Ze široké nabídky produktů z kategorie venkovní sušáky na prádlo si u nás na MALL.cz vybere každá hospodyňka i bytový designér.

Zobrazit více
 • Objednané zboží z kategorie venkovní sušáky na prádlo doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
 • Chcete ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst.
 • Platit můžete online, na dobírku nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
 • Pokud zakoupené zboží nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
 • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtr pro nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli. Přehlednými sekcemi v kategorii Vybavení domácnosti však můžete brouzdat klidně hodiny a vždy objevíte něco nového.

U nás na MALL.cz můžete vybírat z více než 1 milionu produktů.

 • Štítek
  Akce
  ×
-38%
Brabantia Sušák na prádlo Lift-O-Matic 40 m
7x

Brabantia Sušák na prádlo Lift-O-Matic 40 m

2 590 Kč
1 599 Kč
Výprodej

Zahradní sušák Lift-O-Matic 40m značky BRABANTIA s délkou sušící plochy 40 metrů vystačí pro velikou rodinu. Díky nastavitelné výšce na něm může věšet prádlo celá rodina.

Od prodejce MALL
-36%
Brabantia Sušák Lift-O-Matic 50m s hrotem, zelená
7x

Brabantia Sušák Lift-O-Matic 50m s hrotem, zelená

3 290 Kč
2 099 Kč
Výprodej

Zahradní sušák Lift-O-Matic značky Brabantia zelené barvy disponuje otočnými rameny a 50 m dlouhou UV odolnou šňůrou s neklouzavým profilem. Lze na něj rozmístit až 40 kg mokrého prádla, což odpovídá zhruba 5 pračkám.

Od prodejce MALL
-30%
Brabantia Sušák Topspinner 50m s hrotem, zelená
2x

Brabantia Sušák Topspinner 50m s hrotem, zelená

2 990 Kč
2 065 Kč
Výprodej

Zahradní sušák Topspinner značky Brabantia zelené barvy disponuje otočnými rameny a 50 m dlouhou UV odolnou šňůrou s neklouzavým profilem. Lze na něj rozmístit až 40 kg mokrého prádla, což odpovídá zhruba 5 pračkám.

Od prodejce MALL
-30%
Brabantia Sušák Topspinner 50m s hrotem, antracit
3x

Brabantia Sušák Topspinner 50m s hrotem, antracit

2 990 Kč
2 092 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zahradní sušák Topspinner značky Brabantia antracitové barvy disponuje otočnými rameny a 50 m dlouhou UV odolnou šňůrou s neklouzavým profilem. Lze na něj rozmístit až 40 kg mokrého prádla, což odpovídá zhruba 5 pračkám.

Od prodejce MALL
-40%
Vileda Sun-Lift venkovní sušák
16x

Vileda Sun-Lift venkovní sušák

2 190 Kč
1 299 Kč
Výprodej

Rozahovací rotační sušák disponuje nerezavějící hliníkovou konstrukcí. Součástí jsou čtyři háčky pro možnost dodatečného pověšení ramínek. Je odolný vůči UV záření. Vileda Sun-Lift venkovní sušák je vhodný do exteriéru.

Od prodejce MALL
Blome GardexFix šroubovací držák 12155
6x

Blome GardexFix šroubovací držák 12155

669 Kč
599 Kč
Výprodej

Blome šroubovací držák GardenFix pro venkovní sušák či slunečník jednoduše umístíte tam, kam potřebujete bez nutnosti betonování a můžete ho zase kdykoliv vyjmout. Součástí jsou také dvě redukce pro menší průměr nohy sušáku apod.

Od prodejce MALL
-41%
Brabantia venkovní sušák Topspinner 40m
15x

Brabantia venkovní sušák Topspinner 40m

2 390 Kč
1 399 Kč
Výprodej

Zahradní Sušák Topspinner 40m značky BRABANTIA je kompaktním modelem se 4 otočními rameny. Délka šňůr je 40 metrů. Šňůry jsou UV odolné, omyvatelné, neklouzavé a díky koncovce smart line jsou jednoduše vyměnitelné.

Od prodejce MALL
-45%
Brabantia Zahradní Sušák Essential 40m
26x

Brabantia Zahradní Sušák Essential 40m

2 190 Kč
1 199 Kč
Výprodej

Zahradní Sušák Essential 40m značky BRABANTIA je základním modelem se 4 rameny. Délka šňůr je 40 metrů. Sušák je odolný vůči rozmarům počasí a šňůry jsou UV odolné.

Od prodejce MALL
-44%
Brabantia Zahradní Sušák Essential 30m
9x

Brabantia Zahradní Sušák Essential 30m

1 790 Kč
999 Kč
Výprodej

Zahradní Sušák Essential 30m značky BRABANTIA je základním modelem se 3 rameny. Délka šňůr je 30 metrů. Sušák je odolný vůči rozmarům počasí a šňůry jsou UV odolné.

Od prodejce MALL
-23%
Blome Zahradní sušák PRIMERA
3x

Blome Zahradní sušák PRIMERA

2 490 Kč
1 899 Kč
Výprodej

Velmi praktický zahradní sušák na prádlo PRIMERA s celkovou délkou šňůr 60m. Sušák disponuje plochou až pro šest praček prádla. Díky kvalitnímu konstrukčnímu materiálu je odolný vůči korozi a vlivům počasí. Velmi snadné skládání i rozkládání pomocí držákové západky. Možnost variabilního nastavení výšky.

Od prodejce MALL
Brabantia venkovní sušák Topspinner 50m
16x

Brabantia venkovní sušák Topspinner 50m

2 650 Kč
2 423 Kč
Výprodej

Zahradní Sušák Topspinner 50m značky BRABANTIA je kompaktním modelem se 4 otočními rameny. Délka šňůr je 50 metrů. Šňůry jsou UV odolné, omyvatelné, neklouzavé a díky koncovce smart line jsou jednoduše vyměnitelné.

Od prodejce MALL

Venkovní sušáky na prádlo

Venkovní sušák na prádlo je ideální k sušení prádla na zahradě nebo terase. Může být ukotven do země nebo ke stěně. Velmi oblíbený je krytý sušák nebo skládací sušák na balkon, který zabírá jen minimum místa. Na zahradu je ideální sušák se zatahovacími šňůrami.

Jak ukotvit venkovní sušáky prádla?

 • Na stěnu – nástěnné venkovní sušáky prádla se jednoduše připevní na fasádu domu pomocí šroubů. Instalují se často pod okna. Jsou vhodné i jako nouzové řešení do bytů, které nedisponují balkonem.
 • Do země – volně stojící venkovní sušáky jsou velmi prostorné a vzdušné, proto na nich prádlo rychle uschne. Venkovní sušáky prádla je však nezbytné stabilně ukotvit do země, aby odolaly poryvům větru. Spolehlivým způsobem je ukotvení do betonu.

Zahradní sušák na prádlo je stabilní a prostorný

Samostojné sušáky na prádlo pojmou až 4 obsahy pračky. Jsou ideální pro rodiny s dětmi, které mají na zahradě dostatek prostoru. Instalují se do země.

Otočný sušák na prádlo může mít i zatahovací šňůry

Sušáky jsou vybaveny otočným systémem, který usnadňuje věšení prádla i proces sušení. Otočné sušáky se obvykle fixují do betonu kvůli dostatečné stabilitě. Otočné sušáky můžete pořídit také se zatahovacími šňůrami. Pokud sušák nepoužíváte, šňůry na prádlo se schovají do těla sušáku a budou vždy čisté.

Skládací sušák na prádlo využijete i na balkoně či terase

Skládací sušáky na prádlo využijete v interiéru i exteriéru. Při složení nezaberou téměř žádné místo, jsou lehké a snadno se přenáší. Jsou však méně stabilní.

Venkovní nástěnný sušák na prádlo připevníte na zeď domu

Nástěnné sušáky na prádlo snadno připevníte na fasádu domu. Nejsou tak prostorné jako samostatně stojící sušáky, ale jsou skládací – v případě nevyužití je sklopíte a nepřekáží.

Závěsný sušák na prádlo zabere na balkoně minimum místa

Balkonový sušák na prádlo je vybaven stropním pouzdrem. Pouzdro ukotvíte do balkonu nad vámi a v případě potřeby sušák jednoduše stáhnete a rozložíte.

Velikost sušáku na prádlo vybírejte dle četnosti praní. Počítejte, že jeden obsah pračky vyžaduje přibližně 10 metrů šňůry.

→ Moderním řešením především v bytech nebo domácnostech s malými dětmi jsou kondenzační sušičky prádla. Prádlo rovnou z pračky putuje do sušičky, odpadají tak starosti s věšením a sbíráním prádla. Pokud nemáte na sušičku dostatek místa, vyberte si některý z modelů kombinované pračky se sušičkou.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Venkovní sušáky na prádlo.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Venkovní sušáky na prádlo výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Venkovní sušáky na prádlo akce.