Fru Blu Šňůra + náplň 0,5L
249 Kč

Se šňůrou Fru Blu vytvoříte bubliny obrovských rozměrů a s neskutečnými tvary, které navíc září duhovými barvami. Užijte si spousty originální zábavy s bublinami, které jen tak neprasknou.

Viga Házení kroužky

Viga Házení kroužky

Hodnocení: 4,4
639 Kč 499 Kč

Dřevěná hra házení kroužků. Zabavte se při krásných letních dnech a procvičujte svou mušku. Cílem této hry je trefit maximální možný počet kroužků na terč, který si můžete nastavit jak daleko jen chcete! Začněte blízko a posouvejte dál.

Woody Piškvorky MAXI

Woody Piškvorky MAXI

Hodnocení: 5
449 Kč

Piškvorky pro nejmenší jsou vhodné na zahradu či do dětského pokojíku. Hrací plocha je tvořena provázkovou sítí s dřevěnými kuličkami v rohu každého čtverečku. Sada obsahuje dva symboly – kolečko a křížek.

Woody Házení kroužků

Woody Házení kroužků

Hodnocení: 4,8
279 Kč

Házení kroužků je skvělá hra na zahradu pro celou rodinu. Je to zábavný způsob, jak trénovat obratnost a navíc trávit společný letní čas na zahradě nebo na dovolené.

Woody Kroket zahradní v síťované tašce
379 Kč 349 Kč

dřevěným kvalitním kroketem si užijete zábavnou hru na zahradě a díky tašce i na cestách. Cílem hry je dostat míček skrz všechny branky. Vše je zabalené v praktické síťované tašce. Vhodné pro děti od 5 let.

Teddies Luk a 3 šípy v pouzdře s terčem
299 Kč

Sada pro malého lukostřelce. Zahrnuje luk, 3 šípy s přísavkou v pouzdru a terč. Děti se střelbou učí koordinovat pohyby celého těla a cvičí zrak. Udělejte si s přáteli turnaj ve střelbě nebo si jen tak trénuj.

SEDCO Koulená - Petanque 8 ks
395 Kč

Koulená – PetanqueZaujala vás francouzská společenská hra petanque nebo byste ji chtěli poznat. Umožní vám to petanque sada 8 koulí s obalem z nylonu. Balení obsahuje osm koulí na pétanque. Koule jsou balené v přenosném nylonovém pouzdru. Zaplňte volný čas touto příjemnou hrou.

Albi Mölkky

Albi Mölkky

Hodnocení: 4,8
999 Kč 899 Kč

Velká hra Mölkky je kultovní vikingská hra pod širé nebe. Je vhodná pro všechny věkové kategorie a lze ji hrát v libovolném počtu hráčů – čím více, tím lépe. Hráči hází házecím kolíkem Mölkky na ostatní očíslované kolíky. Body se v průběhu hry zapisují a sčítají.

Small foot Small Foot Velký zahradní set s kolečky
1 160 Kč

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy.

Acra Kroket Pro 6 Hráčů

Acra Kroket Pro 6 Hráčů

Hodnocení: 4,3
769 Kč 749 Kč

kvalitním kroketem si užijete zábavnou hru na zahradě a i na cestách. Cílem hry je dostat kouli skrz všechny branky. Tato kroketová sada obsahuje všechno potřebné vybavení pro hru v šesti lidech.

Acra Petanque 8 Koulí

Acra Petanque 8 Koulí

Hodnocení: 4,6
459 Kč 449 Kč

kvalitním petanque si užijete zábavnou hru na zahradě a i na cestách. Cílem hry je dostat kouli co nejblíže k dřevěné kuličce „Jackovi“. Tato sada petanque obsahuje všechno potřebné vybavení pro hru až ve čtyřech lidech.

Intex Intex 49600 Míčky do hracích koutů 100 ks
511 Kč

Míčky do bazénu 8cm 100 ks Míčky o průměru 8 cm na hraní do dětského koutku, nafukovacího hradu, bazénku nebo domečku. Chcete dát svým dětem originální dárek? Pořiďte jim plastové míčky. S míčky si může hrát jednotlivec nebo skupina dětí.

Lucio Londero Kroket 8306b - pro 6 hráčů
1 690 Kč 1 490 Kč

Kroket (Croquet) 8306 je kroket od originálního italského výrobce Lucio Londero (s více jak 50tiletou tradicí výroby dřevěných produktů) určený pro 6 hráčů.

Fru Blu Obruč + náplň 0,5L
249 Kč

S obručí Fru Blu vytvoříte bubliny obrovských rozměrů a s neskutečnými tvary, které navíc září duhovými barvami. Užijte si spousty originální zábavy s bublinami, které jen tak neprasknou.

Dohany Bowlingový set 6 ks
249 Kč

Kuželky jsou skvělá zábava jak pro děti, tak i pro jejich rodiče. Nyní si můžete tuto skvělou zábavu užít i doma na zahradě. Kuželky jsou vyrobeny z kvalitního plastu. V balení je 6 kuželek a koule na házení.

Mini skateboard Kouzelná beruška
399 Kč

Dětský skateboard v oblíbené licenci Kouzelná beruška je určen pro malé nebo začínající skateboardisty pro klasickou jízdu. Tento mini board je i pro nadšence, kteří chtějí vyzkoušet něco nového.

DOLU Dětská fotbalová branka
808 Kč 749 Kč

Branka pro malé fotbalisty v červeném provedení. Vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu. Děti s rodiči tak mohou skoro po celý rok trávit aktivně společný čas venku.

Fru Blu Náplň 5 L
439 Kč

Se speciální náplní Fru Blu vytvoříte bubliny obrovských rozměrů a s neskutečnými tvary, které navíc září duhovými barvami. Užijte si spousty originální zábavy s bublinami, které jen tak neprasknou.

Lucio Londero Kroket 10504 - pro 4 hráče - kovový vozík
2 590 Kč 2 390 Kč
+ doprava zdarma

Kroket (Croquet) 10504 je kroket pro 4 hráče s kovovým vozíkem od originálního italského výrobce Lucio Londero s více jak 50tiletou tradicí výroby dřevěných produktů. Ideální k pojíždění po větších hracích plochách.

Lamps Golf plast

Lamps Golf plast

Hodnocení: 3
249 Kč

Barevný golfový plastový set o délce cca 50 cm je na kolečkách. Sada pro malé sportovce je ideální aktivitou pro letní dny. Seznamte se s základy golfu a staňte se profesionálním golfistou.

Lucio Londero Kroket 10566 - pro 6 hráčů
2 190 Kč 1 990 Kč
+ doprava zdarma

Kroket (Croquet) 10566 je kroket určený pro 6 hráčů od originálního italského výrobce Lucio Londero s více jak 50-tiletou tradicí výroby dřevěných produktů.

Lucio Londero Kroket 10506 - pro 6 hráčů - kovový vozík
2 990 Kč 2 790 Kč
+ doprava zdarma

Kroket (Croquet) 10506 je kroket pro 6 hráčů s kovovým vozíkem od originálního italského výrobce Lucio Londero s více jak 50tiletou tradicí výroby dřevěných produktů. Ideální k pojíždění po větších hracích plochách.

Lucio Londero Kroket 9206 - pro 6 hráčů - kovový vozík
2 190 Kč 1 949 Kč
+ doprava zdarma

Kroket (Croquet) Lucio Londero 9206 je kroket pro 6 hráčů s kovovým vozíkem od originálního italského výrobce Lucio Londero s více jak 50tiletou tradicí výroby dřevěných produktů.

Fru Blu Blaster + Náplň 0,5 L
459 Kč 399 Kč

S bublifukem Fru Blu vytvoříte bubliny obrovských rozměrů a s neskutečnými tvary, které navíc září duhovými barvami. Užijte si spousty originální zábavy s bublinami, které jen tak neprasknou.

Lucio Londero Kroket 10642 - pro 6 hráčů - dřevěný vozík
1 990 Kč 1 890 Kč
+ doprava zdarma

Kroket (Croquet) 10642 je kroket pro 6 hráčů s dřevěným vozíkem od originálního italského výrobce Lucio Londero s více jak 50tiletou tradicí výroby dřevěných produktů. Ideální k pojíždění po větších hracích plochách.

Acra Petanque 6 Koulí

Acra Petanque 6 Koulí

Hodnocení: 4,3
399 Kč

kvalitním petanque si užijete zábavnou hru na zahradě a i na cestách. Cílem hry je dostat kouli co nejblíže k dřevěné kuličce „Jackovi“. Tato sada petanque obsahuje všechno potřebné vybavení pro hru ve třech lidech.

EP Line Phlat disc 1 pack
349 Kč

Phlat disc! Revoluční zábava doma i venku. Chlupatý míček a disk s textilním středem. Pinkejte si sami, pinkejte si mezi sebou…přes síť nebo jenom tak. Trefujte se kamkoli, soutěžte, kdo dopinkne co nejdál. A to není všechno! Můžete si s ním házet i jako s létajícím talířem.

Lucio Londero Kubb XXL - luxusní verze
1 790 Kč 1 649 Kč
+ doprava zdarma

Rozhodněte se pro hru špičkové evropské kvality. Kubb je švédská trend hra vyrobená v Itálii. Ve srovnání s hrami vyrobenými v Asii, uvidíte na první pohled rozdíl! Tato hra je vyrobena v tradiční italské rodinné firmě – výrobce dřevěných výrobků.

Mondo Multisport Mondo SET 5v1
1 000 Kč
+ doprava zdarma

Sportovní set značky Mondo Multisport 5v1 Je skvělá sada sportovních pomůcek v jednom.

Vidaxl Dětská kuličková dráha
1 078 Kč

Váš malý architekt si užije spoustu zábavy s touto barevnou a robustní kuličkovou dráhou! Vysoce kvalitní plastová dráha nemá žádné ostré rohy ani špičky, takže hra s ní je bezpečná.

DOLU Sportovní set 3 v 1
399 Kč

Golf, baseball a bowling v jednom balení. Hry pomáhají rozvíjet jemnou motoriku, soustředěnost, přesnost a smysl pro fair-play. Nyní si můžete skvělou zábavu s tímto setem užít doma i na zahradě.

Lamps Boxovací sada

Lamps Boxovací sada

Hodnocení: 3,8
299 Kč

Sada pro malého boxera s motivem vlajky USA. Každý profesionál nějak začínal, zkus to i ty. V sadě je boxovací pytel, který se dá pohodlně zavěsit a sada polstrovaných rukavic.

Lucio Londero Házení kroužků
649 Kč 549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasická zahradní hra – házení kroužků z lakovaného bukového dřeva, v luxusním provedení od tradičního výrobce dřevěných hraček.

Lucio Londero Kubb - luxusní verze
1 290 Kč 1 090 Kč

Rozhodněte se pro hru špičkové evropské kvality. Kubb je švédská trend hra vyrobená v Itálii. Ve srovnání s hrami vyrobenými v Asii, uvidíte na první pohled rozdíl! Tato hra je vyrobena v tradiční italské rodinné firmě – výrobce dřevěných výrobků.

Lucio Londero Kroket 2255 - pro 4 hráče
1 190 Kč 1 049 Kč

Kroket (Croquet) 2255 je kroket od originálního italského výrobce Lucio Londero (s více jak 50-tiletou tradicí výroby dřevěných produktů) určený pro 4 hráče.

Fru Blu Velká sada + náplň 0,5L
299 Kč

S velkou sadou Fru Blu vytvoříte bubliny obrovských rozměrů a s neskutečnými tvary, které navíc září duhovými barvami. Užijte si spousty originální zábavy s bublinami, které jen tak neprasknou.

Lucio Londero Kroket dětský 06204 - pro 4 hráče
790 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětský kroket (Croquet) 06204 je určený pro 4 hráče a je od originálního italského výrobce Lucio Londero s více jak 50-tiletou tradicí výroby dřevěných produktů.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Venkovní hry.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Venkovní hry výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Venkovní hry akce.