Ecoiffier Sada her 7 v 1-21%
639 Kč

499 Kč

Akce

Sada 7 her je vhodná do interiéru i exteriér. V sadě najdete frisbee, kroket, chytání rybiček, golf, chyť míček, kroužky na kříž a kuželky. Děti si s ní mohou krátit čas během letních slunečných dnů, ale i během dnů, kdy jsou nuceny být zavřené doma.


Ecoiffier Sada her 3 v 1
429 Kč

349 Kč

Sportovní set her nejen na zahradu. Set obsahuje tři oblíbené hry – házení kruhů na kříž, chyť míček a shazování plechovek. Hry se dají velmi dobře využít venku ale i uvnitř.


Ecoiffier Kuželky 30 cm-24%
329 Kč

249 Kč

Akce

Kuželky jsou skvělá zábava jak pro děti, tak i pro jejich rodiče. Kuželky jsou vysoké 30 cm a jsou vyrobeny z kvalitního plastu. Balení obsahuje 6 kuželek a 2 koule na házení. Vytáhněte si je na zahradě a srazte všech 6!


Ecoiffier Házení kroužků kříž 4 kroužky
149 Kč

139 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Veselá hra házení kroužků na kříž je pro kluky i holky, ale i jejich rodiče. Je to zábavný způsob, jak trénovat obratnost a navíc trávit společný letní čas na zahradě nebo na dovolené.


Ecoiffier Kroket s vozíkem

Ecoiffier Kroket s vozíkem

Hodnocení: 4,5
329 Kč

259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kroket s vozíkem obsahuje vše potřebné pro hraní dětského kroketu. Praktický vozík má v sobě uložené 3 pálky, míčky a branky. Komponenty jsou plastové, vyrobené ve Francii.