Rezaw plast Vana do kufru Rezaw Renault Thalia Izofix 2005 -

Značka: Náš kód: 100014974001

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Rezaw plast Vana do kufru Rezaw Renault Thalia Izofix 2005 -

Vana do kufru Rezaw Renault Thalia Izofix 2005 – Celý popis

655

918 Kč
655 Kč
-28%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100014974001

Popis

Popis produktu

Přesná plastová vana do zavazadlového prostoru ? vana do kufru

Vana do kufru s protiskluzem je vyrobena z velice kvalitního materiálu odolného proti opotřebení. V její středové části je opatřena protiskluzovou úpravou, jaká se používá například u tzv. ?Nano? podložek, tím zabraňuje nežádoucímu pohybu převážených předmětů.

Podložky do kufru přesně kopírují tvar zavazadlového prostoru jsou z měkčeného plastu jsou lehké snadno udržovatelné a na rozdíl od gumových koberců do zavazadlového prostoru je s nimi snadnější manipulace.

Po celém obvodu plastové vany je cca 6 cm vysoký lem, který brání v zimních, ale i letních měsících unikům vody a nečistot do okolního prostoru. Její nesporná výhoda je, že ochrání původní textilní koberec v zavazadlovém prostoru před poškozením a ušetří Vám čas, který strávíte s jeho údržbou.

Vanu lze luxovat i omývat vodou, jak bez použití, tak s použitím autokosmetiky, kterou naleznete, také na našem e-shopu.

Před objednáním Vám doporučujeme překontrolovat model a rok výroby Vašeho vozu.

U některých modelů aut se i rozlišuje, zda se jedná o vanu horní nebo spodní, zda je to pro model s dojezdovým či plnohodnotným kolem, sadou nářadí nebo se zvláštní výbavou. Pokud si nebudete vědět rady zavolejte, nebo napište rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Parametry specifikace:

Výrobce: Rezaw, Aristar (EU)

Materiál: měkčený plast

Počet kusů: 1

Atest: dle výrobce


Parametry

Parametry produktu %1% %2%