Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100011672924

Bezdoteku LEDSolar 96 solární venkovní hořící louč pochodeň 4 ks, 96 LED, bezdrátové, iPRO, 1W, teplá barva

Bezdoteku LEDSolar 96 solární venkovní hořící louč pochodeň 4 ks, 96 LED, bezdrátové, iPRO, 1W, teplá barva

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Úsporné a romantické řešení osvětlení vaší zahrady, právě takové jsou zahradní louče (solární pochodně), které dokonale vykreslují romantickou atmosféru především letních večerů. Zahradní solární louč je opatřena 96 LED diodami s teplým žlutým dekorativním světlem. Celý popis
Produkt se již neprodává
1 419 Kč
Prodává bezdoteku
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 419 Kč
Levněji s novou kartou za

Popis

Úsporné a romantické řešení osvětlení vaší zahrady, právě takové jsou zahradní louče (solární pochodně), které dokonale vykreslují romantickou atmosféru především letních večerů. Zahradní solární louč je opatřena 96 LED diodamiteplým žlutým dekorativním světlem. Během dne se LED pochodeň dostatečně nabije sluneční energií a následně dokáže svítit tlumeným dekorativním světlem. Díky Li-ion baterii 3,7V a kapacitě 2 200 mAh se dobije už za 8 hodin a svítí opravdu dlouho.

Balení 4 solárních loučí LedSolar 96 iPRO 1W je skvělé jako vkusné dekorativní osvětlení na zahradu. Svit můžete pohodlně nastavit ve 3 různých režimech – solární pochodeň umí napodobit plápolající oheň, postupně tlumené světlo a stálé světlo. Výška zahradní louče je 78 cm, hlavice s LED diodami má rozměr 12×12 cm. Užijte si jedinečnou romantickou atmosféru dlouhých letních večerů díky solární LED pochodni.