsou závěsné řetězy na baterie, protože ve výšce garnýže obvykle chybí zásuvka.

Vánoční osvětlení na stromeček

 • Na stromečku by světelný řetěz neměl chybět. Oblíbené jsou jednoduché řetězy s malými diodami, zvláště půvabně pak vypadají řetězy se světelnými baňkami. Některé řetězy lze naprogramovat na předem nastavený čas, můžou tak být pro děti znamením od Ježíška, že je čas jít ke stromečku.

Vánoční osvětlení na baterie

 • Vánoční osvětlení na baterie má tu výhodu, že není třeba jej zapínat do zásuvky. Hodí se tam, kde připojení do elektřiny chybí. Je však třeba počítat s větším úložištěm akumulátoru a pravidelnou výměnou baterií.

Vánoční LED osvětlení

 • Vánoční LED osvětlení je oblíbené pro svoji nízkou spotřebu el. energie, vysokou svítivost a nízkou teplotou i při dlouhodobém svícení. Pořizovací cena LED vánočního osvětlení je sice vyšší, vyplatí se však pro dlouhou životnost osvětlení.