Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 20102092

Candy vestavná trouba FCT625NL + záruka 5 let na vestavné spotřebiče

Candy vestavná trouba FCT625NL + záruka 5 let na vestavné spotřebiče

Akce Novinka
Vestavná ventilovaná trouba nové řady Candy Moderna o kapacitě 70 l, v energetické třídě A+, disponuje čištěním pomocí páry Aquactiva, 7 pečícími programy a vnitřním osvětlením trouby, dotykovým displejem a moderními praktickými zamačkávacími knoflíky, elektronickou minutkou s odloženým startem pečení, programátorem pečení, nerezovými drátěnými pojezdy pro vedení plechů a teleskopickým výsuvem pro snadnou manipulaci s mřížkami a pečícími nádobami, v příslušenství trouby obdržíte ještě 2 plechy a rošt. Provedení trouby je moderní v černé barvě skla. Celý popis
Ušetříte 2 700 Kč 7 990 Kč
5 290 Kč
Zboží od: MALL
Ušetříte 2 700 Kč 7 990 Kč
5 290 Kč
Platí do 25.9.2022 nebo do vyprodání
Doprava zdarma
S novou kartou za

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
27.9.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
K doručení lze objednat výnos až do bytu, odbornou instalaci nového spotřebiče nebo odvoz starého spotřebiče
Odbornou instalaci vestavěných spotřebičů zajišťuje společnost Global Assistance. Jednotlivé služby si budete moci zvolit během vytváření objednávky v kroku Doprava a Platba.

Prodlužte si zákonnou záruku o 1, 2 nebo 3 roky.

Případné opravy řešíte přímo s námi, platí pro elektronické i mechanické poruchy po vypršení zákonné záruky. Všechny potřebné informace rychle zjistíte zde.

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

Bosch SMV45EX00E panel

Klíčové vlastnosti vestavné trouby Candy FCT625NL

  • 7 pečících programů včetně speciálních a vnitřní osvětlení trouby
  • Hydrolytické a ekologické čištění trouby systémem Aquactiva
  • Dotykový displej a zamačkávací knoflíky
  • Teleskopické výsuvy pro pohodlnější pečení
Vestavná trouba Candy FCT625NL

Kolekce Moderna

Ventilovaná trouba v elegantním provedení černého skla s kovovým madlem bude nejen vaším dokonalým pomocníkem při vaření, ale krásným doplňkem vaší kuchyně. Trouby Candy řady Moderna vytvoří z vaší kuchyně místo, kde se spojují kreativita, technologie a design a vytvářejí pozitivní emoce.

Vestavná trouba Candy FCT625NL

Rychlé každodenní čištění trouby pomocí síly páry

Trouba se systémem hydrolytického čištění Aquactiva s použitím páry umožňuje snadné odstranění usazenin v troubě. Stačí nalít 300 ml destilované vody na dno trouby a zahřívat po dobu 30 minut na 90 °C. Po vychladnutí můžete zbytky snadno setřít vlhkým hadříkem.

Vestavná trouba Candy FCT625NL

Snadné a rychlé pečení

Užijte si dostupné speciální programy jako je například program pro pečení pizzy, která vyžaduje propečenější a křupavou spodní plochu. Vestavná trouba disponuje 7 klasickými pečícími programy a vnitřním osvětlením. Připravte si tak skvělé jídlo díky klasickým pečícím programům od koláče po maso i do křupava opečené hranolky. Oceníte zároveň i moderní programy jako je Rozmrazování zamražených potravin nebo program Cooklight (kombinace topných prvků s pulzujícím cyklem vzduchu) pro pečení se sníženým množstvím tuku vhodným zejména pro pečení masa, zeleniny a omelet. Cyklus pulzujícího vzduchu udržuje vlhkost v troubě a v pokrmu, což uchovává nutriční hodnoty při rychlé rovnoměrné přípravě.

Vestavná trouba Candy FCT625NL

Přehledné ovládání

Moderní design a srozumitelný displej v kombinaci s otočnými a prakticky zamačkávacími knoflíky vám umožní si pečení užívat, aniž byste museli studovat komplikované návody. Na dotykovém displeji nastavíte snadno časové funkce, programátor pečení nebo minutku. Boční otočné knoflíky snadno ovládají nastavení teploty, druhý otočný knoflík je pro výběr pečících programů, zapnutí světla. Ovládací knoflíky jsou moderní a zamačkávací, aby nedošlo k nechtěnému spuštění trouby a také nevystupovaly do prostoru, což oceníte zejména při úklidu trouby.

Vestavná trouba Candy FCT625NL

Teleskopické výsuvy pro pohodlnější pečení

Manipulaci s plechy a kontrolu stavu pečení usnadňují teleskopické výsuvy, které jsou součástí výbavy trouby. Plech snadno vysunete z vnitřního prostoru trouby, aniž byste jej museli brát do obou rukou. Teleskopický pojezd umožňuje pohodlnou manipulaci, vysunutím a zasunutím, s mřížkami a pečícím nádobím.

Vestavná trouba Candy FCT625NL

Snadno zasunujte plechy a rošty

Trouba má také nerezové pojezdy, které umožňují pohodlně vkládat mřížky a plechy v různých úrovních.

Vestavná trouba Candy FCT625NL

Dodávané příslušenství

Ve výbavě trouby obdržíte praktický chromovaný rošt, jeden plech s hloubkou 1,5 cm a jeden hluboký plech 3,5 cm.

Vestavná trouba Candy FCT625NL

Prodloužená záruka 5 let na vestavné spotřebiče Candy

Na tento výrobek poskytuje společnost Candy plnou prodlouženou záruku 5 let. Pro uplatnění záruky je nutné výrobek zaregistrovat do 14 dnů od data zakoupení na www.registrace-zaruka.cz

Vestavná trouba Candy FCT625NL