Albi Dřevěné kuželky Mölkky
999 Kč

691 Kč

Velká hra Mölkky je kultovní vikingská hra pod širé nebe. Je vhodná pro všechny věkové kategorie a lze ji hrát v libovolném počtu hráčů – čím více, tím lépe. Hráči hází házecím kolíkem Mölkky na ostatní očíslované kolíky. Body se v průběhu hry zapisují a sčítají.


Woody Házení kroužků-20%
249 Kč

199 Kč

Akce

Házení kroužků je skvělá hra na zahradu pro celou rodinu. Je to zábavný způsob, jak trénovat obratnost a navíc trávit společný letní čas na zahradě nebo na dovolené.


Woody Kroket zahradní v síťované tašce-21%
379 Kč

299 Kč

Akce

dřevěným kvalitním kroketem si užijete zábavnou hru na zahradě a díky tašce i na cestách. Cílem hry je dostat míček skrz všechny branky. Vše je zabalené v praktické síťované tašce. Vhodné pro děti od 5 let.


Teddies Luk a 3 šípy v pouzdře s terčem
269 Kč

170 Kč

Sada pro malého lukostřelce. Zahrnuje luk, 3 šípy s přísavkou v pouzdru a terč. Děti se střelbou učí koordinovat pohyby celého těla a cvičí zrak. Udělejte si s přáteli turnaj ve střelbě nebo si jen tak trénuj.


TOWER CRASH Venkovní hra-64%
1 399 Kč

499 Kč

Výprodej

Kdo postaví nejvyšší věž? Tato hra není ledajakou výzvou, kterou by však stálo za to podstoupit. Začínáme stavěním třípatrové věže. Pak hráči házejí barevnou kostkou. Vaším úkolem je vytáhnout z věže sloupek v barvě, která byla vylosována na kostce.


Teddies Kroket pro 4 hráče v tašce-42%
869 Kč

499 Kč

Výprodej

Populární zahradní hra kroket balený v praktické tašce vám rozhodně nesmí chybět. V balení pro 4 hráče naleznete 4 palice, 4 koule a také 10 branek včetně dvou kolíků.


Mini skateboard Kouzelná beruška
399 Kč

299 Kč

Dětský skateboard v oblíbené licenci Kouzelná beruška je určen pro malé nebo začínající skateboardisty pro klasickou jízdu. Tento mini board je i pro nadšence, kteří chtějí vyzkoušet něco nového.


Mini skateboard Tlapková patrola holky
399 Kč

299 Kč

Dětský skateboard v oblíbené licenci Tlapková patrola je určen pro malé nebo začínající skateboardisty pro klasickou jízdu. Tento mini board je i pro nadšence, kteří chtějí vyzkoušet něco nového.


Mini skateboard Tlapková patrola kluci
399 Kč

299 Kč

Dětský skateboard v oblíbené licenci Tlapková patrola je určen pro malé nebo začínající skateboardisty pro klasickou jízdu. Tento mini board je i pro nadšence, kteří chtějí vyzkoušet něco nového.


Lamps Hra házení kroužků
639 Kč

296 Kč

Dřevěná hra házení kroužků. Zabavte se při krásných letních dnech a procvičujte svou mušku. Cílem této hry je trefit maximální možný počet kroužků na terč, který si můžete nastavit jak daleko jen chcete! Začněte blízko a posouvejte dál.


Simba Fotbalová branka 2 v 1
599 Kč

413 Kč

Snadno rozložitelná fotbalová branka z plastu se sítí, se stěnou, míčem a pumpičkou. Každý fotbalista jednou začínal a toto je ta pravá příležitost. Zdokonal svoji střelbu a přesnost a ukaž co je v tobě.


Simba Požárník Sam - Zahradní sprinkler-41%
599 Kč

349 Kč

Výprodej

Se zahradním sprinklerem požárníka Sama se během horkých dnů děti nejen ochladí, ale užijí si také spoustu zábavy. Po připojení k zahradní hadici se Sam začne divoce otáčet a stříkat přitom kolem sebe vodu.


Acra Petanque 6 Koulí
419 Kč

kvalitním petanque si užijete zábavnou hru na zahradě a i na cestách. Cílem hry je dostat kouli co nejblíže k dřevěné kuličce „Jackovi“. Tato sada petanque obsahuje všechno potřebné vybavení pro hru ve třech lidech.


Revell Házedlo LED Glider "Flying Lights"
639 Kč

469 Kč

Kluzák je vybaven do trupu a do křídel zasazenými LED diodami a nabízí ty nejlepší letové vlastnosti. Barevné LED diody umožňují především tvorbu skvělých světelných efektů při nočním létání. Kluzák je vytvořen z odolné pěnové hmoty a složíte ho dohromady během pár minut bez kapky lepidla!


Acra Kroket Pro 6 Hráčů
769 Kč

679 Kč

kvalitním kroketem si užijete zábavnou hru na zahradě a i na cestách. Cílem hry je dostat kouli skrz všechny branky. Tato kroketová sada obsahuje všechno potřebné vybavení pro hru v šesti lidech.


Woody Piškvorky MAXI
449 Kč

389 Kč

Akce

Piškvorky pro nejmenší jsou vhodné na zahradu či do dětského pokojíku. Hrací plocha je tvořena provázkovou sítí s dřevěnými kuličkami v rohu každého čtverečku. Sada obsahuje dva symboly – kolečko a křížek.


Eddy Toys Petanque, sada 3 koulí
299 Kč

Populární francouzská společenská hra Petanque. Cílem je dostat kovové koule co nejblíže k cíli, malé kuličce zvané „prasátko“. Soupeřova koule může být hodem odstrčena. Stejně tak malá kulička. Princip hry je velice snadný.


Paradiso Padák s 24 míčky-41%
1 020 Kč

599 Kč

Výprodej

Padák o průměru 2,5 m díky úchytům našitým na krajích zabaví šest a více dětí. Napněte plachu, vložte míčky a zvedejte plachtu nahoru a dolů a míčky poskakují, létají vzduchem a chytejte je zpět do plachty. Užijete si spoustu zábavy při hře společně.


Pilsan Basketbalová deska
699 Kč

589 Kč

Plastová basketbalová deska s obroučkou pro vnější i vnitřní užití. Výšku koše si určujete sami montáží. Na desce je znázorněný terč na šipky s přísavkami. Součástí balení je rovněž basketbalový míč.


Eddy Toys Petanque v kufříku 6 koulí
699 Kč

599 Kč

V praktickém kufříku najdete oblíbenou francouzskou hru Petanque. Vyzkoušejte si s dětmi nebo s přáteli tuto společenskou aktivitu, u které se snažíte skončit co nejblíže k cochonu, tedy k prasátku.


Dunlop Branka DUNLOP 150x60x60, 2ks
1 799 Kč

1 699 Kč

Pamatujete si dětské branky z batohů? A hádky, jestli šel míč dovnitř nebo ven? Sada branek Dunlop zajistí, že se dětským hádkám vyhnete. Jsou vhodné pro všechny povrchy a díky skládací konstrukci snadno uskladnitelné.


Little Tikes Basketbalový set
3 299 Kč

2 599 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělá basketbalová sada pro vaše aktivní děti. Díky výškově nastavitalenému stojanu mohou děti hrát několik let. Je vyrobena z velmi kvalitního plastu a může být umístěna celoročně venku. Vhodné pro děti již od 3 let.


Master Komorový drak 120 x 55 cm
279 Kč

Komorový drak MASTER 120 × 55 cm je fantastický 2 šňůrový kite pro začínající nadšence, kteří si chtějí rekreačně zalítat. Je vhodný pro všechny věkové kategorie.


Master Létající drak 60 x 70 cm - raketa
129 Kč

Létající drak MASTER 60 × 70 cm je jednoduchý řiditelný drak pro malé i velké piloty. Jeho konstrukce zaručuje dobré letové vlastnosti i při mírném větru.


Master Sportovní řiditelný drak 160 x 80 cm
279 Kč

Sportovní řiditelný drak MASTER 160 × 80 cm je jednoduchý řiditelný drak pro malé i velké piloty. Jeho konstrukce zaručuje dobré letové vlastnosti i při mírném větru.


ADC Blackfire Helix FUN - 2x náhradní míček (1/12)
159 Kč

Krátký a dlouhý míček z edice Helis FUN. Náhradní míčky k pálkám. Skvělá zábava do parku, k vodě nebo třeba domů na zahradu. Navíc Díky výběru ze dvou různých velikostí lze zvolit pomalejší či akčnější hru. Veselé barevné provedení.


ADC Blackfire Helix FUN - herní sada pro 2 hráče (1/6)
379 Kč

Maximální požitek z letní zábavy díky novince Helix FUN. Tato sada je skvělá do parku, k vodě nebo třeba domů na zahradu. Navíc obsahuje dvě pálky, takže si lze zábavu užít ve dvou, s kamarádem, sourozenci či rodiči. Veselé barevné provedení.


ADC Blackfire Sling Stix - herní sada pro 2 hráče
299 Kč

149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Maximální požitek z letní zábavy díky novince Sting Stix. Tato sada je skvělá do parku, k vodě nebo třeba domů na zahradu. Díky dvěma přísavkám Sting Stix si lze zábavu užít ve dvou, s kamarádem, sourozenci či rodiči. Vystřel míček z přísavky a chytni ho zpět. Veselé barevné provedení.


ADC Blackfire Sling Stix - herní set pro 1 hráče
299 Kč

Maximální požitek z letní zábavy díky novince Sting Stix. Tato sada je skvělá do parku, k vodě nebo třeba domů na zahradu. Sada je určena pro jednoho hráče. Vystřel míček z přísavky a chytni ho zpět. Veselé barevné provedení.


ADC Blackfire Zuru - dárkové balení vodních balónků
499 Kč

Výprodej

Zuru vodní balónky přináší mokrý letní nářez i k vám na zahradu. Dárkové balení obsahuje 100 balónků, dva speciální vrhače balónků a tašky na bomby. Připevni balónky na hadici s vodou, naplň je za pár sekund a zábavná střílečka může začít.


ADC Blackfire Zuru - vodní balónky Mimoni 100 ks
359 Kč

Zuru vodní balónky přináší mokrý letní nářez i k vám na zahradu. Připevni balónky na hadici s vodou, naplň je za pár sekund a zábavná střílečka může začít. Za minutu máš připraveno 100 balónkových bomb z jednoho balení.


ADC Blackfire Zuru - vodní balónky s katapultem
619 Kč

Zuru vodní balónky s katapultem přináší mokrý letní nářez i k vám na zahradu. Za minutu máš připraveno 100 balónkových bomb z jednoho balení. To je ta pravá zábava na letní dny!