Eddy Toys Basketbalový koš, nastavitelný-22%
2 199 Kč

1 699 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní basketbalový koš je vhodný pro rekreační použití. Výšku koše lze nastavit v rozsahu od 165 cm do 205 cm. Podstavec má kapacitu 30 litrů vody nebo 50 litrů písku. Tím je zajištěna maximální stabilita koše během hraní.


Eddy Toys Petanque v kufříku 6 koulí-30%
699 Kč

489 Kč
+ doprava zdarma

Akce

V praktickém kufříku najdete oblíbenou francouzskou hru Petanque. Vyzkoušejte si s dětmi nebo s přáteli tuto společenskou aktivitu, u které se snažíte skončit co nejblíže k cochonu, tedy k prasátku.


Eddy Toys Petanque, sada 3 koulí-16%
299 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Populární francouzská společenská hra Petanque. Cílem je dostat kovové koule co nejblíže k cíli, malé kuličce zvané „prasátko“. Soupeřova koule může být hodem odstrčena. Stejně tak malá kulička. Princip hry je velice snadný.


Eddy Toys Fotbalová branka 182x122x61cm
648 Kč
639 Kč
+ doprava zdarma

Fotbalová branka zajistí skvělé sportovní zážitky na zahradě, louce, hřišti nebo ve vnitřních prostorech. Vhodná pro všechny povrchy. Konstrukce je složena z několika částí. Lze ji tedy snadno uskladnit. Stabilita zaručuje bezpečné použití.


Eddy Toys Badmintonový set pro 4 hráče se síťkou
689 Kč

629 Kč
+ doprava zdarma

Skvělý set na letní dlouhé dny. Sada obsahuje 4 badmintonové rakety v modré a červené barvě, 3 badmintonové míčky, síť, tyčovou konstrukci na zavěšení sítě a kolíky pro ohraničení hřiště provázkem. Všechny součásti lze vložit do praktického obalu.