Tunturi Vibrační deska TUNTURI Cardio Fit V10

Tunturi Vibrační deska TUNTURI Cardio Fit V10

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vibrační deska TUNTURI Cardio Fit V10 Celý popis
7 490 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma

Skladem u partnera 5 kusů

25.1.2022 - 26.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Fitness store

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100069749939

Popis

Vibrační plošina Tunturi Cardio Fit V10 vyniká svým špičkovým zpracováním a moderním designem. Vibrační deska je ideální pomocník do domácího prostředí pro pravidelný trénink. Vibrační plošina Cardio Fit V10 používá oscilaci k tréninku. Oscilace je o houpací pohyb, který vyvádí vaše tělo z rovnováhy, což ve výsledku znamená to, že vaše svaly musejí dělat, co je v jejich silách, aby udržely tělo v rovnováze. Obratle na zádech jsou šetřeny minimálním tlakem v důsledku oscilace. 

Deska TUNTURI Cardio Fit V10 je vhodná pro spalování tuků, budování svalů, zlepšuje také hustotu kostí a krevní oběh. Vibrační plošiny jsou také vhodné při boji s odstraněním celulitidy. Nosnost vibrační plošiny je 120 kg.

Integrovaný počítač s LED displejem zobrazuje základní hodnoty jako je čas a rychlost, které můžete také ovládat, a to buď přímo na desce nebo přes dálkové ovládání. Z programové nabídky jsou k dispozici 3 programy, 1 ruční režim a 30 různých rychlostí. 

Součástí balení jsou přídavné expandéry vhodné pro posílení horní části těla, dále odnímatelná židlička a dálkový ovladač.