Vánoční osvětlení

Napájení: síť 230V

Vánoční osvětlení dodá interiéru i exteriéru ve sváteční dny tu pravou vánoční atmosféru. Pořiďte si vnitřní vánoční osvětlení a vykouzlete tak útulnou domácnost, s venkovním vánočním osvětlením na domě uděláte radost i kolemjdoucím.

Zobrazit více

Vnitřní vánoční osvětlení

Vnitřní vánoční osvětlení zútulní každý interiér a navodí tu pravou vánoční atmosféru.

Vánoční řetězy

 • Vánoční světelné řetězy mají široké možnosti využití. Ať již tradičně na stromeček, jako dekorace na čele postele nebo je můžete vložit do skleněné nádoby a vytvořit tak originální lampičku.

Vánoční závěsy

? Vánoční řetězy i závěsy jsou k dostání jako jednobarevné (v tradiční teplé žluté i bílé) nebo vícebarevné. Vybírat můžete také ze způsobu a intenzity blikání a svícení.

Info:

Příslušenství k vánočnímu osvětlení v podobě náhradních žárovek apod. pořídíte v případě potřeby zvlášť.

Venkovní vánoční osvětlení

Venkovní vánoční osvětlení vyniká v tom, že odolává vodě, mrazu i sněhu, proto je můžete bez obav instalovat do exteriéru. Využijete jej na zdobení fasád domů, balkonů, teras, plotů nebo živých stromků.

Vánoční osvětlení domu

Vánoční projektory

 • Vánoční venkovní projektory patří k výrazné dekoraci, kterou nikdo nepřehlédne. Na fasádu domu jsou promítány pohyblivé, barvené vánoční motivy.
 • Napájení
  síť 230V
  ×
Seizis LED osvětlení 180 nábojových žárovek, barevná
7x

Seizis LED osvětlení 180 nábojových žárovek, barevná

586 Kč

Barevná LED světýlka na dlouhém řetězu značky Seizis vyzařují různobarevné světlo pomocí 180 nábojových žárovek a jsou ideální volbou pro ozdobení vánočního stromečku. Světýlka přece nesmí na Vánoce chybět!

Od prodejce MALL
Retlux jehlan 16LED 60cm
7x

Retlux jehlan 16LED 60cm

599 Kč

Dekorační osvětlení od značky Retlux. Pouze pro vnitřní použití. Vánoční osvětlení s tichým provozem a teplým světlem.

Od prodejce MALL
Seizis LED kapající trubice 20 cm, 10 ks, modré

Seizis LED kapající trubice 20 cm, 10 ks, modré

1 053 Kč

LED osvětlení vyrobené pod značkou Seizis je tvořeno 10 trubicemi o délce 20 cm, které jsou osázeny dvěma desítkami drobných diod s modrým světlem. Ty svítí střídavě jedna za sebou a vytváří tak působivý efekt.

Od prodejce MALL
Seizis LED řetěz 1,5 m, 200 žárovek, teplá bílá
1x

Seizis LED řetěz 1,5 m, 200 žárovek, teplá bílá

479 Kč

LED diodový vánoční řetěz vyzařuje teplé bílé světlo pomocí 200 drobných žárovek a je určený pro vnitřní použití. Je dlouhý 1,5 m a 10% světýlek během provozu bliká.

Od prodejce MALL
Seizis LED osvětlení 180 nábojových žárovek, bílá
2x

Seizis LED osvětlení 180 nábojových žárovek, bílá

569 Kč

LED světýlka na dlouhém řetězu Seizis vyzařují studené bílé světlo pomocí 180 nábojových žárovek a jsou ideální volbou pro ozdobení vánočního stromečku. Světýlka přece nesmí na Vánoce chybět!

Od prodejce MALL
Seizis LED řetěz 1,5 m, 200 žárovek, bílá
1x

Seizis LED řetěz 1,5 m, 200 žárovek, bílá

479 Kč

LED diodový vánoční řetěz vyzařuje bílé světlo pomocí 200 drobných žárovek a je určený pro vnitřní použití. Je dlouhý 1,5 m a 10% světýlek během provozu bliká.

Od prodejce MALL

Vánoční osvětlení

Vánoční osvětlení je oblíbenou součástí vánočních dekorací. S jakým vánočním osvětlením vykouzlíte tu nejlepší vánoční atmosféru?

Vánoční osvětlení do okna

 • Vánoční závěsné řetězy rozzáří každé okno daleko do okolí. Řetězy snadno zavěsíte za garnýže. Ideální jsou závěsné řetězy na baterie, protože ve výšce garnýže obvykle chybí zásuvka.

Vánoční osvětlení na stromeček

 • Na stromečku by světelný řetěz neměl chybět. Oblíbené jsou jednoduché řetězy s malými diodami, zvláště půvabně pak vypadají řetězy se světelnými baňkami. Některé řetězy lze naprogramovat na předem nastavený čas, můžou tak být pro děti znamením od Ježíška, že je čas jít ke stromečku.

Vánoční osvětlení na baterie

 • Vánoční osvětlení na baterie má tu výhodu, že není třeba jej zapínat do zásuvky. Hodí se tam, kde připojení do elektřiny chybí. Je však třeba počítat s větším úložištěm akumulátoru a pravidelnou výměnou baterií.

Vánoční LED osvětlení

 • Vánoční LED osvětlení je oblíbené pro svoji nízkou spotřebu el. energie, vysokou svítivost a nízkou teplotou i při dlouhodobém svícení. Pořizovací cena LED vánočního osvětlení je sice vyšší, vyplatí se však pro dlouhou životnost osvětlení.