Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100019290712

J&J Automotive Gumová vana do kufru pro Suzuki Grand Vitara 2005-2015 / 5D

J&J Automotive Gumová vana do kufru pro Suzuki Grand Vitara 2005-2015 / 5D

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kvalitní vanička do kufru auta se zvýšeným okrajem, Zvýšený okraj chrání interiér vašeho kufru před poškozením, blátem, sněhem, vylitými tekutinami a jinými nečistotami. Celý popis
675 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
675 Kč
Doprava zdarma
Poslední 3 kusy
S novou kartou za

8.7.2022 - 11.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis


Gumová vanička do kufru se zvýšeným okrajem

Navrhnutá pre daný typ automobilu.

Gumová vanička do kufru je vyrobena z TPE materiálu, který se vyznačuje poměrně vysokou odolností vůči kyselinám, zásadám a některým dalším chemikáliím.Zvýšený okraj chrání interiér vašeho kufru před poškozením, blátem, sněhem, vylitými tekutinami a jinými nečistotami. Pokud se stane, že se vám v kufru něco vylije nebo vysype, vaničku stačí vyjmout a očistit. Vanička má impregnovaný povrch, takže voda a jiné tekutiny se čistí velmi jednoduše.

 title=

Navržena na míru

Vaničky jsou vyráběny přesně pro každý model auta. Vanička tedy není univerzální, ale doslova šitá na míru kufru vašeho auta. Tvar vaničky je vytvořen pomocí 3D laserového skenování prostoru kufru, vanička tak přesně kopíruje tvar kufru daného typu vozidla a tím nedochází k samovolnému posouvání. 


 title=

Pevné a kvalitní materiály

Materiál je odolný proti stárnutí a zachovává si svoji stálost v teplotním rozmezí od –40°C do 80°C. Vanička se jednoduše čistí, tím že vaničku vytáhnete z kufru a opláchnete proudem vody. Vanička se nepoškodí ani při pravidelné přepravě těžkých předmětů je absolutně bez zápachu, odolná vůči poškození.

 title=

Rychlé použití

Vaničku jednoduše rozrolujete ve Vašem kufru a hned je připravena k použití! Teď už se nemusíte bát znečištění, Gumová vanička Váš kufr dokonale ochrání. I v případě, že se Vám tam něco vylije, zvýšený okraj cca 3–5 cm skvěle ochrání prostor Vašeho vozidla. Vanička do kufru je navržena tak, aby se dala rolovat pro snadnější přepravu a skladování.


 title=

Výhody:

  • Protiskluzový povrch
  • Teplotní stálost od –40 °C do +80 °C
  • Vysoký okraj cca 3–5 cm
  • Jednoduchá instalace
  • Přizpůsobeno speciálně pro váš vůz
  • Odolná vůči kyselinám, zásadám, alkoholům, olejům
  • Rychlé a snadné čištění
  • Váha cca 3kg