MSR WhisperLite Internationale Combo
3 443 Kč 2 841 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

WhisperLite Internationale je jednoduchý a spolehlivý vařič a kompaktní vařič dodávaný s palivovou láhví 650ml, který snadno složíte a umístíte do sady nádobí MSR. Jedná se o nejprodávanější vařič v této kategorii v ČR. Vařič umožňuje použít běžná kapalná paliva jako je benzín a petrolej a pomocí systému Shaker Jet se snadno vyčistí tryska pouhým zatřepáním.

Var Var 2

Var Var 2

Hodnocení: 5
599 Kč 539 Kč

Turistický plynový vařič Var 2 je určen jak na víkendové pobyty, cyklovýlety, tak i na trekingové akce, či výkonnostní vysokohorskou turistiku a horolezectví. Jedná se o univerzální vařič, který má minimální váhu, vysoký výkon, snadnou obsluhu, bleskové zprovoznění, jednoduchou regulaci plamene a je nenáročný na údržbu.

Coleman Fyrepower PZ

Coleman Fyrepower PZ

Hodnocení: 4,5
1 199 Kč 1 079 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Coleman Fyrepower PZ je výkonný kartušový vařič, který si poradí i za nepříznivých klimatických podmínek s většími nádobami – dostane se na každého člena výpravy. Pro větší pohodlí je vybaven piezozapalováním.

Campingaz Set Vařič Bleuet Micro plus + kartuše CV 300 plus
599 Kč 539 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Campingaz Bleuet Micro Plus + kartuše CV 300 plus je praktický set turistického plynového vařiče a ventilové kartuše s plynem. Doba provozu je 2h 40 min. Snadno se přenáší díky sklopným ramínkům.

Jetboil MiniMo Adventure
4 599 Kč 4 369 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vařič s piezozapalováním disponuje ešusem o objemu 1 l a neoprenovým obalem, díky kterému se při dotyku nespálíte. Také obsahuje tepelný indikátor, který vás upozorní na to, že se vaří voda. Jetboil MiniMo Adventure se snadno přepravuje.

MSR Pocket Rocket 2

MSR Pocket Rocket 2

Hodnocení: 5
1 021 Kč 919 Kč

MSR Pocket Rocket 2 je lehký, výkonný vařič na závitové plynové bomby. Větrná zábrana s dobrou stabilitou nádobí a jemnou regulací umožňuje použití i v nepříznivých podmínkách.

Gsi Pinnacle Canister Stove
1 190 Kč 1 079 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

GSI Pinnacle Canister Stove je hořák vhodný expedice, kde každý gram hraje roli. Je schopen omezit spotřebu paliva a zároveň urychlit dobu varu. Ozubená ramena zajistí dobrou stabilitu hrnce.

Coleman Fyrelite

Coleman Fyrelite

Hodnocení: 5
999 Kč 939 Kč

Záruka 3 roky

Coleman Fyrelite je jeden z nejmenších a nejlehčích plynových vařičů, který je díky svému obdivuhodnému výkonu vhodný i pro vaření v extrémních klimatických podmínkách a navíc s velmi nízkou spotřebou.

Tatonka Burner Set

Tatonka Burner Set

Hodnocení: 5
1 099 Kč 819 Kč

Campingový vařič. Tatonka Burner Set se skládá z vařiče na tekutý líh, regulátoru plamene a stojanu se 4 nohami pro maximální stabilitu.

Tatonka Faltwindschutz 10tlg
859 Kč 689 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skládací závětří Tatonka Faltwindschutz 10tlg je ideální ochranou pro váš vařič. 10 lamel umožňuje variabilitu nastavení. Závětří šetří palivo vařiče a tím i vaše peníze.

Campingaz BASE CAMP

Campingaz BASE CAMP

Hodnocení: 4
849 Kč 809 Kč

Dvouplotýnkový vařič Camingaz Base camp se dvěma oddělenými hořáky je ideální na chatu nebo na letní kempování. Litr vody uvaří za 7,5 min.

Campingaz 400 S

Campingaz 400 S

Hodnocení: 5
2 799 Kč 2 519 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Campingaz 400 S je vařič, který disponuje patentovaným systémem Xcelerate™ a piezo zapalováním pro rychle a snadné uvedení do chodu. Pohodlný transport zajistí kufr s laminátovým madlem.

Coleman Set vařič Fyrelite Start + kartuše C300P
749 Kč 669 Kč

Záruka 3 roky

Coleman Set vařič Fyrelite Start + kartuše C300P se stane věrným pomocníkem každého kulinářského turisty. Fyrelite Start disponuje sklopnými raménky pro snadný transport a regulací výkonu, kartuši C 300 Performance lze díky šroubovacímu systému ventilu kdykoliv oddělit od spotřebiče. Pro dosažení vysokého výkonu i v chladnějších dnech je plněná směsí butan/propan v poměru 70/30.

MSR WhisperLite International
3 054 Kč 2 749 Kč
+ doprava zdarma

WhisperLite Internationale je jednoduchý, kompaktní a spolehlivý vařič, který snadno složíte a umístíte do sady nádobí MSR. Vařič umožňuje použít běžná kapalná paliva jako je benzín a petrolej a pomocí systému Shaker Jet se snadno vyčistí tryska pouhým zatřepáním.

Coleman Fyrepower Alpine
1 349 Kč 1 209 Kč
+ doprava zdarma

Výkonný, odolný a stabilní outdoorový vařič Coleman Fyrepower Alpineintegrovaným předehřevem plynu a širokou základnou. Nechybí piezozapalování a vestavěné závětří, omezující tepelné ztráty. Delší hadička zabezpečuje bezproblémový provoz a manipulaci s velkou kartuší.

Tatonka Alcohol Burner Set
1 899 Kč 1 699 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Malá stříbrná polní kuchyňka se skládá z lihového vařiče a nádobí. Tatonka Alcohol Burner Set obsahuje vařič, dva rendlíky a vak. Sada má rozměry 8,5 × 8,5 × 13 cm a váží 550 g. Díky tomuto užitečnému setu si můžete užít pořádnou večeři i uprostřed lesů.

Robens Fire Midge Stove Titanium
1 040 Kč 669 Kč

Extrémně lehký a kompaktní titanový vařič. Robens Fire Midge Stove Titanium ocení všichni trekaři, kteří chtěji ušetřit každý gram. Vysoká pevnost a odolnost proti korozi jsou u titanu samozřejmostí. V balení naleznete i praktický obal na vařič.

Coleman Unleaded Feather

Coleman Unleaded Feather

Hodnocení: 5
2 899 Kč 2 609 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Výkonný benzinový vařič Unleaded Feather pro vyvařování za všech klimatických podmínek včetně velkého větru. Zabudovaná čistící jehla automaticky udržuje vařič ve stoprocentní kondici. Snadný rozjezd, dobrá regulace plamene a velmi dobrá stabilita nádob na hořáku. Vařič exceluje v zimních podmínkách.

Tatonka Alcohol Burner

Tatonka Alcohol Burner

Hodnocení: 2
399 Kč 319 Kč

Kompaktní lihový vařič Tatonka Alcohol Burner pro snadnou a pohodlnou přípravu jídel. Výdrž vařiče je až 40 minut na jedno naplnění.

Jetboil Flash Matrix
3 399 Kč 3 299 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ultralehká varná sada Jetboil Flash Matrix posouvá hranice vaření na cestách. Výhodou je poloviční spotřeba plynu než u běžných vařičů díky efektivnímu hořáku a speciálnímu výměníku.

Tatonka Flame Adjuster
239 Kč

Kvalitní doplněk k vařiči. Tatonka Flame Adjuster je určený pro nastavení výšky plamene vařiče Tatonka Alcohol Burner. Je vyroben z kvalitní nerezové oceli a po použití jej lze skladovat uvnitř vařiče.

Jetboil MiniMo Sunset
4 599 Kč 4 199 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vařič s piezozapalováním disponuje ešusem o objemu 1 l a neoprenovým obalem, díky kterému se při dotyku nespálíte. Také obsahuje tepelný indikátor, který vás upozorní na to, že se vaří voda. Jetboil MiniMo Sunset se snadno přepravuje.

ProGarden Lampa solární zahradní
289 Kč

 • materiál: kov – úsporné LED s dlouhou životností (teplá bílá) – automatické rozsvícení při setmění – vhodné do zahrady, na terasu i balkon – 1× AAA dobíjecí baterie (dobíjí se přes den solární energií) – průměr: 7 cm
ProGarden Lampa solární zahradní 7 x 38 cm černá
119 Kč

 • materiál: PP plast – úsporné LED s dlouhou životností (teplá bílá) – automatické rozsvícení při setmění – odnímatelný bodec umožňuje různé způsoby upevnění – vhodné do zahrady, na terasu i balkon – 1× AAA dobíjecí baterie (dobíjí se přes den solární energií) – průměr: 7 cm – celková výška: 38 cm
ProGarden Lampa solární zahradní dekorace TOTEM 46 cm
519 Kč

 • materiál: polyresin – vysoce odolný materiál vůči povětrnostním vlivům a vodě – dobíjení solární energií – 1× AA baterie (není součástí balení) – průměr: 18 cm – výška: 46 cm
ProGarden Lampa solární zahradní LED světlo 37 cm
59 Kč

 • materiál: PP plast – úsporné LED s dlouhou životností (teplá bílá) – automatické rozsvícení při setmění – odnímatelný bodec umožňuje různé způsoby upevnění – vhodné do zahrady, na terasu i balkon – 1× AAA dobíjecí baterie (dobíjí se přes den solární energií) – průměr: 9 cm – celková výška: 38 cm
ProGarden Lampa solární zahradní LED světlo 38 cm
79 Kč

 • materiál: PP plast – úsporné LED s dlouhou životností (teplá bílá) – automatické rozsvícení při setmění – odnímatelný bodec umožňuje různé způsoby upevnění – vhodné do zahrady, na terasu i balkon – 1× AAA dobíjecí baterie (dobíjí se přes den solární energií) – průměr: 12,7 cm – celková výška: 38…
ProGarden Lampa solární zahradní LED světlo 44 cm
59 Kč

 • materiál: PP plast – úsporné LED s dlouhou životností (teplá bílá) – automatické rozsvícení při setmění – odnímatelný bodec umožňuje různé způsoby upevnění – vhodné do zahrady, na terasu i balkon – 1× AAA dobíjecí baterie (dobíjí se přes den solární energií) – průměr: 2,5 cm – celková výška: 44 …
ProGarden Lampa solární zahradní LED světlo nerez 52 cm
199 Kč

 • materiál: nerezová ocel – úsporné LED s dlouhou životností – automatické rozsvícení při setmění – odnímatelný bodec umožňuje různé způsoby upevnění – vhodné do zahrady, na terasu i balkon – 1× AA dobíjecí baterie (dobíjí se přes den solární energií) – průměr: 17 cm – celková výška: 52 cm
ProGarden Lucerna bambusová 26 x 35 cm
299 Kč

 • materiál: sklo / bambus – skleněný držák na svíčku – rukojeť pro pohodlné přenášení či zavěšení – průměr: 26 cm – výška: 35 cm
ProGarden Lucerna bambusová 33 x 42 cm
469 Kč

 • materiál: sklo / bambus – skleněný držák na svíčku – rukojeť pro pohodlné přenášení či zavěšení – průměr: 29 cm – výška: 42 cm
ProGarden Lucerna dřevěná 33 cm bílá
289 Kč

 • materiál: dřevo / sklo / nerezová ocel – otevírací dvířka pro vložení svíčky – rozměry: 17.5 × 15 × 33 cm – lze postavit nebo zavěsit – vhodné do interiéru i exteriéru – barva: bílá
ProGarden Lucerna dřevěná 47 cm bílá
599 Kč

 • materiál: dřevo / sklo / nerezová ocel – otevírací dvířka pro vložení svíčky – rozměry: 20 × 20 × 47 cm – lze postavit nebo zavěsit – vhodné do interiéru i exteriéru – barva: bílá
ProGarden Lucerna efekt otevřený oheň 28 cm
166 Kč

 • materiál: PP plast / sklo – design zamrzlého skla – LED světlo s 21 diodami imituje otevřený oheň – skutečný efekt plápolajícího ohně – funkce časovače – poutko na zavěšení – rozměry: 14 × 14 cm – celková výška: 28 cm – napájení: 3×AA baterie (není součástí) – vhodné na zahradu, balkon, terasu i…
ProGarden Lucerna kovová sada 3 ks bílá
1 385 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

 • materiál: kov – sada 3 ks: velká, střední, malá – rozměry velká: 25 × 25 × 72 cm – rozměry střední: 19 × 19 × 50 cm – rozměry malá: 14 × 14 × 35 cm – barva: bílá
ProGarden Lucerna proutěná 28 x 39 cm
649 Kč

 • materiál: sklo / vodní hyacint – vnitřní skleněná nádoba na svíčku – ucho z provazu na zavěšení či přenášení – průměr: 28 cm – výška: 39 cm
ProGarden Lucerna ratanová 27 x 38 cm
489 Kč

 • materiál: sklo / ratan – skleněný držák na svíčku s pevným kovovým podstavcem – rukojeť pro pohodlné přenášení či zavěšení – průměr: 27 cm – výška: 38 cm
ProGarden Lucerna s LED žárovkou 24 cm
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

 • materiál: kov / sklo – rozměry: 20 × 17 cm – celková výška: 24 cm – LED žárovka s teplým bílým světlem – volitelné nastavení jasu – napájení: 2× AAA baterie (není součástí)
ProGarden Lucerna s LED žárovkou 33 cm černá
268 Kč

 • materiál: kov / sklo – rozměry podstavce: 18 × 18 cm – celková výška: 33 cm – LED žárovka s teplým bílým světlem – volitelné nastavení jasu – vhodné k zavěšení – napájení: 2× AAA baterie (není součástí)
ProGarden Lucerna s LED svíčkou 23 cm
74 Kč

 • materiál: PP plast / sklo – uvnitř lucerny LED svíčka – LED svíčka s efekty zapálené svíčky – skutečný efekt plápolajícího plamínku – rozměry: 10,5 × 10,5 cm – celková výška: 23 cm – poutko na zavěšení – napájení LED svíčky: 3×AAA baterie (není součástí)
ProGarden Lucerna s LED svíčkou 23 cm bílá
92 Kč

 • materiál: PP plast / sklo – rozměry 10.5 × 10.5 cm – celková výška: 23 cm – LED svíčka s efektem plápolajícího plamínku – vhodná i k zavěšení – napájení: 3× AAA baterie (nejsou součástí)

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: