Igotherm Borovice LUX 180 cm, světlá - rozbaleno-31%
2 090 Kč

1 441 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Umělá vánoční borovice. Přírodně vypadající umělý vánoční stromek vysoký 180 cm. Stromek neopadá a vypadá jako živý. Dodáváno včetně stojanu.


Butlers Girlanda jedle zasněžená
199 Kč

S touto dlouhou jedlovou girlandou WINTERGREEN můžete mnoha způsoby ozdobit třeba dveře, okna nebo sváteční tabuli. Je vyrobena z umělého stále zeleného jehličí. Rozměry: Š 146 x H 25 x V 25 cm.


Butlers Girlanda smrk 270 cm
449 Kč

S touto dlouhou smrkovou girlandou WINTERGREEN můžete vyzdobit kterékoliv dveře, okna i tabule. Je vyrobena z trvale zelených umělých rostlin, jejichž jehličí je řádně upevněné. Rozměry: D 270 x Š 30 cm. Materiál: PVC, kov.


Butlers Jmelí
59 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

WINTERGREEN Jmelí


Butlers Koule z jedlové šišky
119 Kč

Jako ozdoba i jako dekorace krásně vynikne tato koule z jedlové šišky WINTERGREEN. Průměr 9 cm. Materiál: umělá hmota, textil, železo.


Butlers LED stromek mini 22 cm - zelená
149 Kč

Nádherný mini vánoční stromek TREE OF THE MONTH vypadá jako živý a přitom neusychá. Vhodný pro vnitřní i venkovní (chráněné před počasím) využití. Rozměry: průměr 11 cm, V 22 cm. Materiál: polyethylen, polypropylen.


Butlers Věnec bílý 25 cm
179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jako ozdoba na dveře a dekorace. S tímto bílým věncem WINTERGREEN se budete na chladné roční období těšit každý den více a více. Průměr 25 cm. Materiál: vrbové proutí.


Butlers Věnec bílý 45 cm
299 Kč

Jako ozdoba na dveře a dekorace. S tímto bílým věncem WINTERGREEN se budete na chladné roční období těšit každý den více a více. Průměr 45 cm. Materiál: vrbové proutí.


Butlers Věnec s šiškami
599 Kč

Jako ozdoba na dveře a dekorace. S tímto umělým věncem se šiškami WINTERGREEN se budete na chladné roční období těšit každý den více a více. Rozměry: průměr 35 cm, V 15 cm. Materiál: umělá hmota.


Butlers Věnec túje s bobulemi zasněžený
179 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jako ozdoba na dveře a dekorace. S tímto umělým věncem túje WINTERGREEN s bobulemi v zimním zasněženém nádechu se budete na chladné roční období těšit každý den více a více. Rozměry: průměr 31 cm, V 10 cm. Materiál: polyester, železo.


Butlers Vánoční strom 180 cm - bílá
1 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Strom měsíce: v sérii TREE OF THE MONTH najdete odpovídající strom pro každou domácnost a pro každý vkus. Rozměry: průměr 117 cm, V 180 cm. Materiál: plast, podstavec kov.


Butlers Vánoční stromek 40 cm-52%
379 Kč

179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nádherný vánoční stromek TREE OF THE MONTH vypadá jako živý a přitom neusychá. Snadná manipulace. Rozměry: průměr 20 cm, V 43 cm. Materiál: polyethylen, polypropylen, len.


Butlers Vánoční stromek 60 cm - zelená
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nádherný vánoční stromek TREE OF THE MONTH vypadá jako živý a přitom neusychá. Vhodný pro vnitřní i venkovní (chráněné před počasím) využití. Snadná manipulace. Rozměry: průměr 40 cm, V 60 cm. Materiál: PVC, kov.


Butlers Vánoční stromek 90 cm - zelená
549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nádherný vánoční stromek TREE OF THE MONTH vypadá jako živý a přitom neusychá. Vhodný pro vnitřní i venkovní (chráněné před počasím) využití. Snadná manipulace. Rozměry: průměr 40 cm, V 90 cm. Materiál: PVC, kov.


Butlers Vánoční stromek s LED světly 30 cm
379 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nádherný malý vánoční stromek s LED světly TREE OF THE MONTH vypadá jako živý a přitom neusychá. Rozměry: průměr 10 cm, V 30 cm. Materiál: umělá hmota, juta.


Butlers Vánoční stromek zasněžený 60 cm - zelená
549 Kč

Nádherný zasněžený vánoční stromek TREE OF THE MONTH vypadá jako živý a přitom neusychá. Vhodný pro vnitřní i venkovní (chráněné před počasím) využití. Snadná manipulace. Rozměry: průměr 40 cm, V 60 cm. Materiál: PVC, kov.


Butlers Větvička borovice
149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Do vázy nebo jako dekorace. S touto umělou větvičkou borovice se budete na chladné roční období těšit každý den více a více. V 60 cm. Materiál: umělá hmota, textil, železo.


Butlers Větvička borovice 22 cm
79 Kč

Do vázy nebo jako dekorace. S touto umělou větvičkou borovice WINTERGREEN se budete na chladné roční období těšit každý den více a více. Rozměry: D 22 x Š 11 cm. Materiál: umělá hmota, železo.


Butlers Větvička borovice se šiškami
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Do vázy a jako dekorace. S touto velkou umělou větvičkou borovice se šiškami WINTERGREEN se budete na chladné roční období těšit každý den více a více. Délka 106 cm. Materiál: polyester, železo.


Butlers Větvička jedle s bobulkami 75 cm
199 Kč

S touto umělou zelenou větvičkou jedle s bobulemi ze série WINTERGREEN se budete na chladné roční období těšit každý den více a více. Rozměry: D 75 x Š 19 cm. Materiál: umělá hmota.


Butlers Větvička se šiškami 22,5 cm - zlatá
59 Kč

Do vázy a jako dekorace. S touto zlatou umělou větvičkou se šiškami WINTERGREEN se budete na chladné roční období těšit každý den více a více. Rozměry: D 4,5 x Š 2 x V 22,5 cm. Materiál: umělá hmota, železo.


Butlers Větvička se šiškami 52 cm - stříbrná
109 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Do vázy a jako dekorace. S touto umělou větvičkou se šiškami WINTERGREEN v zimním postříbřeném nádechu se budete na chladné roční období těšit každý den více a více. Rozměry: D 27 x Š 5 x V 52 cm. Materiál: umělá hmota, železo.


Butlers Větvička se šiškami 88 cm
129 Kč

S touto stříbrnou umělou větvičkou se šiškami WINTERGREEN se budete na chladné roční období těšit každý den více a více. Rozměry: D 88 x Š 32 cm. Materiál: umělá hmota.


Butlers Větvička túje zasněžená
149 Kč

Do vázy a jako dekorace. S touto bílou umělou větvičkou túje WINTERGREEN se zimním zasněženým nádechem se budete na chladné roční období těšit každý den více a více. V 79 cm. Materiál: polyester, železo.


Butlers Větvička zasněžená 45 cm
109 Kč

Do vázy a jako zimní dekorace. S touto bílou zasněženou větvičkou WINTERGREEN se budete na chladné roční období těšit každý den více a více. Rozměry: D 13 x Š 17 x V 45 cm. Materiál: železo, plast.


Butlers Větvička zasněžená 56 cm
79 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Do vázy a jako dekorace. S touto hnědou umělou zasněženou větvičkou WINTERGREEN se budete na chladné roční období těšit každý den více a více. Délka 56 cm. Materiál: polyester, železo.