Počet nalezených produktů: 31

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

MSR WhisperLite Internationale Combo
3 443 Kč

3 099 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

WhisperLite Internationale je jednoduchý a spolehlivý vařič a kompaktní vařič dodávaný s palivovou láhví 650ml, který snadno složíte a umístíte do sady nádobí MSR. Jedná se o nejprodávanější vařič v této kategorii v ČR. Vařič umožňuje použít běžná kapalná paliva jako je benzín a petrolej a pomocí systému Shaker Jet se snadno vyčistí tryska pouhým zatřepáním.


Var Var 2

Var Var 2

Hodnocení: 5
599 Kč

539 Kč

Turistický plynový vařič Var 2 je určen jak na víkendové pobyty, cyklovýlety, tak i na trekingové akce, či výkonnostní vysokohorskou turistiku a horolezectví. Jedná se o univerzální vařič, který má minimální váhu, vysoký výkon, snadnou obsluhu, bleskové zprovoznění, jednoduchou regulaci plamene a je nenáročný na údržbu.


Jetboil Zip Carbon
2 547 Kč

2 412 Kč
+ doprava zdarma

Varná sada Jetboil Zip je skladná a jednoduše obslužná. Rychle a úsporně přípraví vodu na instatní jídlo, čaj, kávu nebo cokoliv jiného. Obsahuje vše, co od vařiče Jetboil čekáte.


Coleman Fyrepower PZ

Coleman Fyrepower PZ

Hodnocení: 5
1 199 Kč

1 079 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Coleman Fyrepower PZ je výkonný kartušový vařič, který si poradí i za nepříznivých klimatických podmínek s většími nádobami – dostane se na každého člena výpravy. Pro větší pohodlí je vybaven piezozapalováním.


Campingaz Set Vařič Bleuet Micro plus + kartuše CV 300 plus
599 Kč

539 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Campingaz Bleuet Micro Plus + kartuše CV 300 plus je praktický set turistického plynového vařiče a ventilové kartuše s plynem. Doba provozu je 2h 40 min. Snadno se přenáší díky sklopným ramínkům.


MSR Whisperlite Universal Combo
4 588 Kč

4 129 Kč
+ doprava zdarma

Legendární model vařiče MSR Whisperlite v novém univerzálním provedení na kapalná i plynná paliva. Díky patentované technologii AirControl dochází k maximálnímu výkonu spalování u doporučených paliv. Vhodné na paliva: kartuše IsoPro, technický benzín, petrolej, bezolovnatý benzín.


MSR Pocket Rocket 2

MSR Pocket Rocket 2

Hodnocení: 5
1 021 Kč

919 Kč

MSR Pocket Rocket 2 je lehký, výkonný vařič na závitové plynové bomby. Větrná zábrana s dobrou stabilitou nádobí a jemnou regulací umožňuje použití i v nepříznivých podmínkách.


Gsi Pinnacle Canister Stove
1 199 Kč

GSI Pinnacle Canister Stove je hořák vhodný expedice, kde každý gram hraje roli. Je schopen omezit spotřebu paliva a zároveň urychlit dobu varu. Ozubená ramena zajistí dobrou stabilitu hrnce.


Coleman Fyrelite-15%
999 Kč

849 Kč

Akce

Coleman Fyrelite je jeden z nejmenších a nejlehčích plynových vařičů, který je díky svému obdivuhodnému výkonu vhodný i pro vaření v extrémních klimatických podmínkách a navíc s velmi nízkou spotřebou.


Tatonka Burner Set

Tatonka Burner Set

Hodnocení: 5
1 099 Kč

989 Kč

Tatonka Burner Set se skládá z vařiče na tekutý líh, regulátoru plamene a stabilního čtyřnohého stojanu.


Tatonka Faltwindschutz 10tlg
859 Kč

690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tatonka Faltwindschutz 10tlg je skládací závětří pro Váš vařič. 10 lamel umožňuje variabilitu nastavení.


Campingaz 400 S

Campingaz 400 S

Hodnocení: 4,5
2 799 Kč

2 519 Kč
+ doprava zdarma

Campingaz 400 S je vařič, který disponuje patentovaným systémem Xcelerate™ a piezo zapalováním pro rychle a snadné uvedení do chodu. Pohodlný transport zajistí kufr s laminátovým madlem.


Campingaz BASE CAMP

Campingaz BASE CAMP

Hodnocení: 4
849 Kč
809 Kč

Dvouplotýnkový vařič Camingaz Base camp se dvěma oddělenými hořáky je ideální na chatu nebo na letní kempování. Litr vody uvaří za 7,5 min.


Campingaz CAMP BISTRO

Campingaz CAMP BISTRO

Hodnocení: 5
699 Kč

629 Kč

Campingaz Camp Bistro je ideální stolní vařič volbou pro Vaše pohodlné vaření při kempování. Dobře také poslouží i při výpadku el. proudu. Funguje na kartuše typu CP 250.


Outwell Habanaro Stove
3 259 Kč
+ doprava zdarma

Outwell Habanaro Stove je kombinovaný vařič. 2 hořáky a gril nabízejí více možností vaření při rodinných oslavách.


Coleman Fyrepower Alpine
1 349 Kč
1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výkonný, odolný a stabilní outdoorový vařič Coleman Fyrepower Alpineintegrovaným předehřevem plynu a širokou základnou. Nechybí piezozapalování a vestavěné závětří, omezující tepelné ztráty. Delší hadička zabezpečuje bezproblémový provoz a manipulaci s velkou kartuší.


Coleman Set vařič Fyrelite Start + kartuše C300P
749 Kč

674 Kč

Záruka 3 roky

Coleman Set vařič Fyrelite Start + kartuše C300P se stane věrným pomocníkem každého kulinářského turisty. Fyrelite Start disponuje sklopnými raménky pro snadný transport a regulací výkonu, kartuši C 300 Performance lze díky šroubovacímu systému ventilu kdykoliv oddělit od spotřebiče. Pro dosažení vysokého výkonu i v chladnějších dnech je plněná směsí butan/propan v poměru 70/30.


Coleman Unleaded Feather

Coleman Unleaded Feather

Hodnocení: 5
2 899 Kč

2 655 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Výkonný benzinový vařič Unleaded Feather pro vyvařování za všech klimatických podmínek včetně velkého větru. Zabudovaná čistící jehla automaticky udržuje vařič ve stoprocentní kondici. Snadný rozjezd, dobrá regulace plamene a velmi dobrá stabilita nádob na hořáku. Vařič exceluje v zimních podmínkách.


Esbit Kapesní vařič velký
469 Kč

430 Kč

Lehký, skladný a snadno použitelný kapesní vařič Esbit na pevný líh vyrobený z pozinkované oceli. Součástí balení je i 12 tablet pevného lihu.


Jetboil Flash Carbon
3 397 Kč

3 081 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Jetboil Flash Carbon je unikátní varná souprava, která posunuje hranice vaření na cestách. Poloviční spotřeba plynu než u běžných vařičů díky efektivnímu hořáku a speciálnímu výměníku.


MSR WhisperLite International
3 054 Kč

2 749 Kč
+ doprava zdarma

WhisperLite Internationale je jednoduchý, kompaktní a spolehlivý vařič, který snadno složíte a umístíte do sady nádobí MSR. Vařič umožňuje použít běžná kapalná paliva jako je benzín a petrolej a pomocí systému Shaker Jet se snadno vyčistí tryska pouhým zatřepáním.


MSR XGK EX

MSR XGK EX

Hodnocení: 4,5
4 680 Kč

4 212 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

MSR XGK EX je ideálním vařičem do extrémních podmínek. Dokáže spalovat více druhů paliv než kterýkoliv jiný vařič, je opatřen ohebným palivovým přívodem, díky němuž se dá snadno umístit do 1,5 litrového hrnce MSR.


Robens Fire Midge Stove Titanium
1 195 Kč

Extrémně lehký a kompaktní titanový vařič Robens Fire Midge Stove Titanium ocení všichni trekaři, kteří chtěji ušetřit každý gram. Vysoká pevnost a odolnost proti korozi jsou u titanu samozřejmostí.


Robens Firefly Stove-30%
619 Kč

429 Kč

Akce

Plynový vařič Robens Firefly Stove ideální na treky, kde je hmotnost až na prvním místě. Malý, ale přesto výkonný vařič je skvělý pro všechny, kteří cestují nalehko.


Tatonka Alcohol Burner

Tatonka Alcohol Burner

Hodnocení: 2
399 Kč

312 Kč

Kompaktní líhový vařič Tatonka Alcohol Burner pro snadnou a pohodlnou přípravu jídel. Výdrž vařiče je až 40 minut na jedno naplnění.


Tatonka Flame Adjuster
239 Kč

Tatonka Flame Adjuster je určený pro nastavení výšky plamene vařiče Tatonka Alcohol Burner. Je vyroben z kvalitní nerezové oceli a po použití jej lze skladovat uvnitř vařiče.


Tatonka Stand Alcohol Burner
439 Kč

276 Kč

Stojan Tatonka Stand Alcohol Burner určený pro vařič Tatonka Alcohol Burner. Stojan je bezpečný, vyrobený z nerezové oceli a vhodný i na nerovné povrhy. Je snadno složitelný a rozložitelný.


Vango Combi IR Grill Herbal
3 290 Kč

2 969 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vango Combi IR Grill je dvouplotýnkový vařič s infračerveným grilem. Vysoký tepelný výkon s individuálním řízením plamene ocení nadšený kempingový kuchař.


Camp Gear závětří

Camp Gear závětří

Hodnocení: 5
391 Kč

269 Kč

Momentálně nedostupné

Závětří Camp Gear je vyrobeno z lehkých hliníkových plátů. Závětří se skládá z pěti dílů, celkové rozměry jsou 26 × 49 cm. Stabilní a praktické závětří pro plynové či benzínové vařiče.


Outwell Appetizer Select
649 Kč

502 Kč

Momentálně nedostupné

Outwell Appetizer Select je robustní vařič ideální na pláž, na kempování nebo jako záloha ve skříni pro případ nouze.


Outwell Olida Stove
2 229 Kč

1 672 Kč

Momentálně nedostupné

Outwell Olida Stove je univerzální vařič. 2 samostatně ovladatelné hořáky na malé kartuše jistě využijete v kempu či na chatě.